لاگونا وودز ایجاد کرد شروع به نمودار یک مسیر به صورت مرحله به مرحله بازگشایی

اوایل این هفته نشد برای تنیس; اما ساکنان ممکن است بخواهید به نگه داشتن خود را, راکت آماده در دوشنبه, مه 18 — جدید خود را بازگشایی تاریخ ایجاد مدیریت خدمات جف پارکر اعلام کرد در طول یک جلسه به طور منظم از ایالات متقابل هیئت مدیره در روز سه شنبه, مارس 12.

پارکر اشاره کرد یک برنامه بلند مدت برای معرفی لاگونا وودز ایجاد کرد فعالیت در فازهای در حال حرکت با شروع گلف در هفته گذشته.

“ما قطعا به دنبال ما در فعالیت های در فضای باز است که ما می تواند باز کردن و تسهیل,” او گفت:.

همگام با دولت و شهرستان سفارشات VMS کارکنان شده است و هم جامع تدریجی طرح پارکر گفت که در نظر ساکن ورودی و همچنین به عنوان استثنایی آسیب پذیری جامعه است.

در حال حاضر در شهرستان لاگونا وودز به عنوان یک کل باقی می ماند و در هشت مورد پارکر گفت.

تنها درصد کمی از ساکنان در اورنج کانتی تست شده اند و تا به امروز در مورد 55,000 — با 3600 از کسانی که تست مثبت برای COVID-19. پارکر به ذکر است که تست شده و آهسته به نفع ثبات بیمارستان مصرف انداختن از به طور منظم تست 2,000 ساکنان در هر روز به طور متوسط حدود 180 آزمون روزانه است.

انتخابات و رای گیری سیاست

به چین با تغییرات در دولت کد متحد به قطعنامه ای که تجدید نظر در آن انتخابات و رای گیری سیاست.

به عنوان پیشنهاد به روز رسانی اجازه می دهد اعضای متخلف و یک عضو را از قدرت به طور کلی از وکیل برای رای دادن بر اساس یک گزارش کارکنان. علاوه بر این بازرس انتخابات باید ارسال اطلاع مورد نیاز 30 روز قبل از مهلت.

مدیر Juanita Skillman اشاره کرد تغییرات دیگر مانند وضوح این فرمت از یک نامزد اقامت مورد نیاز است. در نظر گرفته شود واجد شرایط برای هیئت مدیره موقعیت یک عضو باید در روستا زندگی می کردند به مدت یک سال در مقایسه با قبل از پیش از 10 ماه.

هیئت مدیره به اتفاق آرا تصویب قطعنامه 11-0-0 پس از خواندن است. این قطعنامه در حال حاضر باید برآورده 28-بعد اطلاع رسانی مورد نیاز است.

تجدید نظر در سیاست

ایران تصویب قطعنامه اصلاح و تجدید نظر در سیاست تنها اجازه می دهد یک عضو به تجدید نظر در صورت اطلاعات جدید مربوط به مسائلی مانند معماری چشم انداز, انضباطی اشغال و عضویت در تصمیم گیری.

“واقعی سیاست اجازه می دهد تا برای تجدید نظر در صورت وجود اطلاعات جدید به اطلاعات ارائه شده” مدیر Elsie Addington گفت. “نسخه های قدیمی فقط می گوید که (کاربران) می توانید درخواست تجدید نظر تحت هر شرایطی … ما به نوعی افزود: “اگر آنها اطلاعات جدید” قسمت باید مطابق با قوانین دیگر — که همه.”

تنها در شرایط فوق العاده, اعضای, باید 30 روز به ارائه درخواست کتبی در اختیار هیئت مدیره به عنوان پیشنهاد شده است.

هدف از این قطعنامه این است که برای ساده کردن فرایند تجدید نظر و ارائه دستورالعمل برای اعضا برای تعیین اگر آنها رد معیارهای یک VMS گزارش کارکنان اعلام کرد.

“دلیل ما این بود که برای $25 خوب که رفت و از طریق سه درخواست با اطلاعات جدید” رئیس جمهور شکایت Margolis گفت: با توجه به تعداد زیادی از منابع صرف با هر سطح از پردازش.

اصلاح و گسترش سیاست شامل چشم انداز درخواست و همچنین اجاره مجوز و مراقبت-ارائه دهنده مجوز با توجه به گزارش کارکنان.

هیئت مدیره تصویب قطعنامه 10-0-1 پس از خواندن اولین بار با کارگردان رضا کنسرت در ممتنع. این قطعنامه در حال حاضر باید برآورده 28-بعد اطلاع رسانی مورد نیاز است.

رساله گزارش

متوسط قیمت فروش مجدد برای یک co-op در ایالات متقابل در آوریل $232,564 از $281,577 در مارس 2019 با توجه به VMS گزارش کارکنان. Resales سال-به-تاریخ شماره 112 از 93 به زمان مشابه در سال گذشته. حجم فروش در ماه آوریل بود که 7.2 میلیون دلار در مقایسه با $9.3 میلیون در ماه آوریل 2019.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*