اورنج کانتی در دیدار برخی از معیارهای دولت برای بازگشایی سریعتر می افتد کوتاه بر دیگران, مقامات می گویند

به عنوان اورنج کانتی آماده برای یک جزئی بازگشت به زندگی و فعالیت های شهرستان و مقامات می گویند آنها در حال حاضر در حال ملاقات با برخی از دولت معیار های است که اجازه می دهد آنها را به سرعت بازگشایی کسب و کار و از سرگیری مجامع عمومی.

اما county می افتد کوتاه در مناطق دیگر و مقامات گفت: برخی از معیارهای است که ممکن است برای کوچکتر روستایی شهرستانهای غیر واقعی برای متراکم تر بیشتر آنهایی که شهری مثل ایشان به عنوان coronavirus شیوع همچنان ادامه دارد.

شهرستان سرپرستان کردم مختصر و مفید کامل در سهشنبه, مارس 12, جایی که آنها ایستاده و با توجه به نشانگر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به تازگی اعلام کرد و صحبت در مورد آنها به دنبال تغییرات است که بهتر مناسب اورنج کانتی مشخصات.

Newsom توضیح داد: “فاز 2” است که فقط شروع ارائه خواهد شد به صورت تدریجی بازگشایی شروع با تدارکات و تولید کسب و کار از سرگیری عملیات و فروشگاه های خرده فروشی ارائه منظقه وانت از خرید. شهرستان که “نشان می دهد بیشتر پیشرفت” در سرکوب ویروس می تواند حرکت با سرعت بیشتری نسبت به بازگشایی مدارس و مراقبت از کودکان و دفاتر و همچنین به عنوان اجازه می دهد محدود مهمان نوازی و خدمات شخصی و بیشتر آرامش بخش قوانین در فروشگاه های خرده فروشی.

شهرستان, بهداشت عمومی افسر دکتر Nichole سریع گفت: این شهرستان ظرفیت بیمارستان مطابق دستورالعمل دولت و وزارت او ایجاد کرده است مورد نیاز مجموعه ای از معیارها برای تعیین این که آیا به سرعت بازگشایی مانند اگر یک سنبله در بستری شدن در بیمارستان و یا مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری این ویروس باعث می شود.

اورنج کانتی است partway به جلسه دولت دیگر الزامات اما نیاز به انجام تست های تشخیصی برای به دست آوردن بیشتر مواد ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی و دنده محافظ و استخدام کارگران بیشتر برای ردیابی که ممکن است در معرض تماس با افراد آلوده به ویروس coronavirus سریع گفت.

برخی از شهرستان سرپرستان نومید از همیشه جلسه معیار داشتن هیچ COVID-19 مرگ و میر در یک دوره 14 روزه. در دو هفته گذشته 30 ساکنان شهرستان فوت کرده اند این بیماری سریع گفت.

این شهرستان دارای 75 تماس با ردیاب و قصد دارد به استخدام بیشتر به عنوان مورد نیاز است اما دولت معیار 15 ردیاب در هر 100 ، 000 ساکنان این نسخهها کار به مجموع 465.

اورنج کانتی عمومی و خصوصی آزمایشگاه باید از این ظرفیت به انجام مراتب بیشتر از 4,833 آزمون در هر روز دولت نیاز دارد – که 1.5 آزمون در هر 1000 ساکنان – اما مقامات گفت: با مورد شمارش و مرگ و میر اقامت نسبتا پایین است که بسیاری از آزمایش های مورد نیاز نیست در حال حاضر.

“ما می خواهم که فقط کشیدن فرد به طور متوسط در کوچه و خیابان و گفت: ما قصد داریم به شما تست” استاد راهنما لیزا بارتلت گفت.

او سوال چرا اورنج کانتی با آن 3.2 میلیون نفر خواهد شد به همان استاندارد به عنوان آلپ شهرستان که داده های سرشماری برآورد شده به عنوان داشتن 1,129 ساکنان 2019.

“اینها نیازهای این شهرستان در حال رفتن هرگز برای دیدار با” او گفت:.

به آدرس که هیئت مدیره و معاون سرپرست میشل جراحی و همتایان او در کنار رودخانه سن برناردینو و سن دیگو شهرستان, امضا نامه درخواست ملاقات با رژیم صهیونیستی است. Newsom به بحث در مورد خیاطی برخی از بازگشایی معیارهای پرجمعیت تر بوده است.

و حتی اگر آنها را برآورده نمی کنند دولت معیار به عنوان در حال حاضر پیشنهاد county مدیر عامل فرانک کیم گفت: “هیچ چیز متوقف می شود, استان ها از ارائه طرح خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر