در کشورهایی که موجود شیوع بیماری به سرعت برخی از رهبران را به دست آورد و یا به دست آورد اعتماد رای دهندگان. قبل از coronavirus زده خود را به کشورهای کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در یک چیز مشترک بودند: خود را درخشان ترین روز در اتاق به نظر می رسد در پشت آنها.

در کره جنوبی ماه در مواجهه نصب تماس به استعفا در سال گذشته در بحبوحه کاهش رشد اقتصادی و نصب رسوایی سیاسی است. صدها هزار نفر با امضای یک طومار خواستار استیضاح خود. در ضمن مرکل در پاسخ به فشار به گفته این اصطلاح مجموعه ای برای پایان دادن به در سال 2021 خواهد بود گذشته پس از آنچه خواهد بود بیش از 15 سال در دفتر.

زمانی که coronavirus بحران رسید, هر دو ماه و مرکل در مواجهه اولیه نقد برای پاسخ خود را. برای هفته مرکل تردید به اعمال محدودیت عمده.

اما هنگامی که هر دو از رهبران شروع به اقدام قاطعانه آنها پدید آمده و به عنوان الگو در مناطق خود. کره جنوبی به دنبال بی امان تست و تماس با ردیابی استراتژی که آلمان نیز به تصویب رسید.

آلمان مرگ و میر است که تنها یک چهارم از ایتالیا اگر چه آلمان است پرجمعیت تر. در همین حال کره جنوبی تایید کرده است حداقل 259 مرگ و میر در مقایسه با بیش از 80 ، 000 در ایالات متحده آمریکا کشور با بیشترین تعداد موارد تایید شده.

هر دو مرکل و ماه با استفاده از تست و تماس با ردیابی برای جلوگیری از مستندات کامل. مرکل تصویب رتبه بندی باید رسید به 68 درصد در ماه مه از 53 درصد در ماه فوریه. برخی از 67 درصد از آلمانی ها گفت: در یک نظرسنجی که در اوایل این ماه که آنها تایید شده از دولت coronavirus رویکرد با توجه به Infratest dimap.

در ضمن این دولت موفق به کسب یک پیروزی در انتخابات پارلمانی ماه گذشته پس از یک کمپین است که با تمرکز بر دولت همه گیر پاسخ.

در نیوزیلند که در آن نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اجرا سخت مستند به مهر کردن ویروس در پایان ماه مارس نظرسنجی مشخص شده اند مشابه افزایش دهد. برای چند روز در هفته گذشته بودند تایید موارد جدید.

در Colmar برونتون نظرسنجی انجام شده مارس 20 و 21, 87 درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها تایید شده از protocol wine studio را از دست داده و وقوع.

با وجود برخی از نشانه های اولیه که اعتماد به او پاسخ همه گیر می تواند افزایش کلی تایید عملکرد او به عنوان نخست وزیر های مختلف رای گیری شرکت خواست احتیاط: “عقل متعارف است که بلایای طبیعی (و جنگ) معمولا خوب برای دولت اما است که اثرات آن را می پوشند به سرعت” آن هشدار داد با توجه به نیوزیلند هرالد.

همان توجه داشته باشید از احتیاط ممکن است به رهبران جهان که شامل عمده شیوع بیماری در کشورهای خود را اما هنوز هم دیده می شود تایید اعتبار افزایش یابد. انگلستان به عنوان مثال در حال حاضر جهان دوم-بالاترین coronavirus مرگ و میر — اما نخست وزیر بوریس جانسون محبوب باقی می ماند.

“هیچ کس می خواهد به می گویند با صدای بلند که جانسون خوش شانس بود تا در بیمارستان بستری شود توسط ویروس اما هیچ عنصری از حقیقت در آن” تیم Bale, استاد سیاست در دانشگاه کوئین مری لندن گفت: در یک ایمیل. جانسون قرارداد coronavirus در پایان ماه مارس و پس از آن به واحد مراقبت های ویژه اما او پس از بهبود.

“آن را خریداری او قابل توجهی همدردی که در غیر این صورت می توانست در زمان بسیار کوتاه تر عرضه — به خصوص با توجه به قدرتمند است که می تواند علیه او برای بازیگری بیش از حد به آرامی در قفل کردن تامین منابع کافی از [تجهیزات حفاظت شخصی] و راه اندازی ردیابی و ردیابی” گفت: عدل.

نظرسنجی های اخیر نشان داد که در حالی که جانسون را تصویب امتیاز ممکن باقی می ماند نسبتا بالا انگلیسی ها به طور فزاینده ای رد از جنبه های خاصی از خود دولت در پاسخ به بحران.

عدل ذکر شده مخالفت عمومی با دولت “تاخیر در قفل کردن” و “کمبود حیاتی و تجهیزات تست” را به عنوان شواهدی وجود دارد که “همه چیز می تواند به نوبه خود بسیار ترش بسیار سریع” برای جانسون در میان فشار از مخالفان حزب کارگر.

در همین حال رئیس جمهور تهمت را از دست داده و شیوع کشیده شده است از مخالفت اکثریت آمریکایی ها با 54 درصد از پاسخ دهندگان به یک واشنگتن پست-نظرسنجی دانشگاه مریلند در ماه گذشته به رئیس جمهور علامت منفی. نمایش عملکرد خود را بتراشیم بیشتر به حزبی خطوط با اکثریت قریب به اتفاق جمهوری خواهان تصویب تهمت تلاش. اما او هنوز هم حفظ یک کلی تصویب امتیاز از 49 درصد نه امتیاز بالای خود را به میانگین بلند مدت با توجه به نظرسنجی گالوپ در ماه گذشته.

مشکل جدید هنوز هم می تواند دروغ جلوتر از جانسون تهمت و دیگر رهبران که به نظر می رسد هوازدگی طوفان است. کارشناسان می گویند رای دهندگان تمایل به تجمع در اطراف رهبران خود را در زمان بحران و به نوبه خود بر روی آنها در طول رکود اقتصادی. Coronavirus همه گیر می افتد به هر دو دسته و در تصویب رتبه بندی در سراسر جهان می بینیم این رقابت انگیزه در محل کار. به عنوان حاد اولیه بحران افول و اثرات اقتصادی mount, تاثیر دراز مدت سیاسی و اقبال باقی مانده است دیده می شود.

در مقابل رهبران با rockier سوابق نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته برنده ستایش در سراسر طیف سیاسی برای رویکرد خود را حتی با کشور خود در اولیه کانون بحران در اروپا است.

کونته فعالیت های سیاسی به نظر میرسد که هم پاشیده سال گذشته زمانی که او استعفا داد و به دلیل سقوط از ائتلاف حاکم. راست رهبر Matteo Salvini شد و به سرعت در حال افزایش در پای صندوقهای رای است.

در وسط یک بیماری همه گیر سیاستمدار ایتالیایی بسیج پشت بود و نه Salvini. در عوض 59 درصد از پاسخ دهندگان در مارس 5, نظرسنجی توسط Ixè موسسه گفت: آنها اعتماد کونته افزایش حدود 20 درصد پس از او تحمیل یک مستند دو ماه پیش برای اولین بار اندازه گیری از جمله در غرب پس از شبیه سازی به طور گسترده ای.

اما به ایتالیا عبور یک مسیر دردناک از مستند, صبر, به نظر می رسد با پوشیدن لباس نازک.

برخی از سیاستمداران محلی و مخالفت با رقبا آغاز کرده اند در اعتراض به کونته را طرح یا قول داد برای بازگشایی سریعتر از برنامه ریزی شده. اعتماد به نفس در Conte شروع به سقوط کمی با توجه به Ixè و دیگر نظرسنجی.

Coronavirus تا به حال یک اثر مخالف در شیلی: عمده تظاهرات ضد دولتی در برابر رئیس جمهور Sebastián Piñera آغاز شد که در سال گذشته را راه داده عملا آتش بس در میان همه گیر. Piñera را تصویب امتیاز بیش از دو برابر و به حدود 25 درصد و تایید مرگ نسبتا پایین باقی می ماند.

در نزدیکی برزیل مورد اعداد هم رسید. رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که رد بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک “فانتزی” و صرف تعطیلات آخر هفته جت اسکی به یک شناور کباب دیده است و مخالفت دولت با افزایش بیش از ماه گذشته.

Bolsonaro مخالفان سرزنش او را دست کم گرفته و یا به عمد نادیده گرفتن بحران است که در حال حاضر هزینه بیش از 12000 زندگی در کشور است. با دور پایین تر تست سطح نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر در برزیل واقعی تعداد مرگ و میر و موارد به احتمال زیاد بسیار بالاتر از آمار رسمی نشان می دهد.

Bolsonaro است به دور از تنها رهبر به دیدن محبوبیت خود را رها کردن به عنوان عفونت تعداد افزایش یابد. پس از ژاپن در ابتدا به نظر میرسد که شیوع بیماری تحت کنترل موارد وجود دارد مشخصی در ماه گذشته که منجر به انتقاد از نخست وزیر شینزو آبه کم تست سطوح و متناقض راهنمایی. نظرسنجی توسط Mainichi Shimbun روزانه و سایر نظرسنجی ها حاکی از مخالفت عمومی با کابینه خود را از دست داده و همه گیر عبور از 50 درصد آستانه بین ماه های مارس و آوریل.

اما جدید روزانه موارد باید پس از کاهش یافته است. با انتخابات برنامه ریزی شده برای سال آینده مگر اینکه یک ضربه محکم و ناگهانی رای است به نام آبه را هنوز هم ممکن است زمان برای اثبات منتقدان اشتباه است. در ایالات متحده تهمت کمتر از شش ماه به انجام همان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de