مایک بلیک ایسنا

تنها پیاده روی پیاده روی در سراسر یک پل در مرز ایالات متحده و مکزیک در سن دیگو در ماه آوریل است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اضطراری coronavirus محدودیت باید بسته مهاجرت به ایالات متحده سیستم آنقدر تنگ است که پس از مارس 21 فقط دو نفر به دنبال حمایت انسان دوستانه در مرز جنوبی شده اند مجاز به ماندن با توجه به منتشر نشده U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی داده های به دست آمده توسط واشنگتن پست.

با استناد به تهدید برای بهداشت عمومی از coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حالت تعلیق ترین دلیل فرایند حقوق پناهجویان از جمله کودکان و پناهجویان در حالی که “اخراج” بیش از 20 ، 000 غیر مجاز مرزی crossers به مکزیک در زیر ارائه ایالات متحده کد شناخته شده به عنوان 42.

[گذرگاه های مرزی غیر قانونی به طور چشمگیری کاهش یافت و در مارس]

وزارت امنیت داخلی مقامات می گویند اورژانس پروتکل های مورد نیاز برای محافظت از آمریکایی ها و مهاجران — با کاهش تعداد زندانیان در آمریکا گشت مرزی نگه داشتن سلول ها و مهاجرت زندان که در آن عفونت به راحتی گسترش می یابد. اما دولت هنوز به انتشار آمار نشان از تاثیر این اقدامات بر روی هزاران نفر از مهاجران که در ایالات متحده می رسند و هر سال را به عنوان آنها فرار مذهبی سیاسی یا قومی آزار و اذیت, باند خشونت و یا دیگر فوری تهدید.

این آمار نشان می دهد که USCIS انجام شده فقط 59 غربالگری مصاحبه بین 21 مارس و چهارشنبه تحت کنوانسیون ضد شکنجه به طور موثر تنها دسته از حفاظت در ایالات متحده است که هنوز هم در دسترس برای کسانی که آن را ترس از قبر آسیب اگر رد کرد. USCIS رد 54 متقاضیان و سه مورد انتظار با توجه به اطلاعات است که نشان می دهد ملیت کسانی که به نمایش و یا سایر اطلاعات فردی.

http://www.washingtonpost.com/video/world/us-deportees-go-through-disinfection-tunnel-in-mexico/2020/04/22/ca5107c0-1b5c-41e4-9d93-9cbbbea27cd2_video.html

لوکاس Guttentag اداره مهاجرت قانون محقق که در خدمت دولت اوباما و در حال حاضر تدریس در دانشگاه استنفورد و ییل گفت: مرز اقدامات “طراحی شده برای پرداخت خدمات لب” به قانون ایالات متحده و بین المللی و تعهدات “بدون ارائه هر گونه حفاظت واقعی یا غربالگری.”

“تمام هدف قانون پناهندگی این است که به خسته صدمه و افراد ناآگاه یک فرصت برای رسیدن به یک جلسه کامل در ایالات متحده دادگاه مهاجرت و این باعث می شود که تقریبا غیر ممکن است” Guttentag گفت. “این شرم آور و مسخره است.”

[ایالات متحده است اخراج آلوده مهاجران به کشورهای آسیب پذیر]

در میان مهاجران که به دنبال حفاظت برای جلوگیری از تبعید و مهاجرت به ایالات متحده دادگاه پناهندگی به 13,248 در سال 2018 به گفته های اخیر DHS آمار.

یک USCIS سخنگوی ارجاع سوال به DHS که در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

علامت گذاری مورگان اقدام کمیسر ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) دفاع محدودیت برای خبرنگاران در هفته گذشته و اصرار این اقدامات شدند و بهداشت عمومی پاسخ که نه مقدار به یک سیاست جدید مهاجرت.

“رئیس جمهور فعال و تهاجمی مهار و کاهش شبکه از حس مشترک سیاست ها و طرح ها با توجه به covid-19 بوده است تاریخی و موثر به سرعت گسترش این بیماری” مورگان گفت.

با وجود این دولت ادعا می کند از یک تهدید خارجی ایالات متحده در جهان باقی مانده است بدترین coronavirus نقطه داغ تا کنون. این کشور 1.37 میلیون مورد تأیید است 1.1 میلیون بیشتر نسبت به آینده-بالاترین — ملت روسیه و ایالات متحده در مرگ و میر بیش از 82,000 تقریبا 2½ بار است که از آینده-بالاترین کشور است.

برخی از کارشناسان و طرفداران نقطه به نقطه دولت طولانی مدت در تلاش برای نزدیک مرز آمریکا و ساخت یک دیوار وجود دارد به عنوان دلیل اصلی برای اقدامات جدید دیدن آنها را به عنوان بهانه ای برای پیاده سازی این نوع از پتو تعطیلی جمهور تهمت به دنبال برای سال.

http://www.washingtonpost.com/video/politics/a-border-wall-will-not-stop-coronavirus-despite-trumps-claims/2020/03/12/f6402222-4f71-49ee-8948-7a2d8c1cf77a_video.html

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت شروع به محدود کردن دسترسی به ایالات متحده دادگاه مهاجرت و پناهندگی سیستم و قبل از همه گیر در پاسخ به هجوم بی سابقه ای از آمریکای مرکزی خانواده ها و کودکان در سال 2018 و 2019 که ادعا ترس از آسیب اگر به خانه فرستاد.

دولت بازگشت بیش از 60,000 پناهجویان در سراسر مرز در سال گذشته در هماهنگی با دولت مکزیک تحت یک برنامه به نام “مهاجر حفاظت پروتکل” است که نیاز به متقاضیان به صبر در خارج از خاک ایالات متحده تا زمانی که خود ادعا می کند از ظهر. MPP جلسات در ایالات متحده شده اند به حالت تعلیق در طول شیوع بیماری است.

DHS مقامات همچنین شروع به حمل و نقل پناهجویان از هندوراس و السالوادور به گواتمالا در سال گذشته کارگردانی آنها را به درخواست برای حفاظت وجود دارد, در میان دیگر اقدامات.

کسانی که در بحث برنامه های حفظ یک رشته محدود دسترسی به مهاجرت به ایالات متحده دادگاه برای مهاجران با قوی ترین و جدی ترین مدعیان از جمله قربانیان حمل شواهد قوی فوری مرگبار تهدید و شواهد همدستی با مقامات.

این اقدامات اضطراری در حال حاضر در محل در مرز باید اساسا قطع آن مسیرهای کردن این آمار نشان می دهد حتی به عنوان برگ برنده مقامات دولت می گویند پناهندگی متقاضیان ادامه در نظر گرفته شود در یک مورد به مورد و بر اساس.

“دولت تلاش کرده است برای سه سال در حال حاضر به نزدیک مرز جنوبی به پناهجویان گفت:” لی Gelernt یک اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا وکیل است که مبارزه دولت سیاست های مهاجرت در دادگاه فدرال. Gelernt گفت: خود سازمان است و با توجه به چالش های قانونی به اقدامات جدید.

“افرادی که می ترسند و فاقد آگاهی از قانون ایالات متحده در حال رفتن به فرصت” او گفت و اشاره کرد که راه دولت را تعیین کرده است تا کنوانسیون مبارزه با شکنجه نمایش “است که در اصل یک کلاهبرداری است.”

تحت قانون جدید رسیدگی مشخص شده در یادداشت منتشر شده توسط ProPublica, U. s. عوامل بپرسید نه مهاجران که آیا آنها در صورت آسیب و یا ترس از آزار و اذیت اگر اخراج یا بازگشت به مکزیک. مهاجران باید داوطلب اطلاعات است.

ماموران که شنیدن و عربستان ادعا می کند باید به دنبال تایید از سرپرستان به مراجعه یک پناهجو برای مصاحبه با USCIS برای تعیین اینکه آیا فرد در برابر یک “احتمال بیشتری نسبت به نه” خطر صدمه اگر فرستاده دور آستانه بسیار محدود تر از استاندارد کاربردی تحت معمول پناهندگی قوانین.

یک مهاجر که موفق به پاک کردن آن موانع می تواند پس از آن به نمایش در آمد توسط USCIS برای واجد شرایط بودن تحت کنوانسیون ضد شکنجه سازمان ملل متحد پیمان طراحی شده برای جلوگیری از کشورها از تسهیل شکنجه و ظلم و ستم و اشکال آزار و اذیت که ایالات متحده یک امضا. این تصمیم نیز باید تایید شده توسط USCIS سرپرست و متقاضیان توانایی به درخواست تجدید نظر تصمیم به مهاجرت به ایالات متحده دادگاه.

جدید ترین CBP اجرای آمار نشان می دهد این سازمان اخراج 14,416 مرز crossers ماه گذشته و حدود 95 درصد از کسانی که وارد شد به سرعت بازگشت به مکزیک. به طور کلی مرز دستگیری کاهش بیش از 50 درصد از ماه مارس تا آوریل به 16,789 دوم-کمترین ماهانه از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری با توجه به آخرین آمار و ارقام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de