Mussa عیسی Qawasma ایسنا

عزاداران حمل بدن فلسطینی زید Qaisia که کشته شد در طول یک حمله اسرائیل در تشییع جنازه او در Fawwar اردوگاه پناهندگان در نزدیکی الخلیل در اسرائیل و کرانه on May 13.

اورشلیم — یک افزایش ناگهانی در خشونت به چپ دو مرده بیش از دو روز در کرانه 21 ساله سرباز اسرائیلی اصابت یک سنگ سهشنبه در روستای Yabad و 15 ساله فلسطینی که به ضرب گلوله کشته شد در طول ناآرامی های اوایل روز شنبه در Fawwar اردوگاه پناهندگان با توجه به اسرائیل و مقامات فلسطینی.

درگیری آمده که اسرائیل آماده به سوگند در یک دولت جدید در روز شنبه و در میان افزایش تنش ها کشور را در حرکت به جلو با برنامه های احتمالی به طور رسمی ضمیمه ده ها تن از شهرک های یهودی نشین ساخته شده در کرانه باختری در طول دهه گذشته است.

مقامات فلسطینی از جمله اعضای حماس حاکم نظامی در غزه هشدار داده اند که این اقدام می تواند جرقه افزایش خشونت در رقابت سرزمین های که در آن درگیری شده اند نسبتا نادر در ماه های اخیر.

[اسرائیل مسلح با حکم جدید مجموعه مناظر خود را در کرانه الحاق]

هر دو مرگ و میر به دنبال عملیات برای دستگیری افراد مظنون به حوادث سنگ پرتاب و دیگر حملات علیه شهروندان اسرائیلی با توجه به گزارش.

سربازان اسرائیلی وارد Fawwar اردوگاه اوایل روز چهارشنبه در جستجوی افراد مظنون به دخالت در حملات تروریستی به گفته ارتش بیانیه. شاهدان گفته رسانه های محلی که سربازان پنهان شده بودند در یک ون جرقه رویارویی با جوان ساکنان زمانی که آنها پدید آمده است. نیروهای دفاعی اسرائیل گزارش داد که سربازان بودند حمله کردند و با سنگ و firebombs و پاسخ با آتش زندگی می کنند.

با توجه به فلسطینی از وزارت بهداشت رسول Qaisia بود به ضرب گلوله در سر کشته و در صحنه است. دو فلسطینی دیگر زخمی شدند که این وزارتخانه گفت. ارتش اسرائیل گفت که یک سرباز از دریافت جراحات جزئی از یک پرتاب سنگ را تایید نمی کند مرگ و میر.

“ما آگاه هستند از یک گزارش در مورد تلفات فلسطینی و تعدادی از مجروح فلسطینی ها” ارتش در بیانیه ای گفت.

Fawwar طولانی-تاسیس اردوگاه پناهندگان در جنوب الخليل, خانه, برخی از 9,500 مردم با توجه به سازمان ملل متحد امداد و کار سازمان (سازمان ملل متحد). آن شناخته شده است برای تنش بین ساکنان جوان و نیروهای نظامی اسرائیل تسهیلات با توجه به ” اونرا سایت و جزئی کشته شد, طی یک درگیری در سال 2014.

شب عملیات بود و دوم در دو روز و به دنبال کشنده برخورد اوایل روز سه شنبه در شمال غرب بانک روستای Yabad.

آریل Schalit

AP

سربازان اسرائیلی پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر گسترش این رمان coronavirus به عنوان آنها را حمل بر تابوت اسرائیل گروهبان دوم ارتش ، Amit بن-ایگال در طول مراسم تشییع جنازه در آبجو Yaakov اسرائيل در مارس 12.

یک ارتش واحد وارد روستا در تعقیب چهار مظنون از قبلی حمله اسرائیلی ها. سنگ کاهش یافته و از پشت بام زده گروهبان. 1st Class Amit بن-ایگال در سر به عنوان تیم آماده به ترک گفته به ارتش بیانیه.

او مرده و در مدت کوتاهی پس از آن در یک بیمارستان در حیفا. او با پوشیدن کلاه ایمنی در زمان حمله.

بن-ایگال شد اولین نظامی تلفات از سال ارتش گفت.

سربازان سوار گسترده جستجو در این روستا و چند نفر بازداشت شدند. ارتش اسرائیل گفت که بیش از 10 مظنون گرفته شد برای تحقیقات بیشتر و جستجو ادامه خواهد داد.

“ما در حال بررسی این حوادث به درک آنچه اتفاق افتاده است و چه کسی آن را انجام داد.” سرهنگ جاناتان Conricus یک سخنگوی ارتش اسرائیل. “ما نمی خواهد استراحت و یا متوقف شود تا کسانی که مسئول هستند دستگیر.”

جدا تظاهرات گزارش شده در چند کرانه جوامع از طریق روز به عنوان ارتش اسرائیل به عملیات خود ادامه داد. برخی از درگیری های خشونت آمیز بود از جمله یک شورش بود که پراکنده با گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور در Yabad.

حداقل شش ساکنان مجروح شدند در این درگیری با توجه به گزارش های رسانه ها. یک فلسطینی زخمی شد در اتهام حمله با چاقو در سربازان در یک جداگانه ایست بازرسی.

ادامه مطلب

فلسطین رهبر می گوید آمریکا به طرح صلح را ‘پنیر سوئیسی’ از زمین فلسطین

اسرائیل سراسیمه به سرمایه گذاری در طرح صلح به فلسطینی ها ابراز خشم

‘نوع جدیدی از تروریسم’ در اسرائیل

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی