CSUF سازمان های دانشجویی, اعضای, افتخار در اولین مجازی درس جوایز

این درس جوایز برگزار شد و هر سال به افتخار تشکل های دانشجویی و اعضای خود برگزار شد و تقریبا برای اولین بار ممکن است 7.

“من خیلی افتخار می کنم بسیاری از شما ما دانشجویان تشکل های دانشجویی و, سازمان دانشجویی رهبران برای پسوند عشق, پشتیبانی, مهربانی و مراقبت است که همه ما از طریق این (coronavirus) همه گیر” گفت: Cal State فولرتون جمهور فرهم Virjee در یک مقدمه برای این رویداد.

Virjee گفت: 33 جدید سازمان دانشجویی ایجاد شد در ترم بهار. تمام گفته های این دانشگاه در بیش از 350 باشگاه ها و سازمان های هماهنگ بیش از 12000 حوادث از جمله مجازی حوادث در چند ماه گذشته که “کمک به بازگرداندن حس ظاهر خوب خواهد شد و تعامل در یکی از سخت ترین زمان در تاریخ ما,” او گفت:.

معرفی شده توسط دانشگاه و جامعه درس جوایز اسپانسر شده از طرف بخش امور دانشجویی و دانش آموز موفقیت ابتکار و بخشی از سازمان دانشجویی قدردانی هفته.

برجسته مدافع. دیانا یداللهی روانشناسی عمده و رئیس جمهور گذشته از Abled طرفداران

یداللهی استفاده شخصی خود داستان برای نوشتن مقالات علمی برای بهبود کارشناسی تجربه بیشتر ناتوانی دوستانه گفت: مجری Tinoco الیورس یک فارغ التحصیل دستیار در زنان و بزرگسالان هنگام ورود دوباره مرکز. یداللهی قدرت است دیگران به مدافع با او را برای آموزش اعضای هیات علمی کارکنان و دانشجویان برای بهتر ارتباط برقرار کردن با دانش آموزان معلول الیورس گفت.

مجازی نامزدی جایزه. مداد مسافت پیموده شده باشگاه

این جایزه باعث بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: مجری رافائل سالازار 2010 CSUF آلوم و انجمن فارغ التحصیلان عضو هیئت مدیره. مداد مسافت پیموده شده باشگاه گروه انیماتورها تصویرگران و هنرهای تجسمی دانشجویان, کار برای اتصال ایجاد و همکاری با یکدیگر و برای رسیدن به تعامل با همکار تیتان سالازار گفت.

تیتان در عمل است. Circle K بین المللی

Circle K اعضا نشان داده اند عالی مسئولیت اجتماعی مشارکت مدنی و مهارت های رهبری گفت: مجری Chrishelle پرز فارغ التحصیل دستیار در برنامه های خدمات اجتماعی. Circle K تلاش های اضافه شده به 1000 ساعت خدمات و آنها تا به حال سابقه اعضای این سال تحصیلی پرز گفت.

مشاور از سال است. چاک Grieb, استاد, سرگرمی, هنر/انیمیشن به صورت خود کار با مداد مسافت پیموده شده باشگاه

Grieb که در خدمت به عنوان گروه مشاور برای بیش از 10 سال همیشه قرار می دهد دانش آموزان برای اولین بار گفت: مجری تری Saenz, استاد علوم ارتباطات و اختلالات که 2019 مشاور از سال است. دانش آموزان گزارش شده است که Grieb معرفی آنها به سخنرانان و سازمان های آنها ممکن است تماس با غیر از این است و همیشه وجود دارد با کمک و راهنمایی.

برجسته برنامه در دانشگاه ها. شب با صنعت.

این رویداد قرار داده و در جامعه هیسپانیک حرفه ای مهندسین, ویژه, یک ضیافت شام و حرفه ای نمایشگاه اجازه می دهد تا مهندسی و علوم کامپیوتر دانش آموزان برای به دست آوردن تجربه و فرصت های شبکه و یک پل به دنبال با متخصصان و دیگران گفت: مجری Emeline یونگ دستیار دین برای امور دانشجویی.

برجسته برنامه در تنوع و شمول: SACNAS پوستر تمرین ارائه شده است.

این CSUF فصل از جامعه برای پیشرفت Chicanos/اسپانیایی ها و آمریکایی های بومی در علوم برگزار شد تمرین ارائه شده برای کاربرانی که خواهد بود رفتن به سالانه SANCAS کنفرانس. این مراسم با حضور دانشجویان و فارغ التحصیلان و اساتید کمک به دانش آموزان اعتماد به نفس قبل از نمایش بزرگ گفت: سوفی لئون, مدیر تنوع طرح و مراکز منابع.

مشترک برنامه از سال. استرس متحرک و ساکن در انجمن ملی سالن محل اقامت افتخاری فصل و اسکان و مسکونی نامزدی.

این رویداد تا به حال صدها نفر از شرکت کنندگان که قادر به استرس و ایجاد یک جامعه گفت: مجری ساموئل مورالس, دستیار مدیر برای برادری & خواهری زندگی است.

اورژانس سازمان از سال. SWANA

SWANA که جشن را فراهم می کند و کمک رسانی برای غرب آسیا آفریقای شمالی, جامعه, دریافت $250 بورس گفت: مجری Mindy Strouse های 2019 اورژانس سازمان برنده برای زنان در انیمیشن را CSUF فصل.

رئیس جمهور از سال. Makayla Herrera دانش آموزان برای لبخند

این گروه را افزایش می دهد بودجه برای لبخند قطار بین المللی غیر انتفاعی است که فراهم می کند اصلاحی شکاف جراحی به کودکان در بیش از 85 کشور در حال توسعه. دانش آموزان برای لبخند تا به حال یک هدف برای افزایش بودجه کافی برای پوشش 12 عمل جراحی بیش از 2019-20 سال تحصیلی رسیده اما هدف تنها پس از یک ترم گفت: مجری هارون Aguilar ASI جمهور.

برنامه از سال. SWANA هفته

این رویداد قرار داده شده توسط دانشجویان برای عدالت در فلسطین, لبنان, اجتماعی, باشگاه, ایران, انجمن دانشجویان و آمریکایی های آسیایی اقیانوس آرام مرکز منابع برای جشن جنوب غرب آسیا و شمال آفریقا فرهنگ.

جینی Oshiro یک عدالت کیفری عمده و تک به تک محقق دریافت تیتان ترک میراث جایزه مارس 7 در درس جوایز مجازی مراسم است. (عکس)

تیتان خود را ترک میراث است. لیندا Halisi و جینی Oshiro, ارشد در عدالت کیفری دوباره بجای اول برگشتن از دانشمندان است.

این افتخار تقدیم می شود به فارغ التحصیل از سالمندان که در قرار, ساعت کار نشان دادن نمونه کار در پردیس و خروج تاثیر مثبت گفت: مجری آلیسا گل مدیر زندگی دانشجویی و رهبری است.

سازمان دانشجویان از سال است. لاتین پزشکی انجمن دانشجویان.

گروه ارائه شده اعضای فرصتی برای تنوع بخشیدن به مجموعه مهارت های خود را و کشف زمینه های پزشکی در عمق بیشتر با تشکر از فرصت ها و مشارکت با آمریکا, ارتش, CSUF ROTC پرینستون را نقد و همسایه های پزشکی و پزشکان و دانشجویان پزشکی گفت: مجری هری لو گراند, معاون رئیس جمهور, امور دانشجویی.

گرافیک و پوشاک رقابت است. پوشاک – Sigma Pi برادری; گرافیک تتا تاو.

برندگان دریافت سفارشی سفره گفت: مجری سرنا مان ارتباطات بصری دانشجو دستیار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*