مرد تعطیل 1,350 متر در ریکشا برای رسیدن به خانه

رانچی: در اینجا یکی دیگر از داستان بسیار نیرومند تلاش توسط یکی دیگر مهاجر — در این زمان آن است که میانسال Govind مندل که همسر و فرزند خود را در کالسکه از دهلی نو به Deoghar پارو نزدیک به 1,350 متر برای دو هفته, اثبات ضرب المثل “وجود دارد که در آن وجود دارد”.

مندل ساکن Malda منطقه بنگال غربی پرتاب شد از شغل خود به عنوان یک مکانیک موتور توسط کارفرمای خود در دهلی نو گاراژ. زمانی که مستند تحمیل شد او برداشته شد از کار و دست 16,000 تومان.

پس از مدیریت به روز در سرمایه های ملی در میان COVID-19 ناشی از مستند زمانی که او تا به حال فقط 5,000 تومان چپ با او تصمیم به بازگشت به خانه.

با همسر و یک کودک در دو مندل تصمیم به خرید یک دست دوم چرخه کالسکه چقدر که هزینه او 4,800 تومان. او رسیده Jharkhand را Deoghar منطقه در روز سه شنبه. شروع سفر با فقط چند صد بود و بی پروا. زمان رسیده Deoghar خانواده اش بود famished خود را تنها حمل و نقل سوراخ شد و او خود را نیمه مرده با خستگی.

او تصمیم به توقف در یک دولت-اجرای جامعه آشپزخانه اجرا کنید که در آن او نشستم او و خانواده اش در گرسنگی است.

به خاطر سپردن وحشتناک سفر مندل گفت: “من کالسکه رو سوراخ پس از سفر من چند کیلومتر تنها. من سوراخ تعمیر در هزینه Rs 140 و من سمت چپ تنها با 60 تومان. من بعدها توسط اوتار پرادش ، من روایت داستان من به پلیس نشان داد که مهربانی و به من داد یک سیلندر گاز مجهز به اجاق گاز”.

او گفت: “من از یک سفر تقریبا 1,350 متر در آخرین 15 روز است. دشوار بود و همه ما می تواند احساس گرسنگی بود. زمانی که من رسیدم Deoghar آمد به دانستن در مورد جامعه ، من رفتم به جامعه و خوردن غذا را با همسر و سه و نیم سال پسر.”

او قصد دارد برای پوشش بقیه فاصله در روزهای آینده.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر