ایسنا

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل می ایستد در یک بررسی اجمالی از اسرائیل حل و فصل هار هما واقع در یک منطقه از اسرائیل و کرانه که اسرائیل ضمیمه به بیت المقدس در این منطقه را به تصرف خود در سال 1967 خاورمیانه جنگ.

اورشلیم — اسرائیل در دولت جدید خواهد بود که قسم خورده در پنج شنبه, به زودی می تواند به مقابله با تمدید تحول سیاسی بیش از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر پیشنهاد الحاق ده ها تن از شهرک های یهودی نشین ساخته شده در کرانه غربی در دهه های اخیر.

با اسرائیل طولانی ترین خدمت برتر داشتن امن پنجمین دوره میانه است که فرح برای مواد منفجره نقطه عطف در نزاع اسرائیلی-فلسطینی اگر نتانیاهو باعث می شود خوب در مبارزات انتخاباتی خود وعده به گسترش اسرائیل حاکمیت به بخش های بزرگی از کرانه.

عدم اطمینان در مورد میزان هر یک الحاق تنظیم کردن تقلا توسط مقامات و فعالان سیاسی از واشنگتن به بانک غرب برای نفوذ در این فرآیند است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo است که انتظار می رود در طول سفر در اینجا پنج شنبه برای بحث در مورد الحاق با نتانیاهو و سابق فرمانده ارتش Benny Gantz خود را رقیب-تبدیل-حاکم شریک خواهد شد که در خدمت به عنوان جایگزین نخست وزیر و وزیر دفاع.

http://www.washingtonpost.com/video/world/netanyahu-cleared-by-israels-top-court-to-form-government/2020/05/07/ddd2bef3-fd90-4b29-ba41-7a5dc7a892fc_video.html

حرکت به ترکیب این شهرک می تواند upend صلح منطقه ای توافق رسیده طی چند دهه ظریف دیپلماسی و خنثی کردن امکان یک راه حل دو کشور. اتحادیه اروپا و وزرای خارجه این هفته گفت که آنها را ملاقات برای بحث در مورد تحریم های احتمالی به عنوان یک واکنش به الحاق مراحل.

اما اگر نتانیاهو پشت کردن مبارزات انتخاباتی خود تعهد او می تواند دور از پرشورترین حامیان. گسترش اسرائیل حکومت بیش از کتاب مقدس زمین که بسیاری از اینجا به مراجعه به کرانه باختری رود اردن یک رویای دیرین از جناح راست كند.

تحلیلگران می گویند نتانیاهو باید تصمیم گیری بین نگه داشتن وعده های خود را و اجتناب از دیپلماتیک تحول.

“نتانیاهو ذاتا محتاط او ارزش استراتژیک روابط با اردن و می بیند که این حرکت در نظر گرفته شده است عاقلانه برای 50 سال گذشته گفت:” Yohanan Plesner سابق مجلس است که رئیس جمهور اسرائیل دموکراسی موسسه. “این می تواند باشد که او تصمیم می گیرد نمادین الحاق بهتر است بعد از همه.”

ادای سوگند در دولت ائتلافی جدید شروع به تیک تاک ساعت نسبت به تابستان مرحله نهایی مسابقات نوعی در الحاق یکی از تنها غیر coronavirus طرح مجاز به ادامه تحت یک مجموعه قدرت های معامله بین نتانیاهو و Gantz. تحت این توافق نتانیاهو را نمی تواند تا یک الحاق پیشنهاد تا 1 جولای. که هنوز هم می تواند اجازه می دهد تا زمان اعلام حاکمیت بر سرزمین مورد مناقشه قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در ماه نوامبر و چشم انداز جدید رئیس جمهور. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح در ماه ژانویه منتشر شد تایید حاکمیت اسرائیل بر 30 درصد از کرانه در خروج از دیرینه سیاست ایالات متحده.

هنوز معلوم نیست چه الحاق می خواهم نگاه — چگونه عمیقا آن را رسیدن به کرانه و اینکه آیا هر یک از این گسترده تر طرح می تواند به نفع دولت تصویب.

“مردم چه معنی اصطلاح الحاق بسیار گسترده و مبهم این می تواند در نهایت در نظر گرفتن 30 درصد از کرانه یا آن را می تواند نمادین گسترش حاکمیت بیش از فقط یک یا دو شهرک” Plesner گفت. “آن نیست و در عین حال ممکن است به جدی برآورد از آنچه آنها در حال رفتن به سعی کنید.”

اسرائیل توافق ائتلاف تصریح می کند که الحاق می شود تصویب با رأی یا دولت و یا مجلس به نام کنست و هر گزینه ارائه نتانیاهو با چالش است.

در کابینه Gantz ممکن است قدرت بلوک یک پیشنهاد نه به میل خود جناح. در طول مبارزات انتخاباتی Gantz در آغوش الحاق تنها در چارچوب کلی مغلوب ساختن پیشی جستن طرح آن نیز ارائه شده برای محدود دولت فلسطینی.

اگر این پیشنهاد گرفته شد به کنست که می تواند نیاز به ایجاد یک مشکل سازش میان نمایندگان مجلس است که ترجیح می دهند بیشتر شکل محدود از الحاق و کسانی که به رفتن و حتی بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح است.

نفتالی بنت وزیر دفاع و رئیس ملی گرایان افراطی Yamina حزب روشن او را فشار نخست وزیر به سازش بدون در نظر گرفتن تهدیدات از اروپا و یا خطر از خشونت است.

“در 100 سال هیچ کس را به یاد داشته باشید آنچه که اتفاق افتاده است برای رسیدن به الحاق” بنت روز دوشنبه گفت:. “ما می دانیم که فلسطینی ها نمی خواهند ما را در این سرزمین اما نتانیاهو نباید منصرف.”

