پس از روز از ترکیب از طریق باقی مانده از خالی سابق کلیسا که سوخته آتش مقامات چهارشنبه اعلام کرد که آن را ناشی از آتش سوزی.

Orange County Fire Authority مقامات نمی خواهد به جزئیات در مورد آنچه که منجر به نتیجه و گفت: تنها که محققان به “نشانه” آن آتش سوزی شد.

در اوایل مارس 7, آتش نشانان نامیده می شدند به آتش در گوشه ای از شرق سانتا آنا بلوار و شمال بوش خیابان. آنها دریافتند وجود دارد که نقطه عطفی ساختمان با شعله های آتش و دود تیراندازی از پشت بام.

یک 2015 فایل عکس را نشان می دهد سابق ایالات کلیسای پروتستان در 115 E. سانتا آنا بلوار در Santa Ana, CA. این ساختمان که یک بار قرار دارد و اقیانوس آرام سمفونی مرکز آتش در پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. (فایل عکس سام Gangwer اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

آن را در زمان حدود 100 آتش نشانان دو ساعت به آتش تحت کنترل Orange County Fire Authority گفت. آنها بعد از اعلام این ساختمان در ارزیابی ارزش $2.2 میلیون دلار بود و در کل از دست دادن.

در تاریخ اخیر 109-سال-ساختمان قدیمی ایستاده بود سوار کردن.

“از آنجا که ساختمان متروکه سابق ایالات کلیسای پروتستان شناخته شده بود به آباد توسط گذرا مشخص شد که یک جستجو کامل برای هر گونه ممکن است قربانیان مورد نیاز بود” آتش اقتدار در بیانیه ای گفت.

این سازمان مستقر در آن جستجو و نجات نیروی کار به حذف بخش بزرگی از ساختار و بخش های طبقه گفت: OCFA سروان. Thanh Nguyen. کانین که می تواند تشخیص انسان باقی مانده بودند نیز در آورده و همراه با پلیس و پزشکی قانونی محققان به دنبال قربانیان. هیچ یک یافت شد.

نگوین گفت: میزان آسیب آن را به می دانم که اگر وجود دارد هر کسی اشغال ساختمان در زمان فروغ اما محققان همچنان به جستجو برای پاسخ و هر مظنون است.

سابق ساختمان کلیسا ساخته شد و در سال 1911 ذکر شده بود در شهر و ایالتی و فدرال ثبت نام از خواص تاریخی. آن هم خانه سابق به اورنج کانتی اقیانوس آرام سمفونی و Templo Calvario کلیسا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de