دهلی نو: با نارندرا نخست وزیر اشاره در بیشتر تسهیلات در طول مستند 4.0 و دولت گفت که هند باید یاد بگیرند برای زندگی با این تغییر واقعیت پست همه گیر شیوع مترو دهلی است که به آرامی دنده به راه اندازی مجدد عملیات.

در حالی که هیچ چارچوب زمانی مشخص داده شده است که خدمات خود را راه اندازی مجدد این آهن مترو دهلی نو شرکت گفت: آن را آغاز کرده است تمیز کردن ایستگاه و تست سیگنال.

“تاریخ افتتاح مترو دهلی تا هنوز نهایی خواهد شد و به اطلاع عمومی در دوره به دلیل. تمام سیستم های مترو از جمله سیگنالینگ, برق,سهام نورد,آهنگ و غیره را به آزمایش می شود در جزئیات قبل از خدمات در نهایت شروع به اطمینان از ایمنی کامل برای ما مسافران” گفت: DMRC مدیر اجرایی Anuj Dayal.

این DMRC نیز کار کردن دقیق تمیز کردن و تعمیر و نگهداری روش از نظر زمان بیماری همه گیر. ورزش است و طبعا جامع یکی به عنوان آن شامل تمیز کردن و نگهداری از 264 ایستگاه در سراسر دهلی نو-شورای ملی مقاومت و بیش از 2200 مربیان است. در ضمن بیش از 1100 پله برقی و 1000 آسانسور بیش از حد نیاز به تمیز برای اطمینان از مسافران آلوده هستند که خدمات رزومه.

به عنوان و هنگامی که خدمات رزومه وجود خواهد داشت پایبندی به اجتماعی فاصله. اما چگونه می توانید Delhi Metro اطمینان حاصل شود که هنگامی که آن مربیان ضخیم با مردم به ویژه در ساعات اوج? این DMRC می گوید آن است که “در حال کار بر” برای اطمینان از سرگیری خدمات به عنوان و هنگامی که به این معنا نیست مجمع تعداد زیادی از مسافران در قطار و مترو و محوطه. اما آن را کاملا یک چالش برای آن با توجه به تعداد روزانه مسافران را که به مترو هر روز.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de