Nederlander به کتاب کنسرت در شهرستان ملی گرو از آناهایم حداقل از طریق 2022

این شهرستان آناهایم به تصویب شورای گسترش برای Nederlander کنسرت به طور انحصاری به مرض جرب عمل و برنامه حوادث در شهرستان ملی گرو از آناهایم از طریق 2022.

“ما لذت می برد ما بلند مدت همکاری با شهر آناهایم و نگاه به جلو به بسیاری از سال های موفق با هم” اردن هاردینگ بیشه مدیر کل گفت: از طریق آزادی مطبوعات صادر شده سه شنبه شب, مارس 11 بعد از این شورا به اتفاق آراء.

“شهر ملی گرو از آناهایم تبدیل به یک کالیفرنیای جنوبی باید بازی محلی برای هنرمندان و سرگرمی مقصد برای طرفداران” هاردینگ گفت. “Nederlander بوده است و همیشه خواهد بود متعهد به ارائه بهترین در کلاس سرگرمی و رویدادهای خاص به شهر آناهایم و ساکنان آن است.”

گسترش نگه می دارد Nederlander در محل در حالی که یک معامله این شهر ساخته شده در ماه دسامبر به فروش فرشته ورزشگاه اطراف پارکینگ ها و بیشه به فرشتگان صاحب Arte مورنو را SRB مدیریت برای حدود 325 میلیون دلار نهایی شده است.

“آن را در واقع ادامه عملیات Nederlander در شهرستان ملی گرو به عنوان ما شناخته شده آن در گذشته” شهرستان سخنگوی مایکل Lyster گفت.

به طور منظم فعالیت های در حال انتظار برای بازگشت در محل پس از کالیفرنیا شروع می شود برای رسیدن به مراحل سه و چهار از برنامه های خود برای بازگشایی بعد از خاموش کردن مجبور coronavirus.

در حالی که محل باقی می ماند بسته به Nederlander راه اندازی کرده است شهر ملی گرو از آناهایم هفتگی مجازی بلوک های سری طریق Facebook Live, که ادامه خواهد داد به ویژه اجرای برنامه توسط هنرمندان محلی از طیف گسترده ای از ژانرهای و همچنین پخت و پز دموی با اجرایی آن آشپز در همکاری با کسب و کارهای محلی.

آن پارکینگ نیز استفاده می شود به میزبان یکی از Saddleback Church غذایی pantries که تغذیه بیش از 600 خانواده های نیازمند در طول COVID-19 بحران است.

“آنها به انجام یک کار بزرگ در این بازی واقعا به چالش کشیدن زمان برای برگزاری کنسرت از تلاش برای حفظ ارتباط با مخاطبان خود و با موسیقی به طور کلی” Lyster گفت.

باید بسته فروش با SRB مدیریت را طولانی تر از انتظار می رود او گفت: این شهرستان قطعا باز به صحبت کردن در مورد گسترش بیشتر از Nederlander برنامه نویسی توافق با برگزاری است. اما در آینده جزئیات را به بحث با صاحب ملک.

هیچ روشن تاریخ در زمانی که سالن های کنسرت چنین به عنوان شهر ملی گرو از آناهایم خواهد شد مجاز به بازگشایی شده است. کارکنان محل است همکاری با شهرستان مورد افتتاح پروتکل برای اطمینان از تداوم سراسر شهرستان در سالن های مختلف از جمله در نزدیکی مرکز کنوانسیون آناهایم و هوندا مرکز.

“نگه داشتن مهمانان ما اعضای تیم و جامعه ما امن است و اولویت” بیانیه ای از شهر ملی گرو از آناهایم گفت. “ما انتظار داریم که, فیزیکی, فاصله, چهره, پوشش, دستکش, افزایش بهداشت و دیگر اقدامات است که ما باید به اجرا ادامه خواهد داد برای برخی از زمان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*