پروژه Roomkey, دولت بهداشت عمومی ابتکار راه اندازی شد در ماه آوریل به آسیب پذیر افراد بی خانمان به هتل و یا متل اتاق در طول coronavirus همه گیر کردم خاموش به شروع سنگی در اورنج کانتی.

اما هفته بعد برخی از افراد بی خانمان در حال پناه — حتی به عنوان شهرستان داده ها نشان می دهد میزان مرگ و میر برای افرادی که در خیابان های محلی است که افزایش طول بیماری همه گیر.

نتایج مخلوط

در ابتدا Roomkey برنامه صدا مانند یک برنده-برنده-برنده.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال خواهد پرداخت هزینه برای اتاق در خواص است که در غیر این صورت نشسته بودند خالی به دلیل COVID-19 stay-at-home سفارشات. به نوبه خود, افراد بی خانمان می تواند سوار شدن این بیماری همه گیر در جاهای دیگر از شلوغ پناهگاه که در آن ویروس می تواند به راحتی گسترش.

  • یک روشنایی بنیاد موبایل واحد پزشکی پارک شده در کنار الو هتل در نارنجی, اولین سایت در اورنج کانتی به خانه افراد بی خانمان بودن جدا شده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس تحت یک ایالت برنامه ای به نام پروژه Roomkey. روشنایی بنیاد فراهم می کند تمام خدمات در هتل پنج که شهرستان لیزینگ با پول به بازپرداخت وجوه فدرال. پروژه Roomkey آغاز شد و در مارس سال 2020 در سراسر کالیفرنیا توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom. (عکس توسط ترزا واکر اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • Kimber Bartel نشسته در یک اتاق هتل در هانتینگتون بیچ که در آن او قرار داده شده به عنوان بخشی از پروژه Roomkey یک طرح در سطح ایالت به منظور جداسازی و قرنطینه افراد بی خانمان در طول coronavirus بیماری همه گیر. Bartel که در سمت چپ یک پناهگاه برای اتاق هتل ارائه شده توسط شهرستان و گزارش مسائل را با این برنامه در هتل که شامل تاخیر در دسترسی به داروهای تجویزی و عدم وعده های حمل و نقل برای قرار ملاقات های پزشکی. برخی از این مسائل پرداخته شده است و دیگران نمی, او گفت:. (حسن نیت ارائه میدهد از Kimber Bartel)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • این الو هتل در نارنجی اولین سایت در اورنج کانتی به خانه افراد بی خانمان بودن جدا شده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس تحت یک ایالت برنامه ای به نام پروژه Roomkey. برای پرداخت وجوه فدرال پروژه Roomkey آغاز شد در کالیفرنیا توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom. (عکس توسط ترزا واکر اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • آیلین Valenzuela, یک بی خانمان زن مبتلا به دیابت بود که ماندن در پل ها در Kraemer محل پناهگاه در آناهایم در حال حاضر به طور موقت اتاق هتل در تعطیلات مسافرخانه. او ماندن وجود دارد این است که بخشی از یک ایالت برنامه ای به نام پروژه Roomkey به جداسازی و قرنطینه افراد بی خانمان در طول coronavirus بیماری همه گیر. این هتل یکی از پنج استیجاری توسط اورنج کانتی که برای پرداخت می شود با یک فدرال بازپرداخت. پروژه Roomkey آغاز شد در کالیفرنیا توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در ماه آوریل است. (حسن نیت ارائه میدهد از آیلین Valenzuela)

که به ترتیب در تئوری می تواند محافظت از هر دو بی خانمان ها و عموم مردم با توجه به این که ویروس است که به خصوص بدخیم در میان مردم در سلامت فقیر — چیزی که درست است برای بسیاری از کسانی که زندگی کرده ام در خارج از منزل در حالی که اغلب در مواجهه با سوء مصرف مواد یا اختلال روانی.

اما اول 90-روز قرارداد در اوایل مارس با اپراتور هتل در اورنج کانتی — این Ayres هتل در نزدیکی لاگونا وودز و خود را در خطر جمعیت شهروندان ارشد — لغو شد در روز. مردم اعتراض کردند این ایده را از بی خانمان ها در حال حرکت در نزدیکی این شهر تهدید به طرح دعوی در دادگاه. صاحب هتل می خواستم به عقب و شهرستان موافقت کرد. دیگر اقدام قانونی مربوط به پروژه های مختلف Roomkey هتل این یکی در لاگونا هیلز سقوط از هم جدا.

در حال حاضر یک ماه بعد پنج Roomkey هتل — در آناهایم, Huntington Beach, نارنجی, استانتون و لاگونا هیلز سایت هستند و عامل. شهرستان سابق بازداشتگاه برای افراد زیر سن قانونی جاپلین مرکز جوانان در روستایی Trabuco دره نیز شده است مجهز به یک پناهگاه برای افراد بی خانمان که سن و یا شرایط بهداشتی اساسی قرار داده و آنها را در خطر ابتلا به بیماری های جدی از coronavirus.

چگونه است که این کار ؟ که بستگی دارد که شما بخواهید.

اولین از نوع خود ابتکار اعلام کرد در پایان ماه مارس توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom با یک هدف تا 15000 اتاق در مناطق با جمعیت بی خانمان کشیده شده هر دو زوزه اعتراض و کلمات ستایش است.

اما برای برخی که نمی توانید یک اتاق هتل و یا هر گونه پناهگاه پاسخ ممکن است به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی.

در آخرین شمارش (در اوایل سال 2019) اورنج کانتی تا به حال یک بی خانمان جمعیت حدود 7000 نفر بیش از نیمی از آنها به طور منظم خواب بدون سرپناه.

ماه گذشته تعدادی از افراد بی خانمان که فوت و بدون هر گونه “شناخته شده اقامت” در اورنج کانتی رسید به 34 مردان و زنان — مرگبارترین ماه برای بی خانمان محلی در پنج سال و بالاتر از 24 مرگ و میر در ماه مارس است.

همانطور که از دوشنبه, تنها یکی از آن 34 مرگ و میر نسبت به COVID-19 اما علت مرگ بیشتر از بقیه است که هنوز هم در انتظار, با توجه به مراقبت درمانی اورنج کانتی.

و داده ها از طریق مه 9 نشان می دهد بی خانمان تعداد مرگ در این ماه است که در سرعت برای مطابقت با ماه آوریل است.

اتاق با محدودیت

آن را تنها در هفته گذشته که اورنج کانتی آغاز شده و قرار دادن افرادی که در خیابان ها به اتاق های هتل ها.

طرفداران که به نام های طولانی برای استفاده از پیری متل دائمی به عنوان حمایتی مسکن برای افراد بی خانمان احساس این شهرستان اجرای پروژه Roomkey تا کنون شده است بیش از حد کند و بیش از اندازه متمرکز شده است. حداقل یکی از هتل های درجه یک منبع از شکایت.

مسئولان شهرستان و نمایندگان از روشنایی بنیاد غیر انتفاعی است که فراهم می کند خدمات بی خانمان در هتل اذعان برخی از اشکالات. اما آنها همچنین احساس می کنید که پروژه Roomkey ارائه شرایط بهتر زندگی برای کسانی قرار داده شده در هتل ها تا کنون — یک عدد است که توسط هفته گذشته به 240 نفر است.

“ما در حال تلاش برای به مردمی که نمی باید توانایی به پناهگاه در محل و یا ماندن در خانه یک محل برای انجام این کار و امن” گفت: Jason Austin که نظارت اورنج کانتی بی خانمانی توسعه به عنوان مدیر هماهنگی مراقبت.

این 127-اتاق الو هتل در نارنجی برای اولین بار به باز کردن در آوریل 3 و لاگونا هیلز مسافرخانه با 76 اتاق تعیین شده برای بیمار و یا علامت. یک تجزیه و تحلیل ارائه شده توسط این شهرستان نشان داد که در مارس 4, یک ماه پس از پروژه Roomkey را شروع 46 نفر فرستاده شده بود به الو و لاگونا هیلز مسافرخانه خالی بود. و در همان روز سه سایت تعیین شده برای افرادی که دارای تست مثبت استانتون مسافرخانه & سوئیت اسپرینگ هیل سوئیت در هانتینگتون بیچ و تعطیلات مسافرخانه در آناهایم — که همراه می تواند نگه 463 مردم — قرار دارد 172 نفر است. تنها استانتون هتل پر بود.

اتاق هستند که تحت اجاره 90 روز قرارداد در روزانه اعم از $70 $120.

یک کلید برای دستیابی به بهداشت عمومی هدف از پروژه Roomkey نگه داشتن مردم پناه در هتل یک بار آنها وجود دارد.

پل لئون سابق پرستار بهداشت عمومی و رئیس جمهور از روشنایی بنیاد گفت: بازخورد از ساکنان شده است عمدتا مثبت است.

“ما تا به حال برخی از مردم ترک گفت:” لئون که روشن است که آنها تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“(اما) آنچه که ما شاهد هستیم این است که آنها را ترک خواهد کرد اما پس از آن برخی می خواستم به بازگشت. ما گفت: “اما شما نمی توانید انجام این کار نگه دارید.'”

اتاق های هتل با هیچ زواید (استخر خشک هستند; ورزشگاه در حال قفل شده است) و برخی از محدودیت. ساکنان رایگان نیست برای آمدن و رفتن خود به خود به جای تکیه بر روشنایی بنیاد برای محدود حمل و نقل و یا بهداشت و درمان حمل و نقل خدمات پرداخت های پزشکی.

برای کسانی است که در هتل های این شهرستان اجرا پناهگاه نیز اعمال محدودیت ها اضافه شده در طول بیماری همه گیر. پناهگاه شده اند پیکربندی مجدد برای ارائه 6 پا اجتماعی فاصله بین تخت شهرستان خبر داد.

در حال حاضر کسانی که پناهگاه شده اند رقیق یا به دلیل به هتل سرمایه گذاری و یا افرادی که می روم خود به خود به دلیل محدودیت ها اضافه شده Austin گفت.

پناهگاه دستور داده شده است که به نگه داشتن تخت از کسانی که رفته اند به هتل ها تا زمانی که آنها بازگشت.

آستین گفت: بیش از شش هفته گذشته شده اند وجود دارد چند رفتار مرتبط با مسائل و یا تماس به اجرای قانون است.

“این کار خوب” لئون اضافه شده است. “ما آن را ببینید تا سطح شیب دار.”

دو زن, دو تجربه

افراد بی خانمان در نظر گرفتن بخشی در پروژه Roomkey گزارش تجارب مختلف در سایت های مختلف.

برخی از آنها سپاسگزار بود در یک اتاق از خود و دیگران در حالی که همچنین خوشحالم که برای برخی از حفظ حریم خصوصی استناد مشکلات با گرفتن داروهای خود را حمل و نقل و مسائل دیگر.

Kimber Bartel و آیلین Valenzuela دو زن شد که دوستان در پل ها در Kraemer محل پناهگاه در آناهایم باید نسبت خود را باقی می ماند که تا کنون در هتل موقت سایت — یکی در هانتینگتون بیچ و دیگر در آناهایم.

Bartel, 57 و بی خانمان در هشت ماه نوشت مفصل و طولانی ایمیل در مارس 3 بود که به طور گسترده ای توزیع شده در میان بی خانمان ارائه دهندگان خدمات و مقامات شهرستان. او همچنین با ارسال آن به FEMA و به ثبت نام.

در میان مسائل او مطرح شده: عدم ارتباط به ساکنان در مورد محدودیت های شرکت کننده در هتل برنامه; عدم کنترل بر خود تجویزی داروها و حمل و نقل snafus.

“آنها می گویند که آنها را حمل و نقل اما من شاهد حداقل سه صحنه با مردم اینجا واقعا استدلال در لابی با برنامه های مدیریت” Bartel گفت.

“داروها هنوز در حال از دست داد. آنها نه حق غذا.”

ساکنان مجاز نیست به هر اتاق و بدون کلید به اتاق خود باید اجازه دهید به عقب در با یک گارد امنیتی. چنین محدودیت استاندارد در تمام هتل ها.

Bartel — کسانی که دارای تحصیلات دانشگاهی و کار به عنوان یک نویسنده فنی اما دچار اختلال دوقطبی — گفت که پس از او رفت و با او شکایت تنها برخی از شرایط بهبود یافته است.

“بیماران دیابتی در اینجا واقعا بد داشتن زمان” او گفت: چرا که آنها نمی توانند به دارو خود را حق دور.

لئون گفت: نور کارکنان بنیاد شده است در تماس با Bartel به کار کردن مشکلات در SpringHill.

Bartel که در حال نوشتن یک مجله در مورد تجربه خود را بی خانمان بودن و نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که افراد بی خانمان که در آورده از خیابان و نه با استفاده از قوانین زیر شروع اقامت در هتل. او قصد دارد تا آن را از چوب.

“من خواهد ماند تا زمانی که من به این, به پایان رسید,” او گفت: از مجله. “این سخت است برای نوشتن در یک پناهگاه که در آن شما به معنای واقعی کلمه — حتی در حمام — آیا تا کنون به تنهایی.”

Bartel را دوست Valenzuela, 38, دوست داشتن او در زمان تعطیلات مسافرخانه در آناهایم.

او شده است بی خانمان برای چهار سال بیشتر از آن زمان در خیابان مبارزه با مت عادت. Valenzuela متولد و بزرگ شده در وستمینستر و سابق بانوی ناهار در مدرسه ابتدایی گفت: این پل ها در پناهگاه و در حال حاضر هتل شده یک گام بزرگ از زندگی خارج از منزل.

او گفت: او شده است پاک از مواد مخدر از اوایل فوریه.

“من می خواهم یک زندگی متفاوت. من خسته از این زندگی است.”

“تجربه من در اینجا شده است تقریبا مخالف به Kimber را” Valenzuela گفت: با اشاره به Bartel. Valenzuela امیدوار است که او در حال حاضر در زندان — قادر خواهد بود برای پیوستن به او اگر او منتشر شده است در حالی که او هنوز در اتاق است.

تا آن زمان او امیدوار است برای دیدن بیشتر افراد بی خانمان از خیابان ها آورده برای هتل ها در طول بیماری همه گیر.

“اگر آنها می تواند کمک به کسی آنها باید به کمک کسی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de