‘هیچ بشریت چپ’: یک خانواده وابسته به یک مادر و فرزند متولد نشده خود در افغانستان

کابل — Kiana Hayeri برای واشنگتن پست

بستگان سوگواری مرگ هاجر Sarwari و نوزاد خود را یک روز پس از آنها کشته شدند در حمله به یک بخش زنان و زایمان در کابل.

کابل — هاجر Sarwari بود و در کار با او فرزند دوم در غرب کابل بخش زنان و زایمان در صبح روز سه شنبه زمانی که افراد مسلح به ضرب گلوله او دو بار در شکم کشتن او و فرزند متولد نشده.

Sarwari خانواده به خاک سپرده شد او را در بالای یک تپه در زیر آسمان پوشیده از ابر در حومه پایتخت افغانستان صبح روز چهارشنبه یک روز پس از سه مرد مسلح کشته و 24 نفر در پزشکان بدون مرز بخش زنان و زایمان. نوزاد باقی مانده در رحم او.

“وجود دارد هیچ بشریت چپ در این کشور گفت:” Sarwari شوهر, محمد حسین Yaqoobi, سخنرانی او آهسته و متوقف. او ایستاده بود در نزدیکی همسرش قبر, مشخص شده توسط یک ساده سیاه و سفید سنگ مزار و یک تپه کوچک از روبترقی زمین است. “حمله کرده بود بدون وجدان. چگونه می توان آنها را توجیه تیراندازی مرده گناه نوزادان و مادران خود را?”

دفن یکی از بسیاری از سراسر افغانستان در روز یکشنبه است. مقامات بیمارستان گفت: مادران از 10 نوزادان در میان سهشنبه مرده در کنار دو, نوزادان, زنان باردار, پرستاران و یک گارد امنیتی. شانزده زخمی شدند.

Kiana Hayeri برای واشنگتن پست

پس از دفن بستگان سوار به Sarwari محله. فقط در خارج از خانه و خانواده خود را, مردان پرداخت می شود خود را احترام به شوهر و پدر و پدر در قانون یکی یکی قبل از ترک.

Kiana Hayeri برای واشنگتن پست

زن را در قبر است در بالای یک تپه در یک گورستان وسیع در حومه کابل ،

بیشتر مجالس ترحیم برگزار شد حدود 100 مایل به سمت شرق در Nangahar استان است. یک بمب گذاری انتحاری وجود دارد روز سه شنبه به کشته شدن 32 و زخمی 133. مهاجم زده فقط ساعت بعد از بیمارستان شروع به داد و بیداد و هدفمند یک مراسم جمع آوری برای برجسته امنیتی محلی رسمی. دولت اسلامی مسئولیت.

خشونت حمله در بخش زنان و زایمان زوج با تشییع جنازه بمباران ارسال امواج شوک از طریق کابل و کشور است. طالبان را تکذیب کرد مسئولیت اما شبه نظامیان افزایش حملات بر نیروهای افغان در دیگر نقاط کشور برای هفته تحمیل تلفات سنگین. نیروهای امنیتی مرتبط است که سربازان ارتش در حملات به حملات وحشیانه شنبه در شهروندان است.

رئیس جمهور اشرف غنی در پاسخ به کارگردانی نیروهای خود را برای از سرگیری عملیات تهاجمی علیه طالبان. این حرکت نشانه یک عقب نشینی عمده به تلاش های صلح در افغانستان است. طالبان به نام افغانستان یک “اعلام جنگ است.”

Kiana Hayeri برای واشنگتن پست

روز نوزادان هر دو یتیم تحت نظارت آتاتورک در بیمارستان در کابل.

حفظ دفاعی جای پا در نظر گرفته شده بود به عنوان یک ژست حسن نیت به افغانستان و رهبران طالبان مجادله بر سر چگونگی آغاز مستقیم مذاکرات صلح. اما مذاکرات لازم الاجرا توسط ایالات متحده آمریکا-طالبان مذاکرات صلح در ماه فوریه امضا شد بارها و بارها به تاخیر افتاد برای ماه بیش از یک بحث تبادل زندانیان و افزایش خشونت است.

