Vivica A. Fox می گوید این پیشنهاد را به بازی یک فروشنده مواد مخدر در جنوب جرم خیز “آرکانزاس” مستقیما از مدیر کلارک دوک بود اما او آینده نگر costars کردم که او را به می گویند بله.

“من گفت:,” چه کسی در آن است ؟ Liam Hemsworth and Vince Vaughn؟’ “روباه به یاد می آورد. که آن را به عنوان او بود.

Hemsworth با او عمل کرده و در “روز استقلال: تجدید حیات” ممکن است ذکر کرده اند او را به دوک که او نیز فرود آمد John Malkovich و مایکل کنت ویلیامز برای کارگردان خود را اولین.

  • رانچو سانتا مارگاریتا را Aileen Pham به نظر می رسد به جلو به, تابستان, تاریخ بازی های المپیک در میشن ویجو در اواخر این ماه.

  • جفری طولی, 33, سان برناردینو چپ دستگیر شد در ریورساید. هارون ورمونت جکسون, 35, سان برناردینو دستگیر شد در لاس وگاس. جفری طولی, 33, سان برناردینو دستگیر شد در ریورساید.

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • یک نقشه از کریستوفر رابینز صد هکتار چوب نقطه پشت این دختر در ون باز ما از گشت و گذار در هانتینگتون بیچ در روز دوشنبه.

  • دبیر ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری جولیان کاسترو چپ و مصرف کننده حمایت مالی و مدیر دفتر ریچارد Cordray. (AP فایل عکس)

  • یوتا گوردون هیوارد حق از دست می دهد و توپ تحت فشار از لیکرز’ اردن کلارکسون در طول نیمه دوم روز دوشنبه بازی در مرکز استیپلز. جاز برنده 107-101. (AP Photo/Jae C. هنگ)

  • نجات غریق سابق نجات غریق و مناسب watermen و زنان خود را در کنار ساحل زیر صخره دانا نقطه اوایل صبح روز سه شنبه در اسکله به اسکله تلاش آغاز شد که در سن کلمنت اسکله به پایان می رسد و 25 مایل بعد در Balboa اسکله.

  • کلیپرز بلیک گریفین است خراب توسط جاز جو اینگلس در طول کلیپرز خانه بازکن یکشنبه در مرکز استیپلز. از لس آنجلس کلیپرز را شکست داد جاز 88-75. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

فاکس سهام بسیاری از pop-ups ads با Hemsworth و دوک که همچنین نوشت: این فیلمنامه و اعمال در این فیلم است. طرح آن دهانه از سه دهه است که در آن بی منطق دارو پیک Swin و کایل (دوک و Hemsworth) تلو تلو خوردن از طریق امپراتوری ساخته شده توسط شخص مهم در میان یکدسته قورباغه (Vaughn) و در نهایت به طور تصادفی ناراحت کننده کل شرکت.

او می گوید: Hemsworth تحت تاثیر قرار خود را با توانایی های خود را به پنهان کردن خود را بومی استرالیا لهجه در زیر یک جنوبی و چگونه او در یک نقش بر خلاف آن او با بازی در فیلم هایی مانند “بازی های گرسنگی” حق رای دادن و نوجوانان رمان “آخرین آهنگ.”

“او یک شخصیت که فقط تا تاریک” فاکس می گوید, خنده در حافظه است. “این مثل این است که یک مقام رسمی, grown-up, شوم, شخصیت نقش دارد.”

دوک در ضمن هر دو تحت تاثیر قرار گرفته و مفتون او هر دو در جلوی دوربین و پشت آن است.

“آن را به معنای واقعی کلمه یک ادای احترام به جایی که او را از” فاکس می گوید از آرکانزاس به دنیا آمد دوک بهترین و شناخته شده برای بازیگری در فیلم هایی مانند “Kick-Ass” و “وان داغ ماشین زمان” و مجموعه تلویزیونی “دفتر” و “من دارم می میرم اینجا.” “این بود که چرا او آن را گرفت تا شخصا.

“و آن را فوق العاده است. آن را همیشه یک برکت و رحمت هنگامی که شما یک بازیگران’ مدیر,” او می گوید. “کسی که متوجه می شود آنچه در آن است و آنها می دانند که آنچه آن را مانند به در کفش خود را. بنابراین او فقط عالی بود.

