حیدرآباد: قادر به بازدید از خانه با توجه به این مستند 20 ساله و افسرده خدمتگزار خودکشی با پریدن از طبقه 15 ساختمان آپارتمان در اینجا در روز چهارشنبه کشته شده است.

حادثه رخ داده در یکی از بلوک های Lanco تپه در Manikonda منطقه تحت محدودیت های Raiduram ایستگاه پلیس از Cyberabad پلیس commissionerate.

با توجه به تحقیقات مقدماتی توسط پلیس, زن متوسل به مرحله شدید او به عنوان افسرده بیش از قادر به رفتن به خانه در منطقه کریشنا آندرا پرادش به دلیل جاری مستند.

ساکن Nandigama در منطقه کریشنا زن شناخته شده به عنوان Eravalli شد مشغول به کار در یک تخت در Lanco تپه برای سه ماه. یک هفته پیش او دریافت اطلاعات در مورد خواهر خود را تحویل. او به او صحبت کرد و با بیان این که مایل به بازگشت به خانه به دیدن خواهر و فرزند.

“در طول این دوره از تحقیقات اولیه مشخص شد که مادر او گفت: او را به ماندن در حیدرآباد به عنوان او قادر خواهد بود سفر با توجه به مستند محدودیت. او افسرده بیش از قادر به رفتن به خانه و این می تواند رانده اند او را به افراطی” گفت: Raidurgam بازرس S. Ravinder.

روز شنبه در حالی که مشغول به کار در تخت در طبقه 15 او پرید پایین و در نتیجه مرگ او را در نقطه ای.

پلیس منتقل بدن به دولت-اجرای Osmania بیمارستان عمومی برای کالبد شکافی ثبت شده یک مورد و در زمان تحقیقات بیشتر.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de