دهلی نو: در میان این مستند در سراسر کشور برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus راه آهن هند روز پنج شنبه اعلام کرد که آن را تقبل قایق از آب عبور بیش از 10 لاخ رشته مردم پس از مارس 1 در بیش از 800 Shramik قطار ویژه.

راه آهن و Comerce وزیر Piyush Goyal در روز پنج شنبه به توییتر گرفت و نوشت: “با تلاش های خستگی ناپذیر کارکنان راه آهن راه آهن هند اداره می شود بیش از 800 Shramik ویژه قطار و حمل و نقل بیش از 10 لاخ کارگران خانه و به همراه اعضای خانواده خود را. من افتخار می کنم از کارکنان که حتی در این جهان بحران آنها در حال کار با تمام اخلاص در خدمت شهروندان در حالی که انجام مسئولیت خود.”

یک سخنگوی راه آهن گفت که تا 14 ماه مه در مجموع 800 Shramik قطار ویژه شده اند operationalized از کشورهای مختلف در سراسر کشور است.

بیش از 10 لاخ مسافران خود رسیده اند خانه متحده است. قطار در حال اجرا توسط راه آهن تنها پس از موافقت داده شده است هر دو توسط دولت است که ارسال مسافران و دولت است که دریافت آنها,” او گفت:.

او گفت: این 800 قطار بودند فسخ در کشورهای مختلف مانند آندرا پرادش, Bihar, Chhattisgarh, هیماچال پرادش, جامو و کشمیر, Jharkhand, Karnataka, Madhya Pradesh, ماهاراشترا, مانیپور, میزرم لزبين راجستان, Tamil Nadu, Telangana, تریپورا, Uttar Pradesh, Uttarakhand, West Bengal.

این مقام در ادامه گفت که غربالگری مناسب از مسافران تضمین شده است قبل از سوار شدن به قطار. “در طول سفر به مسافران داده می شود و وعده های غذایی رایگان و آب,” او گفت:.

راه آهن هند آغاز شده است به اجرا Shramik ویژه قطار از 1 تا حمل و نقل رشته کارگران مهاجر دانش آموزان زائران و گردشگران از سراسر کشور است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de