خوزه لوئیس گونزالس ایسنا

صف های طولانی شکل در خارج از بازار عمده فروشی در سیوداد خوارز در 8 مه سال 2020 است.

مکزیکو سیتی — مکزیک دولت می گوید آن را بلند قرنطینه برای صدها نفر از شهرستانهای شروع مارس 18 آغاز خواهد شد و به تدریج بازگشایی بقیه ملت در تاریخ 1 ژوئن آن را به عنوان به دنبال خروج از coronavirus بیماری همه گیر.

این کشور شده است در سراسر کشور lockdown برای بیش از هفت هفته و کسب و کار مشتاق به بازگشایی شده است. تحلیلگران پیش بینی است که اقتصاد کوچک می تواند تا 10 درصد در این سال — یکی از مهم ترین رکود در آمریکای لاتین است.

“ما در آغاز یک مرحله جدید است. وجود یک نور در انتهای تونل” رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت: در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه.

بر اساس این طرح دولت اجازه می دهد 269 شهرداری پراکنده بیش از 15 متحده برای از سرگیری فعالیت های بیشتر در روز دوشنبه. این مکان که تا به حال هیچ تایید coronavirus موارد و که کشورهای همسایه نیز هیچ نشانه ای از covid-19 بیماری ناشی از ویروس است. آنها نشان دهنده بیش از 10 درصد از تمام شهرداری ها در مکزیک.

بقیه کشور اختصاص داده خواهد شد یک رنگ شروع ژوئن 1 است که نشان می دهد که تا چه حد کسب و کار مدارس و مکان های تجمع می توانید بازگشایی شده است. علاوه بر این سه رشته صنایع را شامل می شود در لیست “ضروری” بخش های است که می تواند از سرگیری عملیات در سراسر کشور — ساخت و ساز و معدن, تولید خودرو.

مکزیک تا به حال شیوع قابل توجهی در پنج شهرستانها از جمله مکزیکو سیتی, کانون. همانطور که از شنبه, دولت وارد شده تقریبا 4000 تایید مرگ از covid-19. مقامات گفته اند که تعداد واقعی است و قطعا بالاتر است.

[¡Caray! Coronavirus خاموش مکزیکی آبجو صنعت و کشور در حال اجرا است خشک]

این مستند در مکزیک شده است خفیف تر از در بسیاری از دیگر کشورهای آمریکای لاتین با تکیه بر اجبار و نه از پلیس یا سربازان برای نگه داشتن مردم در خانه. مدارس و اکثر کسب و کار و ادارات دولتی باید به حال نزدیک به اما. مقامات می گویند این محدودیت مانع در سراسر کشور سنبله در موارد اگر چه این ویروس همچنان به گسترش از طریق کشور است.

مقامات نشان داد که در مکزیکو سیتی باقی خواهد ماند “قرمز” — بالاترین سطح از مستند. سه متحده, ایالات متحده, مرز, در مقابل, در نظر گرفته “سبز” — Chihuahua, Coahuila و Nuevo Leon. اگر آنها باقی می ماند که دسته آنها خواهد بود قادر به ادامه تولید و سایر فعالیت های کسب و کار در ماه ژوئن و مدارس در این کشورها دوباره باز خواهد شد. جدید اقدامات ایمنی را در محل مانع از انتقال ویروس است.

ادگارد Garrido

ایسنا

در ایزتپلپا محله در شهر مکزیک در آوریل 8, 202.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است اصرار مکزیک به راه اندازی مجدد مجمع گیاهانی که ارائه ورودی مهم برای ایالات متحده صنایع دفاع پیمانکاران. مکزیک شده است با احتیاط پس از ده ها تن از کارگران را تبدیل به بیمار در مرز کارخانجات که باز مانده است. چند فوت کرده اند.

باخا کالیفرنیا در نظر گرفته شده است “قرمز” به دلیل شیوع کروناویروس در شهر تیجوانا در جنوب سان دیگو.

دو دیگر مرز متحده — Sonora و Tamaulipas — آیا “زرد” به این معنی است که کسب و کار می تواند اما بازگشایی مدارس بسته باقی خواهد ماند و محدودیت در مکان تجمع از جمله کلیساها و پارک ادامه خواهد داد.

بسیاری از مکزیک محبوب مقصد ساحل — آکاپولکو کانکون, پلایا دل کارمن — در “قرمز” ایالات معنی هتل ها و رستوران ها خواهد شد و احتمالا بازگشایی برای هفته ها. گردشگری حساب برای حدود 8 درصد از اقتصاد است.

http://www.washingtonpost.com/video/world/us-deportees-go-through-disinfection-tunnel-in-mexico/2020/04/22/ca5107c0-1b5c-41e4-9d93-9cbbbea27cd2_video.html

مقامات هشدار داد که خاموش شدن ناگهانی می تواند دوباره به راه افتادند متحده و یا شهرداری ها اگر موارد عود دوباره. آنها بر این باورند که شهر مکزیک و کانکون به تازگی به تصویب رسید خود را به قله های جدید موارد که این بیماری همه گیر خواهد جزر در آن شهرستانها در هفته های آینده.

اما هوگو لوپز-Gatell وزارت بهداشت رسمی که به طراحی مکزیک استراتژی اذعان کرد که بسیاری هنوز ناشناخته در مورد مسیر ویروس.

“در هر لحظه وجود دارد عدم قطعیت” او گفت:. “هر کشوری در جهان در برابر این سوال که آیا شما می توانید سر به نرمال و در چه سرعت.”

ادامه مطلب

کروناویروس در مرز: چرا ایالات متحده در بسیاری از موارد بیشتر از مکزیک

به عنوان coronavirus نگرانی پزشکان و پرستاران در صورت حملات

شیوع کروناویروس در مکزیک بیمارستان جرقه تظاهرات

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی