Shereef K. V در امارات متحده عربی آشنایی دست کمک به COVID-19 بيمار

ابوظبی: ماه رمضان در روز است که معمولا همه در مورد عبادت و هم خانواده اما برای یک هندی, جاست, اینجا, وام کمک به دست به کسانی که تحت تاثیر coronavirus است که انجام بخشی از روال است.

Shereef K. V توسط یک مهندس مکانیک حرفه ای اما یک مددکار اجتماعی در قلب است. او در زندگی با همسر و سه فرزند حمدان در خیابان در امارات متحده عربی.

در ماه رمضان 50 ساله هندی مهاجرین و خانواده اش صرف بیشتر وقت آزاد خود را با هم در خانه. آنها خواندن قرآن و دعا و گوش دادن به سخنرانی مذهبی در تلویزیون و صوتی پیام خلیج تایمز گزارش داد.

“ما در انجام بسیاری از فعالیت های مذهبی در گروه های در ماه رمضان. اما با زمان COVID-19 محدودیت وجود دارد هیچ فرصتی برای انجام نماز جماعت در مساجد گفت: Shereef.

به عنوان یک فعال اجتماعی کارگر Shereef گفت که حتی زمانی که او روزه او می یابد زمان برای بیرون رفتن و قرض دادن یک دست کمک به کسانی که به آن نیاز دارید.

“ما به کمک مردم آسیب دیده COVID-19 زیر کرالا Samskarika Vedy ابوظبی جامعه, گروه,” او گفت:.

“ما با ارائه پشتیبانی به COVID-19 بیماران و افراد تحت قرنطینه, زنان باردار, کارگرانی که شغل از دست داده اند و کسانی که در بازدید ویزا و گرفتار شده بودند در امارات متحده عربی. ما آنها را به داروها و مواد غذایی بسته و آنها را با ارائه مشاوره و راهنمایی خدمات است.” آنها همچنین راهنمای کارگران زمانی که آنها نیاز به رفتن به covid مرکز آزمون.

Shereef گفت که اگر چه خانواده اش است رعایت ماه مبارک رمضان به خوبی آنها گم شده و بسیاری از سنت های این سال است.

“با محدودیت در گردهمایی های اجتماعی ما می توانید با ما عزیزان و دوستان و به خصوص در وعده های غذایی افطار. همچنین ما نمی توانیم به اشتراک گذاری مواد غذایی با همسایگان و ما حد ما خرید به ویژه در مناطق” گفت: Shereef.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*