لندن: بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون یک COVID-19 بازمانده هشدار داده است که یک توده واکسن برای این بیماری بسیار مسری ممکن است بیش از یک سال دور است و ممکن است در واقعیت هرگز نمی توان یافت.

در مقدمه خود به دولت جدید 50-صفحه راهنمایی در گام به گام کاهش مستند اقدامات در محل برای کنترل گسترش ویروس کشنده در انگلستان نخست وزیر میسازد برنامه های برای کسب و کار به تدریج شروع بازگشایی با COVID-19 امن اقدامات اجتماعی فاصله و به صورت عمومی به استفاده از جامد خوب انگلیسی حس مشترک به عنوان اقتصاد قفل شده است.

انبوه واکسن یا درمان ممکن است بیش از یک سال دور گفت Johnson, برجسته کاری که انجام شده در انگلستان توسط دانشمندان در دانشگاه آکسفورد و امپریال کالج لندن نسبت به این ماموریت است.

اعتراف به این که یک واکسن یا دارو درمان مبتنی بر این است که تنها امکان پذیر راه حل دراز مدت او گفت بریتانیا شتاب این امیدوار کننده واکسن در برنامه هاي توسعه و همکاری بین دانشگاه آکسفورد و داروسازی عمده AstraZeneca یک مرحله حیاتی است که می تواند کمک به سرعت در حال پیشبرد ساخت یک COVID-19 واکسن هنگامی که آن را آماده است.

جانسون خود تشخیص داده شده بود با COVID-19 مارس 26 و بستری شد به بیمارستان 10 روز بعد. جانسون بود از بیمارستان مرخص شد در مارس 12.

به عنوان بخشی از تلاش جهانی او پرچم این 388 میلیون پوند کمک مالی برای تحقیقات به واکسن آزمایش و درمان از جمله 250 میلیون دلار به ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری.

اما در حالی که ما امیدواریم که برای دستیابی به موفقیت امید است طرح او گفت: او به عنوان پرده برداری از طرح خود را برای شروع به بلند مستند محدودیت از این هفته در مراحل.

زیر تلویزیونی آدرس به ملت در یکشنبه شب و یک بیانیه در مجلس شورای اسلامی در دوشنبه ارشاد می آید را به اثر در زندگی عمومی در سراسر انگلستان از روز شنبه هنگامی که مردم اجازه خواهد داشت یک به یک تماس با افراد دیگر از کسانی که در آنها زندگی می کنند که با آنها باقی می ماند در خارج و دو متر از هم جدا.

آنها مجاز به بازی با یک دوست و یا اعضای خانواده و خارج از خانواده خود و یا معاشرت با آنها را در فضای باز برای اولین بار در بیش از شش هفته از مستند تحمیل شد.

مردم هنوز هم توصیه به کار از خانه که در آن ممکن است شروع به رفتن به محل کار که در آن لازم است, در بخش هایی مانند ساخت و ساز و ساخت و نگهداری اجتماعی فاصله هنجارها در محل.

تحت طرح گام به گام با شروع ماه آینده غیر ضروری مغازه ها نیز بازگشایی با برخی از آرایشگاه بارها و سینما به دنبال از ماه جولای. اما به عنوان بخشی از یک COVID-19 سیستم هشدار اگر نرخ ابتلا به عفونت هستند دیده می شود افزایش دوباره محدودیت خواهد بود سخت تر احتمالا در کوتاه مدت متوجه.

جریمه برای نقض قوانین جدید نیز افزایش یافته و به 100 پوند و دو برابر خواهد شد و برای هر تکرار جرم به حداکثر از 3200 پوند.

جانسون گفت: “من باید از کشور به بیمار با ادامه اختلال در ما راه طبیعی از زندگی است, اما به امان در پیگیری ماموریت ما برای ساخت سیستم های ما نیاز دارید. بدترین نتیجه ممکن خواهد بود بازگشت به ویروس می تواند از کنترل خارج با هزینه ای برای زندگی انسان و از طریق اجتناب ناپذیر re-اعمال محدودیت های شدید هزینه به اقتصاد است. ما باید اقامت هشدار و کنترل این ویروس و در انجام این کار صرفه جویی در زندگی می کند.

پس از آن به عنوان واکسن و درمان در دسترس ما را به حرکت به یکی دیگر از فاز جدید که در آن ما یاد بگیرند برای زندگی با COVID-19 برای مدت طولانی بدون آن مسلط زندگی ما است.

این تفویض دولت اسکاتلند و ولز در حال قرار دادن خود اقدامات در جای خود و نگه داشتن در خانه بماند پیام در جای جای سوئیچ جدید اقامت پیام هشدار.

دولت بریتانیا آخرین پیام آمده است تحت حمله از مخالفان و دیگر بخش های جامعه بیش از یک ترس از عدم شفافیت برای عموم مردم.

بریتانیا شده است یکی از بدترین ضربه کشورها در جهانی همه گیر با دولت رسما ضبط بیش از 32,065 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de