افریدی بازدید از معبد با ملزومات میان COVID-19 همه گیر

اسلام آباد: در یک پیشنهاد برای کمک به نیازمندان در میان COVID-19 همه گیر سابق کریکت پاکستان شهید افریدی توزیع مواد غذایی ضروری به فقرا در طول مستند.

با کمک بنیاد شهید افریدی سابق swashbuckling رودخانه بازدید از یک معبد هندو در مناطق روستایی در پاکستان به ارائه مواد غذایی عرضه است.

در حالی که به اشتراک گذاری عکس های خود را تسکین کار افریدی نوشت: “ما در آن با هم است و ما باید پیروز شویم با هم. وحدت قدرت ما است. بازدید Sri Lakshmi Narain mandir همراه با @JK555squash رئیس جمهور @SAFoundationN به تحویل مواد غذایی ضروری. حصول اطمینان از #HopeNotOut,” سابق پاکستان کاپیتان توییتی.

افریدی به عکس کمک کردن مردم به دست آورده است ستایش دیگران در اینترنت.

سوئد-بر اساس تحلیلگر سیاسی Ashok نوکر نوشت: “اگر هند, هندو, کریکت ستاره را مجبور به بازدید از یک مسجد در دهلی نو به ارائه مواد غذایی در #coronavirus مستند Hindutva باند را از دست داده اند ذهن خود را (اگر آن را تا به حال یکی)!”

فعال Rahul Easwar توییتی “#احترام به @SAfridiOfficial برای کمک به #معبد هندو در #پاکستان است.”

افریدی زودتر راه اندازی یک ابتکار منحصر به فرد که در آن سابق بین المللی کریکت خواست برندها به سود خدمات خود را به صورت رایگان اما همه او نیاز است در جیره بازگشت.

“من امیدوارم که همه شما به خوبی انجام می دهند. این است پیام های مختلف از من برای همه علامت های تجاری من کار کرده اند با گذشته متفاوت تبلیغات. آن را برای خود بهره مند شوند و آنها نیز مورد استفاده من برای اهداف بازاریابی. در حال حاضر من ارائه خدمات به تمام کسانی که برندهای خاطر کشور است. همانطور که همه شما آگاه هستند از مواد غذایی رانندگی است و ما در حال تلاش برای به حداکثر رساندن آن توسط پوشش به عنوان بسیاری از مناطق به عنوان ما می توانیم. پاکستان یک کشور بزرگ و وجود دارد بسیاری از مناطق که در آن مردم هنوز در انتظار جیره خود را برای رسیدن به خانه. من نمی خواهم هر چیزی در بازگشت از تجاری هدف من در دسترس برای فعالیت های رسانه های اجتماعی و همچنین برای تلویزیون. من نمی خواهم از شما اما من جیره که من می تواند ارائه به مردم در پاکستان” افریدی تا به حال گفت: در یک ویدیو.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر