تاتیانا Makeyeva ایسنا

متخصصان پزشکی حمل و نقل یک فرد خارج از بیمارستان برای بیماران مبتلا به کروناویروس در حومه مسکو در مارس 12.

مسکو — زمانی که مقامات روسی دستور داد نصف-آموزش دانشجویان پزشکی به بیمارستان برخورد با covid-19 بحران به دانش آموزان گفت که آنها احساس می خام نظامی سربازان در حال ارسال به نبرد به سختی روت به ساقه.

در نشانه ای از بحران roiling روسی بيمارستان ها در مواجهه با این بیماری همه گیر دانشگاه سر ماه گذشته دستور داد تا دانش آموزان به انجام کار اجباری در کار عملی در بیمارستان که در آن کارکنان به شکایت آنها فاقد دنده محافظ.

حداقل 169 کادر پزشکی فوت کرده اند در روسیه با توجه به یادبود لیست ایجاد شده توسط پزشکان در غیاب هر گونه ملی رسمی شمارش تعداد که مرده یا بیمار از covid-19.

رشد شکاف در روسیه سیستم بهداشت و درمان هستند و فقط یک بخشی از یک بحران است که اضافه کردن بیش از 10 ، 000 coronavirus بیماران یک روز — پرتاب روسیه به مقام دوم را پشت سر ایالات متحده در نظر موارد است.

[روسی پزشکی کارگران تقاضاهای مصرانه برای کمک به. اما بیمارستان روسای ساکت هستند.]

“من نگران هستم البته. هر کس نگران است. این خطرناک است و هیچ کس می خواهد به بیمار گفت:” یک سال ششم پزشکی, دانش آموز, سوتلانا اختصاص داده شده به کار به عنوان یک پرستار درمان covid-19 بيمار. “ما مقدار زیادی از کار تعداد زیادی از بیماران و یک پرستار برای 40 بيمار.”

Stevlana از دانشگاه علوم پزشکی شماره 1 در مسکو, تنها به نام ترس از پیامدهای از دانشگاه و مقامات دیگر. او گفت: کارکنان بیمارستان را ندارند توصیه می شود N95 ماسک و باید برای استفاده مجدد از لباس محافظ که گاهی اوقات ،

آلکسی Nikolsky

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه صندلی نشست در کشور محل اقامت در نوو-Ogaryovo در خارج از مسکو در مارس 13.

ویروس می رسد کرملین

آن را نیز مهم آزمون برای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه که دولت گردد تصویر از کل نظارت گرفته و ضربات مستقیم با این بیماری همه گیر او به عنوان نمایندگان بسیاری از پاسخ به استانی کارفرمایان و دیگران. روز دوشنبه پوتین اذعان کرد که نیمی از روسیه پزشکان تا به حال پرداخت نشده وعده پاداش برای کار در این بیماری همه گیر.

این ویروس بیش از حد تحت فشار قرار دادند تا راه خود را به حلقه درونی خود را. خود را سخنگوی دیمیتری Peskov است بستری با covid-19. ماه گذشته روسیه و نخست وزیر میخائیل Mishustin آزمایش مثبت است.

اما مقامات روسیه ادعا پوتین است در معرض خطر نیست. او گذشته هفته در عقب نشینی خود را در خارج از مسکو.

روسیه تلاش کرده است برای پاسخ به سنبله در موارد خروج از مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه با این سیستم کار می کنند ، بعضی از آنها گرفته شود به رسانه های اجتماعی با نگران گریه می کند برای کمک و یا به سادگی به بیرون ریختن. حداقل سه مراقبت های بهداشتی کارگران مرموزی افتاده خارج از بیمارستان ویندوز در روسیه در هفته های اخیر برجسته escalations در نظام سلامت ،

[سه پزشکی کارگران کاهش یافته است از پنجره میان گزارش از شرایط وخیم]

Alexandra یکی دیگر از دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی شماره 1 گفت: آن دسته از دانش آموزانی که حاضر به کار نخواهد بود با توجه به اعتبار مورد نیاز به تصویب و در مواجهه موثر اخراج. او نیز تنها به نام ترس از اقدامات تلافی جویانه از مقامات.

روسیه روز چهارشنبه گزارش داد در مجموع 242,271 رمان coronavirus موارد روزانه افزایش 10,028.

اگر چه caseload همچنان به افزایش, نرخ روزانه افزایش کاهش پیدا کرده است. روسیه گزارش کرده است 2,212 مرگ اما این تعداد covid-19 موارد بسیار محافظه کارانه تر نسبت به کشورهای دیگر است. بسیاری از مرگ و میر در میان coronavirus-بیماران آلوده شده اند نسبت به علل دیگر.

مقامات بهداشتی می گویند روسیه بالا مورد اعداد با توجه به آن تست: حدود 6 میلیون آزمایشات انجام شده تا کنون. در عین حال پزشکان شکایت آزمون نادرست هستند در حدود 20 درصد از موارد پرتاب مثبت کاذب افشای کادر پزشکی و بیماران بیشتر در خطر است.

حدود یک سوم از روسیه coronavirus موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان به گفته مقامات بهداشتی.

دیمیتری Lovetsky

AP

یک اورژانس کارگر حضور در صحنه آتش سوزی در بیمارستان سنت جورج در سن پترزبورگ در مارس 12.