آمریکا فرماندهی نظامی در کابل گفت وجود داشته است هیچ تغییری در وضعیت نیروهای آمریکایی در افغانستان از اشرف غنی احمدزی اعلام.

“تاسیس نظامی-military communications کانال [میان ایالات متحده و طالبان] در ادامه به عملکرد به عنوان یک کانال که از طریق آن هر دو طرف می توانید آدرس نگرانی” به گفته یک سخنگوی نیروهای آمریکایی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن در خط با مقررات دپارتمان.

در کابل خانواده های آسیب دیده از بخش زنان و زایمان حمله تلاش برای حرکت رو به جلو در روز چهارشنبه. در یک بیمارستان در غرب کابل نوزادان که نجات داده شده اند از روز سه شنبه تیراندازی شد و پیوست با خویشاوندان.

در خارج از یکی از اتاق علی خان برگزار می شود فرزند خود را با همسرش در کنار او. همسرش داده بود تولد دقیقه قبل از حمله و هر دو او و نوزاد دختر جان سالم به در.

“خدا داده یک دوم زندگی برای همسر و دختر من,” او گفت:.

Kiana Hayeri برای واشنگتن پست

بستگان به دنبال بچه ها بودند که نجات از حمله جمع آوری خارج از بخش کودکان بيمارستان آتاتورک بیمارستان. حدود 20 نوزادان آورده بودند به این بخش و نیم خود را از دست دادهاند ،

Kiana Hayeri برای واشنگتن پست

خان علی با همسرش خدیجه دارای نوزاد دختر مریم.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, پزشکان بدون مرز گفته است: “نشانه” است که یکی از کارکنان آن کشته شد که در آن به سلامت کارگران زیر با بازماندگان.

“هر تلاش ساخته شده توسط ما تیم پزشکی برای پیگیری نوزادان در زایمان بیمارستان برای اطمینان از بهترین شکل ممکن مراقبت به بیماران ما و به کسانی که مجروح به ارائه مراقبت های روانی به آسیب کارکنان و ارائه هر پشتیبانی لازم را به کسانی که سوگوار” بیانیه بخوانید.

در Sarwari را خانه و خانواده و بستگان و جمع آوری به راحتی عزادار و ابراز تسلیت.

“آیا شما تا کنون شنیده ام که نوزادان به ضرب گلوله کشته شدند مرده ؟ این اولین بار است که می شنوم. از آن زمان اتفاق افتاده در هر کشور در سراسر جهان گفت:” محمد رحیم Yousifi یک فامیل دور.

Sarwari مادر گریه بیاختیار پشتیبانی شده توسط یک گروه از زنان در بلند لباس سیاه و سفید. “متوقف شود. شما در حال حاضر بیمار گریه نمی کنه” یکی از زنان خواسته.

خارج Sarwari 6-year-old daughter راضیه پخش شده و منتظر بودند در مقابل باغ.

هیچ کس تا به حال به او گفت که چه اتفاقی افتاده است به او ،

Rahila Yaqoobi او را پسر گفت: دختر جوان شده بود مشتاق به رفتن به بیمارستان ، “به او گفتم:” آیا رفتن صبر کنید در اینجا. مامان را یک کودک برای شما,’ ” او به یاد می آورد و سپس شروع به گریه کرد.

“من نمی دانم که چگونه به او بگویید که او مرده است,” او گفت:.

Kiana Hayeri برای واشنگتن پست

هاجر تنها دختر 6 ساله راضیه وارد خانه پس از دفن, بازی با پسر عموی او. او نمی داند که نه مادرش و نه نوزاد را به خانه می آیند.

جورج گزارش, از, اسلام آباد, پاکستان.

ادامه مطلب

حمله وحشیانه به مادران و نوزادان دهید و افغانستان برای از سرگیری عملیات تهاجمی علیه طالبان

طالبان حملات در افغانستان افزایش پس از صلح ایالات متحده معامله تحمیل تلفات سنگین

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*