دهلی نو: ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم در چهار شنبه تمسخر نخست وزیر اعلام Rs 20 lakh کرور بسته مالی به عنوان یک “تیتر و صفحه خالی” و گفت که او به دنبال به جلو به وزیر دارایی پر کردن صفحه خالی است.

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد عظیم جدید مشوق های مالی در بالای قبلا اعلام بسته های ترکیبی از محرک تومان 20 lakh کرور.

چیدمبرم گفت که تعداد هر روپیه اضافی دولت infuses به اقتصاد و بررسی آنچه که فقرا گرسنه و ویران کارگران مهاجر پس از پیاده روی صدها کیلومتر به خانه متحده است.

“دیروز PM به ما یک تیتر و یک صفحه خالی است. به طور طبیعی واکنش من بود خالی!

“امروز ما به جلو نگاه به FM پر کردن صفحه خالی است. ما با دقت به تعداد هر روپیه اضافی که دولت را در واقع دم به اقتصاد او گفت:” در توییتر.

سابق وزیر مالیه گفت: “ما نیز به دقت بررسی می شود که چه؟”.

“و اولین چیزی که ما به دنبال چیزی است که فقرا گرسنه و ویران کارگران مهاجر انتظار می رود پس از آنها راه می رفت صدها کیلومتر به خانه متحده است.

“ما همچنین به بررسی آنچه در پایین نیمی از جمعیت (13 کرور خانواده) را در شرایط واقعی پول او گفت:” در یک سری از توییت.

کنگره رهبر Jairam رامش همچنین ناودان نخست وزیر اعلام خواهد شد.

“شب گذشته نخست وزیر بود چه می آید به او را بهترین. حداکثر بسته بندی حداقل معنی.این یک مورد کلاسیک NAMO. هیچ اقدام پیام تنها او گفت:” در توییتر.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de