دیوید Vaaknin

برای واشنگتن پست

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده روی با کودک خود در کرانه یهودی حل و فصل افرات در ذکر و از آنها تجلیل بلوک در جنوب حومه غرب بانک فلسطینی در شهر بیت لحم در آوریل 26.

مهاجر جنبش خود را ندارد یکپارچه. برای برخی از مهاجران به خصوص کسانی که کشیده شده است, با کاهش قیمت مسکن به بانک غرب جوامع نزدیک به اسرائیل شهرستانها حتی محدود الحاق خواهد بود. این حرکت بیشتر به ادغام این شهرک به اقتصاد اسرائیل و آنها را به طور کامل تحت قانون اسرائیل. یک امکان سازش خواهد ضمیمه فقط این شهرک به عنوان ذکر و از آنها تجلیل و Maale شد که نزدیک به بیت المقدس و آریل شرق تل آویو.

برای دیگر مهاجران از جمله بسیاری از کسانی که زندگی می کنند عمیق تر در کرانه الحاق هر نوع غیر قابل قبول خواهد بود اگر به قیمت ایجاد یک دولت فلسطینی دیگر در کرانه خاک. آنها همچنین ساییدگی در مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه تماس برای توقف در حل و فصل گسترش است.

“ما نمی توانیم این را قبول آغوش خرس است که در نهایت خفگی به ما گفت:” یوکای Damri سر از هار الخليل شورای منطقه ای در جنوب غرب بانک که در آن او زندگی می کند با چهار نسل از خانواده خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه شامل یک نقشه موقت تبيين مناطق ایالات متحده را تشخیص به عنوان بخشی از اسرائیل و کسانی که متعلق به یک آینده فلسطین. مقامات ایالات متحده را علنا گفت که تهمت ترجیح نتیجه این است که دو کشور می باشد. بخش خصوصی به دولت تاکید کرد به هر دو مقامات اسرائیلی و اسرائیل در ایالات متحده حاکم است که دولت جدید نباید عجله به سمت هر چیزی که به نظر می رسد مانند یک “زمین با شتاب گفت:” مردم آشنا با برخی از کسانی که در بحث ها.

مشترک آمریکا-اسرائیل “نقشه برداری” کمیته کار کرده به ترجمه مفهومی نقشه های تولید شده توسط تهمت مشاور Jared کوشنر به یک عملی است که دولت اسرائیل می تواند با استفاده از به الحاق تصمیم گیری و پیش نویس قانون. این ایده به گفته مقامات آشنا با فرآیند شده است در بخشی به ایجاد یک اجماع است که اسرائیل نمی خواهد دست درازی بر روی زمین است که می تواند به صورت یک آینده فلسطین.

مشترک سند بعید است که توصیه هایی را در مورد زمان بندی برای هر گونه الحاق تصمیم گیری اگر چه در عمل مقامات ایالات متحده می دانم که از آن خواهد شد به عنوان یک شروع اسلحه برای اسرائیل عمل است.

اگر چه کوشنر شده است تا حد زیادی دغدغه با ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس همه گیر او و مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اطمینان دولتهای عربی که هر گونه الحاق می تواند موفق ملاحظه و بدون رها کردن خشونت و یا ناآرامی توسط کسانی که مخالف این عمل است.

Jabin Botsford

واشنگتن پست

معاون رئیس جمهور پنس, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و مشاور ریاست جمهوری Jared کوشنر گوش دادن به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در دفتر بیضی در Jan 27.

ایالات متحده و مقامات اسرائیلی بارها با اشاره به کمبود گسترده عرب خشونت های پس مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 تصمیم به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان سرمایه اسرائیل به عنوان یک مثال است.

برخی از دیپلمات ها می گویند نگرانی های خود را نادیده گرفته شده اند.

“ما شنیده در مورد طرح الحاق احتمالی و جدول زمانی. ما ابراز نگرانی ما به دولت آمریکا اما به نظر نمی رسد به هر چیزی را تغییر دهید” گفت: یک مقام رسمی در منطقه صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث حساس دیپلماتیک مهم است.

به تاریخ فلسطین از مقامات حاضر به تعامل با آمریکا تلاش کرد و گفت آنها ناامید کننده ای مغرضانه نسبت به اسرائیل و الحاق بعید است که برای تشویق بیشتر شد.

“آنها توهم در کاخ سفید” صائب صائب عریقات دبیر کل سازمان آزادی بخش فلسطین گفت: در یک مصاحبه.

دنی Danon اسرائیل در سازمان ملل متحد گفت: فلسطینی ها تا به حال سابقه رد “همه ارائه می دهد.” صحبت با خبرنگاران در هفته گذشته گفت: “در حال حاضر آنها نیز رد تهمت به طرح صلح و در هر زمان آنها را رد طرح آنها سخت تر وضعیت در پایان خود را. توصیه می کنم آنها می آیند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح متکی بر نتانیاهو تعهد به مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژانویه که نخست وزیر خواهد مذاکره با فلسطینی ها بر اساس طرح و متعهد به “وضع موجود” در بخش هایی از کرانه غربی که در آن فلسطینی ها حکومت خود را تحت یک توافق آتی.

دیوید فریدمن سفیر ایالات متحده به اسرائیل گفت: اسرائیل رسانه ها در هفته گذشته که نتانیاهو ابراز تمایل به مذاکره با فلسطینی ها در طول چهار سال آینده کافی بود به واشنگتن “آماده به رسمیت شناختن” اسرائیل حاکمیت بیش از شهرک.

Gearan و Mekhennet گزارش از واشنگتن است. اموزش Eglash در اورشلیم کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی