FM اعلام Rs 3 لاخ کرور وثیقه وام برای کسب و کار

دهلی نو: وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز چهارشنبه اعلام کرد Rs 3 لاخ کرور وثیقه آزاد اتوماتیک وام برای کسب و کار از جمله MSMEs.

این را به نفع 45 لاخ کسب و کارهای کوچک او گفت: جزئیات قطعات تومان 20 lakh کرور بسته محرک اقتصادی.

وام خواهد شد که 4 سال تصدی و باید 12 ماه توقف, او گفت:.

همچنین 20 ، 000 تومان کرور روپیه بدهی های تابع فراهم خواهد شد تاکید کرد MSMEs او گفت: اضافه کردن این به نفع 2 لاخ چنین کسب و کار.

وزیر دارایی گفت: صندوق از بودجه برای MSME است که ایجاد خواهد شد که دم 50,000 تومان کرور روپیه سهام در MSMEs با پتانسیل رشد.

همچنین MSME تعریف شده است و اجازه می دهد تا تغییر واحد با سرمایه گذاری به Rs 1 کرور به نام میکرو واحد در محل lakh 25 تومان در حال حاضر است.

همچنین واحد با گردش مالی بالا به تومان 5 کرور به نام میکرو-واحد, او گفت:, و اضافه کرد گردش مالی بر اساس معیارهای معرفی شده است به تعریف کسب و کارهای کوچک.

سرمایه گذاری و گردش مالی محدودیت برای کوچک و متوسط کسب و کار را نیز مطرح شده است به آنها اجازه می دهد برای حفظ مالی و مزایای دیگر, او گفت:.

جهانی مناقصه ممنوع خواهد شد برای خرید دولت به Rs 200 کرور او اضافه کرد: این کمک خواهد کرد MSMEs به رقابت و عرضه در اوراق مناقصه.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de