بیمارستان متجاوزین

در سن پترزبورگ مراقبت ويژه سهشنبه, دکتر تماشا در شوک به عنوان یک ونتیلاتور منفجر شد و در شعله های آتش, کشته شدن پنج covid-19 بیماران چنین حادثه دوم در روز. روز شنبه در یک بیمار مبتلا به این ویروس در مسکو درگذشت هنگامی که یک بیمارستان یک آتش گرفت.

مقامات روسیه روز چهارشنبه دستور توقف استفاده از فن های تولید شده توسط اورال ابزار مهندسی گیاه بخشی از یک دولت کنگلومرا Rostec که هم تولید کننده سخت افزار های نظامی و تحت تحریم های غرب بر روسیه 2014 الحاق کریمه از اوکراین است.

[چرا پوتین به نظر می رسد در حاشیه در coronavirus بحران؟]

اما تصمیم پرسش که چگونه این کشور را به مقابله با عنوان ویروس موارد همچنان به صعود.

صنعت و تجارت وزارت زودتر تعیین اورال ابزار مهندسی گیاه به عنوان آن تنها یک تامین کننده برنامه ریزی خرید از 5700 واحد برای بیمارستان ها, خبرگزاری روسی اینترفاکس گزارش داد.

یک سخنگوی وزارت کشور گفت: یک بررسی نه تنها باید تمرکز بر روی هواکش اما در این شرایط از آنها استفاده کنید. برخی پیشنهاد کرده اند که سیم کشی معیوب ممکن است باعث آتش سوزی با چند دستگاه های الکتریکی در حال استفاده در ICU.

عدم وجود تجهیزات حفاظتی و در نتیجه بیماری در میان کارگران بهداشت و درمان دیده می شود پزشکان راه رفتن کردن کار ترس از عفونت و مرگ است.

بیمارستان ها پدید آمده اند به عنوان فوق العاده-پخش سایت با عفونت گسترده از طریق coronavirus بخش شناخته شده در روسیه به عنوان “منطقه قرمز” بوده و “مناطق سبز” یا “پاک کردن مناطق” برای دیگر بیماران است.

حداقل 400 بیمارستان تا به حال شناخته شده به عنوان نقاط داغ, روسی, وزیر بهداشت میخائیل Murashko گفت: روز شنبه خواستار آن نوع از چیزی که “تمایل به اتفاق می افتد.” او گفت که این وضعیت “متشنج اما قابل کنترل است.”

سنت پترزبورگ فرماندار الکساندر Beglov گفت: 1,465 پزشکی کارگران در این شهرستان به تنهایی تا به حال شده است با آلوده coronavirus پس از شیوع بیماری همه گیر ریا نووستی گزارش داد.

سرگئی Chirikov

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

پرسنل حرکت تخت به محفظه در موقت بیمارستان برای covid-19 بيمار در زعفران شهرستان مرکز نمایشگاهی در مسکو در آوریل 11.

سوال در روسیه تعداد

“خطر ابتلا covid-19 در پاک کردن منطقه از یک covid-19 بیمارستان بسیار بالا است” الکساندرا گفت.

او گفت: برخی از دانش آموزان که به تماس شده توسط بیمارستان برای شروع کار داده شده بود هیچ چاره ای در مورد اینکه آیا آنها کار در مناطق قرمز یا سبز مناطق.

“ما در حال صحبت کردن در مورد عفونت بسیار جدی و وادار کردن دانش آموزان به کار با چنین عفونت و خواستار آن کار عملی است قابل پذیرش نیست,” او گفت:. “این یک نقض حق ما را به زندگی است.”

دانش آموزان از جمله زنان باردار و مادران جوان, کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی قرار داده است که آنها را در معرض خطر و کسانی که با پدر و مادر آنها می تواند آلوده دستور داده شد به کار در بیمارستان و درمان covid-19 بيمار او اضافه شده است.

“ما نگران آن است که ما نمی خواهد که تجهیزات حفاظت فردی. وجود دارد کمبود است که همه ما می دانیم در مورد به طوری که در آن آنها می رویم به دریافت مقدار لازم برای ما ؟ ” او گفت:.

آلکسی Erlikh رئیس cardiological واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان 29 در مسکو که کمک کرد راه اندازی آنلاین یادبود لیست از کارکنان پزشکی که درگذشت covid-19 گفت: شمارش نیست ادعا شامل تمام مرگ و میر با تکیه بر همکاران و خانواده گزارش به سازمان.

“این بسیار مهم است برای باز کردن در مورد آن و از لحاظ فنی ممکن است آنها را به حساب” او گفت:. “من احساس می کنم بد است که مقامات در حال صحبت کردن در مورد فداکاری از کارکنان پزشکی و در عین حال آنها به حساب نمی آید بیمار و مرده هستند. من فقط می توانید با استفاده از یک کلمه بد برای آن است.”

او در حال حاضر درمان covid-19 اما گفت: نه او و نه همکاران خود شده بود پرداخت اضافی به عنوان وعده داده شده توسط دولت ،

“موجود در سیستم مراقبت های بهداشتی است که مقابله با این وضعیت گفت:” Murashko به وزیر بهداشت. “ما در حال توسعه یک سیستم که تعادل تعداد بستری و ترخيص بيماران.”

ناتاشا Abbakumova کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

بولشوی در آشپزخانه: روسیه باله نیز کار از خانه

روسیه یک بحران صندوق. اما پوتین مردد به باز کردن آن برای همه است.

هیچ مستند اینجا هستید:: بلاروس رهبر را انکار می کند coronavirus خطرات

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de