امن عمل (تنظیم هر جامعه برای دوران بازنشستگی افزایش) به قانون امضا شده بود در ماه دسامبر 2019 تبدیل شدن به یکی از مهمترین و گسترده بازنشستگی قانونی ما را دیده اند در بیش از یک دهه.

عمل همراه با تغییرات متعددی برای بازنشستگی دارندگان حساب.

یکی از مزایای وجود دارد این است که دیگر محدودیت سنی برای کمک به یک حساب بازنشستگی فردی یا ایرا. قبلا کسانی که بیش از 70½ ممنوع شد, از کمک به ایرا. همچنین سن که در آن حداقل مورد نیاز توزیع (RMDs) الزامی عقب رانده شد از 70½ به 72 برای افراد تبدیل 70½ به عنوان Jan. 1, 2020 و یا بعد.

اما قطعا کمتر خوب است که کشش ایرا ثروت انتقال استراتژی در ارتباط با ارث جامعه جراحان ایران حذف کرده اند برای بسیاری از افراد ذینفع دیگر از همسران.

کشش ایرا به غیر همسر ذینفع توانایی کشش این سرویس درآمد داخلی موظف توزیعهای طول عمر ذینفع. در حال حاضر تحت امن قانون توزیع باید در عرض 10 سال از ایرا مالک مرگ, که بدان معنی است که مالیات پرداخت می شود در آن توزیع بیشتر به سرعت در حال از بین بردن ذینفع توانایی تسلیم مالیات بر درآمد دیگر به حساب رشد می کند.

سپس همراه با 2020. تا کنون این بوده است که یک سال هیچ کس می تواند تصور است. Coronavirus همه گیر نهفته است زندگی ما به شیوه ای ما را هرگز فراموش نکنید.

بیکاری سطح هستند البته برای رسیدن به سطح نهان از زمان رکود بزرگ در دهه 1930 ، بازار سهام کاهش یافته و 34 درصد در ماه مارس که شامل سه بدترین نقطه قطره در تاریخ است. انتظار می رود تاثیر از coronavirus همه گیر است افزایش نگرانی های مالی بسیاری از افراد بسیاری از کسانی که ایرا دارندگان.

در پاسخ به کروناویروس همه گیر دولت فدرال تصویب یک بودجه اضطراری لایحه موسوم به مراقبت در عمل (Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی) طراحی شده برای تسکین اقتصادی. مراقبت عمل قانون تبدیل شد مارس 27 و شامل قوانین جدید خواهد شد که تاثیر بازنشستگان’ حساب های بازنشستگی این سال است.

حداقل مورد نیاز توزیع

RMDs در هر دو جامعه جراحان ایران و ارث جامعه جراحان ایران هستند چشم پوشی برای سال 2020 است. چشم پوشی است عطف به ماسبق برای کل سال است.

اگر شما یک بازنشسته و نه وابسته به خود را RMD به عنوان درآمد در نظر پرش آن را در این سال. RMD محاسبه شده است بر اساس Dec. 31, 2019 حساب است. در سال 2019 S&P 500 به بیش از 30 درصد است. با توجه به قوی عملکرد بازار بسیاری از حساب های بازنشستگی پایان سال در بالا است.

از آنجا که اوراق بهادار را به همراه داشت سالم گرداند سال گذشته خود را RMD می تواند بالاتر در سال 2020 از آن در سال 2019. این به این معنی این سال شما می تواند برداشت پول بیشتر نسبت به سال گذشته از یک حساب کاربری است که کاهش در ارزش.

با پرش خود را RMD یا کاهش آن در این سال های بازنشستگی خود را حساب خواهد شد و شروع به سر در دوره نقاهت به قبل از COVID-19 تعادل است.

راث ایرا تبدیل

راث ایرا بازنشستگی پس انداز حساب است که اجازه می دهد تا پول خود را به رشد مالیات در حساب. آن است که بودجه پس از کسر مالیات دلار و زمانی که بودجه خارج هستند و در طول دوران بازنشستگی توزیع شده است مشمول مالیات نیست.

کل یا بخشی از ایرا می تواند تبدیل به یک راث ایرا. این است که به نام ایرا راث تبدیل. زمانی که ایرا دارایی های منتقل شده به ایرا راث شما پرداخت مالیات بر درآمد در مقدار تبدیل می شود. اما در این سال RMDs از ایرا اجباری نیست.

پس شما عادت به پرداخت مالیات خود را RMD این می تواند یک سال خوب برای تبدیل آن به دلار به ایرا راث. به جای پرداخت مالیات بر RMD شما خواهد بود پرداخت مالیات در مقدار تبدیل به یک راث ایرا. دلار تبدیل به یک ایرا راث خواهد بود سرمایه گذاری و توزیع مالیات باقی مانده از عمر خود را.

هزینه های ایرا

اگر شما در حال حاضر خود را گرفته RMD برای سال, امیدوارم, آن را در یک مبلغ یکجا پرداخت Feb. 1 و یا بعد. اگر چنین است, شما ممکن است قادر به جمع درآمد حاصل را به خود ایرا در ژوئیه 15 بدون نیاز به درمان توزیع به عنوان درآمد مشمول مالیات.

اگر خود را RMD گرفته شد در ماه ژانویه و سپس شما را از شانس. به طور معمول rollovers باید نهایی 60 روز پس از روز فرد با دریافت این توزیع وجود دارد و تنها یک هزینه هر 12 ماه.

این هزینه محدودیت است که هنوز هم در اثر اما با توجه به اهمیت قانون توزیع های گرفته شده بین Feb. 1 و 15 مه واجد شرایط برای گسترش فراتر از سنتی 60 روز پنجره.

اوایل ایرا خروج

اگر شما هنوز 59½ حداقل سن برای برداشت از ایرا بدون تحمیل مجازات شما باید آگاه باشید که وجود دارد جدید معافیت این سال با توجه به کوروناویروس.

تا 100.000 دلار جمع آوری شده می تواند به خارج از خود جامعه جراحان ایران معاف از مجازات 10% مالیات در این سال اگر نیازهای مالی خود را با توجه به کوروناویروس. شما باید گزینه ای را برای تشخیص مربوط به مالیات بر درآمد فدرال بیش از یک دوره سه ساله به عنوان مخالف به داشتن همه این مقدار شامل به عنوان درآمد این سال است.

یک coronavirus مربوط به توزیع است که ساخته شده پس از Jan. 1, 2020, و قبل از دسامبر. 31, 2020, برای فرد یا همسر خود را که مبتلا به COVID-19 یا کسی که تجربه نامطلوب مالی عواقب ناشی از کوروناویروس مانند بودن گذاشته, داشتن ساعت کاهش می یابد که قرنطینه و یا در حال furloughed.

اگر این توزیع از ایرا, شما می توانید بازپرداخت این مبلغ تا سه سال پس از روز, توزیع. اگر شما نگاهی اولیه توزیع تنها برداشت آنچه شما نیاز دارید تا خود را برای دیدار با پایه تعهدات مالی و برنامه ریزی در محل به بازپرداخت وام.

همانطور که با هر معامله ای که می تواند تاثیر مالیات شما به دنبال مشاوره از مشاور مورد اعتماد خود را قبل از اجرای هر استراتژی شما با آن آشنا نیست.

به عنوان مردم گذاشته و تجربه کاهش درآمد با توجه به تغییرات اقتصادی و یا در غیر این صورت از نظر مالی نهفته coronavirus مدیریت ایرا است مهم تر از همیشه.

نگاهی به برخی از زمان در حال حاضر به درک گزینه های خود را. زمانی که این بیماری همه گیر است بیش از, شما می خواهید به اعتماد به نفس است که شما ساخته شده صدا گیری های مالی در طول این زمان آشفته.

Teri پارکر است که معاون رئیس جمهور برای CAPTRUST مشاوران مالی. او دارای تجربه در زمینه برنامه ریزی مالی و مدیریت سرمایه گذاری از سال 2000. رسیدن به او از طریق ایمیل در Teri.parker@captrustadvisors.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de