طرح دعوی در دادگاه در برابر Facebook توسط سه “محتوای مدیران” نیست کلمات گوشت چرخ کرده.

“هر روز Facebook کاربران ارسال میلیون ها نفر از فیلم ها و تصاویر و زندگی جریان پخش برنامه های سوء استفاده جنسی از کودکان و تجاوز به عنف و شکنجه, حیوانیت, گردن, خودکشی و قتل گفت:” کت و شلوار واصل در San Mateo County Superior Court برابر منلو پارک های رسانه های اجتماعی titan. “برای حفظ مقادیر پلت فرم خود را بالا ببرید در حال حاضر قریب به اتفاق سود و پرورش عمومی آن, تصویر, Facebook متکی به مردم … برای مشاهده این پست و حذف هر گونه که نقض این شرکت در شرایط استفاده.”

در اصل ظ توسط یک مدیر, یک سان فرانسیسکو در سال 2018 کت و شلوار ملحق شد توسط دو نفر دیگر در سال گذشته: یک Contra Costa County زن و یک سان فرانسیسکو شهرستان ، آنها ادعا کردند که این کار از تلاش برای نگه داشتن Facebook پلت فرم رایگان از وحشتناک و غیر قانونی تصاویر باعث آسیبهای روانی و اختلال استرس پس از سانحه.

وکلای شاکیان اعلام کرد که آنها تا به حال به حل و فصل با Facebook. این شرکت که گزارش یک $18.5 میلیارد دلار سود در سال گذشته پرداخت خواهد شد $52 میلیون به بیش از 10 ، 000 محتوای مدیران که مشغول به کار به عنوان Facebook پیمانکاران در کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و فلوریدا و آن را تصویب تغییرات گسترده در آن اعتدال شیوه در ایالات متحده با توجه به توافق حل و فصل.

Facebook اعتراف کرد هیچ تخلف و بلافاصله پاسخ به سوالات از این سازمان خبری در مورد حل و فصل است.

تغییرات Facebook موافقت کرده است برای تحمیل شامل تضمین شرکت قرارداد آن را با اعتدال ایجاد سلامت روان مشاوران در دسترس مدیران در تمام ساعات شیفت خود همراه با weekly one-on-one سلامتی مربیگری. این شرکت همچنین باید با ارائه ابزار اجازه می دهد مدیران به حداقل رساندن گرافیک طبیعت تصاویر مانند با مشاهده آن در سیاه و سفید تصاویر مات و خودکار-ساکت کردن ویدئوها در شروع است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de