توییتر هند راه اندازی قدردانی از emoji

دهلی نو: میکرو پلت فرم وبلاگ نویسی توییتر هند روز چهارشنبه راه اندازی شد قدردانی از emoji که باعث می شود با ‘#خدا را شکر’, #قدردانی و تغییرات دیگر از کلمات.

از مارس 15, شده اند وجود دارد بیش از 250 میلیون توییت در سراسر جهان ابراز قدردانی و تشکر – 26 درصد افزایش از ماه فوریه به طور متوسط.

“چه کسی ما دیدن مردم بیان که قدردانی ؟ شایع ترین کلمه است ‘همه’. هر کس که ضروری کارگر. از همه کسانی که کمک کرده است. هر کس در بهداشت و درمان. هر کس که رسیده است ، همه” شرکت توییتی.

“به شما راه دیگری برای نشان دادن قدردانی خود را ما ایجاد کرده ایم یک شکلک که ظاهر خواهد شد هنگامی که شما با استفاده از #خدا را شکر یا دیگر هشتگهای برای #قدردانی (در زبان های مختلف),” به آن اضافه شده است.

پیشتر در ماه آوریل در WorldHealthDay توییتر نیز ارسال می شود نشانه ای از قدردانی برای بهداشت و درمان کارگران با به tweeting با “راز”.

این پلت فرم به تازگی onboarded وزارت بهداشت و رفاه خانواده (@MoHFW_INDIA) به توییتر Seva برای کمک به سرخپوستان با حل و فصل سریع به سلامت آنها مربوط به نمایش داده شد.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*