دهلی نو: یک بمبئی مبتنی بر وکیل که شد از اوتار پرادش منتقل شده است دادخواستی در دیوان عالی کشور به دنبال دستورالعمل برای اطمینان از حمل و نقل از مهاجران از بمبئی به مکان های مادری خود در اوتار پرادش. وکیل ارائه کرده است lakh 25 تومان نسبت به هزینه سفر از مهاجران متعلق به مناطق Basti و سانت کبیر نگر صرف نظر از طبقه عقیده یا مذهب.

مدافع Sagheer احمد خان نقل مکان کرد و این درخواست از طریق حمایت-شرایط-رکورد اعجاز Maqbool. درخواست گفت که او به خوبی متبحر با وضع اسفناک مهاجران که از چپ به دفع کردن برای خود در این بحران ملی. این درخواست به دنبال مسیرها از راس دادگاه برای اطمینان فوری و امن تخلیه کارگران مهاجر به زادگاه خود عاری از هر گونه فنی و تحت نظارت آن.

خان که بومی سانت کبیر ناگار ادعا در این درخواست که او برای اولین بار سعی کردم به کمک مهاجران با نزدیک شدن به مرکز و دولت ماهاراشترا. او نقل مکان کرد apex دادگاه پس از مقامات نگران شکست خورده برای رسیدگی به وضع اسفناک مهاجران.

“درخواست نزدیک است این دادگاه به دنبال آن ورزش صلاحیت واگذار شده در آن تحت ماده 32 قانون اساسی برای نجات جان مهاجران که گرفتار بین inactions از پاسخ دهندگان (مرکز و دولت)” گفت: درخواست.

درخواست استدلال او رفت بالا دادگاه به عنوان کارگران مهاجر در بمبئی که هیچ منبع امرار معاش با توجه به این مستند محدود به ترک بمبئی و مجبور به سفر به زادگاه خود در شرایط غیر انسانی. “در حالی که برخی از کارگران مهاجر در حال انجام سفر با پای دیگران توسل به کامیون سفر که در آن حداقل 100-120 نفر در حال سفر در یک کامیون. آن ارائه شده است در حالی که برخی از کارگران مهاجر در حال مرگ هستند از خستگی و گرسنگی دیگران خفه کننده در حالی که انجام این سفر خسته کننده” گفت: درخواست.

درخواست گفت: این یک نقض آشکار حق زندگی از این کارگران که به طور ناگهانی در بر داشت خود درمانده در میان این مستند در سراسر کشور.

“از تلاش های مکرر از درخواست برای تماس با گره افسر منصوب ایالت اوتار پرادش برای اطمینان از امن بازگشت مهاجران از ماهاراشترا شکست خورده اند به عنوان خطوط تلفن به طور مداوم مشغول و ایمیل ها را پاسخ داده نشده” گفت: درخواست.

تقاضای خواست دادگاه بالا به طور مستقیم به مقامات مربوطه ارائه مهاجر که در راه خود را امن و مطمئن به معنی و حالت سفر به مقصد خود را.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de