“داده های ورودی از بسیاری از کشورها بدتر از ما در حال حاضر بدبین پیش بینی” Georgieva گفت: در طول یک پخش کنفرانس با حمایت مالی بار.

این سوال برای سیاستگذاران این است که چه می تواند انجام شود به کاهش برخی از درد ؟ دولت ها در کشورهای ثروتمند باید محشور تریلیون دلار در مخارج محرک توازن خود را رفاه متحده برای نجات برخی از کسب و کار و گرفتن پول نقد به طور مستقیم به کسانی که نیاز دارند. اما حتی در آنجا منتقدان ترس تسکین چنین است که تنها یک مرهم موقت.

وضعیت رو به ده ها تن از کشورهای فقیر بیشتر از همه وخیم. آنها لازم نیست که همان ظرفیت به قرض گرفتن پول در نرخ پایین و یا چاپ خود را. و در حال حاضر بسیاری از چهره چشم انداز متخلف در بدهی به عنوان حیاتی دندان از اقتصاد خود را از سخن بیهوده را متوقف کند.

اما برخی از سیاستمداران در سراسر جهان می خواهم گسترده تر عمل است. سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) و تشکر. Ilhan Omar (D-Minn.) در روز شنبه نامه ای خطاب به Georgieva و دیوید Malpass رئیس بانک جهانی به نام در سازمان های مالی بین المللی را در نظر بگیرید “گسترده بخشش بدهی” برای بیش از 70 از فقیرترین کشورهای جهان است. این نامه که, نیز نامیده می شود به صورت قابل توجهی محرک های مالی برای کمک به ایجاد ثبات در اقتصاد جهانی امضا شد بیش از 300 قانونگذاران از بیش از ده کشور از جمله رئیس جمهور سابق آرژانتین کارلوس منم سابق وزیر اقتصاد یونان و بهداشت ، ریچارد J. Durbin (D-بیمار است.), یکی از اعضای ارشد در ایالات متحده مجلسی.

“آسیب پذیر جوامع که فاقد منابع و امتیازات به اتخاذ مناسب بهداشت عمومی اقدامات در نهایت به صورت نامتناسب بار coronavirus” این نامه را خوانده است پیش نویس که به اشتراک گذاشته شده بود امروز با جهان بینی. “چنین آسیبی بدان معنی است که عرضه جهانی زنجیر بازارهای مالی و دیگر به هم پیوسته مبادلات ادامه خواهد مختل و بی ثبات.”

دو قانونگذاران ایالات متحده به نام برای یک فن ابزار در صندوق بین المللی پول جعبه ابزار شناخته شده به عنوان حقوق نقشه کشی ویژه یا SDRs که می تواند صدها میلیارد حتی تریلیون دلار نقدینگی جدید به اقتصاد جهانی است. آخرین بار صندوق بین المللی پول اجازه برای عمده تزریق اضافی SDRs بود و در سال 2009 به عنوان بخشی از $1 تریلیون تزریق به اقتصاد جهانی است که به دنبال بحران مالی است.

ساندرز و عمر به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان اشغالگر سمت چپ پهلو از حزب دموکرات سیاست در حال هل دادن ایده ها در مورد بدهی و بحران هزینه های که در حال تبدیل شدن به طور فزاینده جریان اصلی. اقتصاددانان و سیاستگذاران به حق خود را در حال حاضر ساخته شده مشابه خواستار دور جدیدی از SDRs که نمی بسیاری از تفاوت برای مالیات دهندگان در کشورهای ثروتمند. بوستر از این ایده می گویند که کشورهای ثروتمند به طور داوطلبانه می تواند انتقال برخی از وجوه تولید شده توسط SDRs — که اختصاص داده شده بر اساس سهمیه صندوق بین المللی پول است که به غنی تر سازمان ملل بسیار بزرگتر سهام — به فقیر هستند.

“با در نظر گرفتن عرف عام اقدامات برای لغو بدهی و ثبات مالی — مراحل که انجام هزینه مالیات دهندگان ایالات متحده یک پنی است حداقل ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از یک مقدار غیر قابل تصور از فقر و گرسنگی و بیماری است که می تواند آسیب صدها و صدها میلیون نفر از مردم” ساندرز گفت: در یک ایمیل به امروز اوست.

تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که وزارت خزانه داری حمل عظیم نفوذ بیش از صندوق بین المللی پول است خودداری کردند در این ایده است. یکی از دلایل آن مخالف است و عدم تمایل به ایجاد یک مکانیسم است که افزایش ذخایر خارجی خصمانه کشورهایی مانند چین و ایران یا ونزوئلا بدون اجبار آنها را به هر گونه سازش است.

اما منتقدان می گویند چنین تفکر کوته است. “هنگامی که خانه در آتش, شما لازم نیست نگه مامور اتش نشانی به عقب در حالی که شما کشف کردن که رفتن برای پرداخت هزینه های آب آسیب” گفت: مسعود احمد رئیس مرکز توسعه جهانی و ارشد سابق صندوق بین المللی پول و بانک جهانی شد. “وجود دارد هیچ سحر و جادو ترکه اما این نزدیکترین ما باید به عنوان یک ابزار است که کمک خواهد کرد که بیشترین تعداد کشورهایی که مشکلات امروز است.”

دیگر کارشناسان استدلال می کنند که برگ برنده دولت می تواند اهرم آن صندوق بین المللی پول و نفوذ در آن جغرافیای سیاسی برخورد که چین که در حال حاضر دارای گسترده tranche از بدهی عمومی در جهان در حال توسعه از جمله یک سوم از آفریقا بدهی شده است و noncommittal در مورد گسترش کمک های قابل توجهی.

“دفاع از توسعه در صندوق بین المللی پول منابع شده است می تواند راه را برای ایالات متحده به دست به چین بیش از دست زدن به COVID-19 بحران” نوشت: اقتصادی مورخ آدم Tooze. “اما برگ برنده دولت یا فاقد چشم انداز و یا قضات سیاسی قیمت بیش از حد بالا است.”

برای این نامه را امضا کنندگان بخشش بدهی ضروری تخته از گسترده تر بهبود جهانی است. “آنچه این بحران به ما نشان می دهد این است که همه ما در این کار با هم به عنوان یک جامعه جهانی گفت:” ساندرز. “ما باید برای نشان دادن بی سابقه و محبت و همبستگی و همکاری در حال حاضر به دلیل این بیماری همه گیر نشان داده است برای همه که ما فقط به عنوان امن و سالم به عنوان آسیب پذیر ترین در میان ما است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de