به دلیل coronavirus محدودیت در محل در بریتانیا تنها 10 نفر مجاز به حضور در Mujinga مراسم تشییع جنازه.

این حمله در هر دو کارگران راه آهن و Mujinga مرگ شد این موضوع از یک سیل از غم و اندوه و خشم در انگلستان در میان ملی گفتگو در مورد زمان و نحوه بازگشایی بعد از تقریبا دو ماه از مستند.

انگلیسی, حمل و نقل پلیس تایید کرد گفت راه اندازی شد رسیدگی به Mujinga مرگ و خواستار هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه به جلو آمده. عکس های خود را پوشاندند صفحات اول انگلیسی, روزنامه روز شنبه به عنوان کمک های مالی مشخصی در یک صفحه جمع آوری اعانه ایجاد شده برای کمک به حمایت از خانواده اش.

نخست وزیر بوریس جانسون به نام مرگ او را “غم انگیز” و گفت: این حادثه بود “کاملا وحشتناک است.”

صحبت به ITV News, Mujinga شوهر گفت: او پس از بازگشت از کار در روز حمله به “احساس بسیار غم انگیز است.” در حالی که آن را غیر ممکن است برای برخی می گویند که چگونه او قرارداد این ویروس کار خود را مانند بسیاری از ضروری قرار داده و او را در راه آسیب است. خانواده اش گفت: پخش که در روز قبل از مرگ او بود نقل مکان کرد و از دفتر فروش بلیط به یک مطلب عمومی مواجه نقش در ایستگاه تلاقی چند خیابان یا جاده با وجود موجود شرایط بهداشتی.

Mujinga اتحادیه حمل و نقل حقوق و مزایای کارکنان انجمن گفت که او “یک فرد آسیب پذیر” و طبقه بندی شده به عنوان در معرض خطر به دلیل مسائل مربوط به سلامت “شناخته شده به کارفرما.”

این اتحادیه در حال حاضر سوال که چرا Mujinga باقی مانده اختصاص داده شده به کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر در روز قبل از او درگذشت. “جدی وجود دارد سوال در مورد مرگ او; آن را اجتناب ناپذیر” این اتحادیه در بیانیه ای گفت.

Mujinga پسر عموی همچنین ادعا می کند که کارفرمایان دانست و از وضعیت سلامت او. “آنها نمی گرفتن هر گونه اطلاع,” او گفت: ITV در لندن اضافه کرد که Mujinga گزارش تف حادثه به کارفرما پس از آن اتفاق افتاده است.

Govia Thameslink راه آهن این شرکت که Mujinga کرد و گفت: آن را “ویران” با مرگ او و ارائه آن به همدردی به خانواده اش. در بیانیه ای که سه شنبه منتشر شد اعلام کرد: “این که در آن زمان از تف حادثه در ماه مارس این شرکت بود و پس از دولت مشاوره است که تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران “بود و نه مورد نیاز است.”

آن است که در حال حاضر بررسی دستورالعمل های آن در کارکنان راه آهن حمایت می کند.

گزارش عمدی تف و سرفه در دیگران در طول همه گیر هستند و نه محدود به انگلستان

در ایالات متحده دیترویت راننده اتوبوس Jason Hargrove در مورد شکایت یک زن مسافر که او آشکارا گفت سرفه در حالی که پردازنده وسیله نقلیه خود را. او شروع به احساس بد روز پس از این حادثه و درگذشت coronavirus یک هفته بعد.

مرگ او رخ داده است به عنوان رانندگان اتوبوس در دیترویت و در سراسر ایالات متحده نیز با ابراز نگرانی از این که آیا مقامات انجام شد به اندازه کافی برای محافظت از حمل و نقل عمومی کارگران از ویروس.

در بریتانیا Mujinga خانواده می گوید: آنها نگران هستند در مورد سلامت و ایمنی از دیگر اعضای هیات که به ادامه کار در خط مقدم در جهانی همه گیر است که تاکنون بیش از 33000 زندگی در انگلستان — قرار دادن کشور دوم پشت سر ایالات متحده از نظر تعداد مرگ و میر در سراسر جهان است.

در مجموع 26 اتوبوس کارگران در لندن درگذشت covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس با توجه به بی بی سی. با انگلیس در حال آماده شدن برای شروع به ظهور از آن در سراسر کشور مستند, سوالات ایمنی و بهداشت محیط کار خواهد شد و بیشتر و با فشار دادن.

روز یکشنبه جانسون شروع به تشویق کسانی که در کار ساخت و ساز و تولید به بازگشت به شغل خود می گویند که حمل و نقل عمومی باید اجتناب شود.

ویدئو های به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر نشان می دهد صدها نفر از مسافران قراردادن به واگن قطار — برخی از پوشیدن چهره و پوشش دیگران امید بستن به. صحنه را موجب خشم و استدلال است که انگلستان در حال حرکت با سرعتی بیش از حد بیش از حد به زودی. اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی را همه رد جانسون تغییر در ارسال پیام — از “در خانه ماندن” به “هشدار” — یک نشانه روشن آنها در حال رفتن به دنبال مسیر خود را وقتی که می آید به کاهش مستند محدودیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de