“گاهی اوقات هنگامی که آن را اولین بار و مدیر آن را مانند” آرام! خفه شو! من را من قهوه!'” فاکس می گوید. “او بود که او تا سرد شود. او مانند ” یو ویو چه چیزی شما فکر می کنم من شلوار ؟ آنها بیش از حد روشن؟’ به چه فکر می کنید ؟ من آن را دوست دارم!”

تمام صحنه را در قایقی کوچک در یک دریاچه که در آن او زندگی می کند. یا در واقع جایی که او زندگی می کند — فاکس شخصیت است که تنها تا کنون با اشاره به که ضمیر: او.

“من فقط گفت:” آنچه نام واقعی من?'” فاکس می گوید او گفتگو اولیه با دوک پس از در نظر گرفتن نقش. “و او می رود’،’ من به عنوان یک بازیگر سعی کردم به آن را پیدا کنید و او بود نه او نام او است.'”

که نقطه کنار فاکس می گوید دوک بود و دلنشین به دیگر پیشنهادات در مورد چگونه برای شکل دادن به شخصیت. او به ارمغان آورد برخی از لباس های خود را به ساقه در این پیشنهاد از کمد لباس سبک که پیشنهاد کرد که فاکس پوشیدن رنگارنگ لباس در خانه در خانه قایقی.

“ما همیشه مطمئن شوید که هنگامی که شما او را دیدم او در روشن ‘شقایق’ رنگ” فاکس می گوید. “و او همیشه به حال در افسانه طلا و جواهر, بنابراین اگر شما متوجه او تا به حال در آن sweatsuit اما این گردنبند او نگاه کرده بود مانند او آماده بود برای رفتن به Met Gala.”

روباه که دوست دارد به کار تا آنجا که ممکن است تعداد انگشت شماری از فیلم های دیگر که بعد از آمدن این ماه از جمله “درست به بازی 2” و “برگرد.” او همچنین به تازگی راه اندازی یک پادکست به نام “Hustling با Vivica A. Fox.”

“شما مانند ‘لعنت به یکی دیگر از پروژه?'” او با خنده می گوید در مورد پادکست.

اما این پایان یکی دیگر از پروژه چهار فصل در “امپراتوری” که فقط پیچیده پس از شش فصل کل — که ممکن است او را بزرگترین نقطه عطف از لحظه ای.

“‘Empire’ یک تجربه شگفت انگیز,” روباه می گوید. “من خیلی خوش شانس می شود یک بار دیگر ارائه نقش به طور مستقیم از خالق نشان می دهد Lee Daniels.”

راه آن آمد, او توضیح می دهد که Daniels, یک دوست دیرین گیر نهایی خود را در ظاهر مشهور “شاگرد” — “پنج هفته از زندگی من است که من هرگز به عقب” روباه یادداشت — و آنچه که او را دیدم.

“من خوشحالم که آن را پرداخت کردن و من تا به حال که حماسه boardroom مرحله نهایی مسابقات” او می گوید: از او نبرد نهایی در سری تلویزیون که کردم Daniels’ توجه است. به نام او بگویید فردا او می خواست او را در نشان می دهد.

چند هفته بعد دانیلز به نام برگشت و به او گفت که او می خواست او را به بازی Candace خواهر بزرگتر از Taraji P. Henson شخصیت کوکی — تا زمانی که او ناراحت بودن یک خواهر بزرگتر. او نبود.

“و در اینجا ما” فاکس می گوید. “من فقط این بود bummed که ما نمی توانید به آخر که نوشته شده بود زیرا به معنای واقعی کلمه است که هفته تاج بان کی مون اتفاق افتاده و امریکا رو تعطیل کردن.”

هنوز شاید که به طور کامل آن را برای “امپراتوری” او می گوید: فکر کردن با صدای بلند در مورد چگونه همه گیر خاموش شدن ناگهانی را مختل بسیاری از مجموعه های تلویزیونی و فیلم های پروژه های.

“آنها با هم مسأله را حل آنچه آنها بود و آنها به نوعی به پایان رسید در یک مبارک توجه داشته باشید, اما من فکر می کنم طرفداران علت” فاکس می گوید. “از آنجا که شما می دانید کسانی که از طرفداران وفادار بودند به من اعتماد.

“لی می داند طرفداران گرسنه هستند, بنابراین من امیدوارم که ما را وادار به انجام یک آخر فیلم و یا برخی از نوع از چیزی که طرفداران دریافت بسته شدن. این چیزی است که من واقعا به امید اند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de