کتاب. به عنوان خوانده شده. باید.


چه زندگی است مانند اگر Hillary Rodham تا به حال هرگز ازدواج بیل کلینتون ؟ در “Rodham” نیویورک تایمز پرفروشترین نویسنده Curtis Sittenfeld به بررسی این ایده است.

چه زندگی است مانند اگر Hillary Rodham تا به حال هرگز ازدواج بیل کلینتون ؟ در “Rodham” نیویورک تایمز پرفروشترین نویسنده Curtis Sittenfeld به بررسی این ایده است. این کتاب باز می شود در سال 1971 زمانی که هیلاری یک دانشجوی حقوق در دانشگاه ییل. او با بیل و آنها سقوط در عشق اما یک پیچ و تاب سرنوشت مجموعه در مسیر خود. در تاریخ متناوب رمان است که دهانه چهار دهه و تغییرات این دوره از سیاست آمریکا Sittenfeld ایجاد یک باشگاه کتاب-شایسته نگاه اجمالی از آنچه که اتفاق می افتد زمانی که سیاست و جاه طلبی برخورد می کنند.

لیام وان در خدمت مالی صفحه-ترنر جذاب ترین نوع با “فلش سقوط است.”

در مورد “حقیقت این است که غریبه تر از داستان” فایل های, روزنامه نگار تحقیقی لیام وان در خدمت مالی صفحه-ترنر جذاب ترین نوع با “فلش سقوط است.” مستند سریع ترین افت در بازار, تاریخ در این داستان پر از تاب و چرخش تا پایان. سهام معامله گر Navinder سینگ Sarao بود بعید مقصر استعداد گر که فرمان بازار از راحتی از خانه دوران کودکی خود را. اما آن را دستکاری سیستم است که منجر به یک تحقیق بین المللی تقلب.

“سی نام از شب” است Zeyn Joukhadar را دنبال کنید تا به “نقشه نمک و ستاره.”

روایت یک سوریه ترانس پسر بچه ای است که در تلاش برای یادگیری بیشتر در مورد خانواده اش اتصال به نادر پرنده “سی نام از شب” است Zeyn Joukhadar‘s پیگیری به “نقشه نمک و ستاره.” پر از نفیس نثر این کتاب در مورد شخصیت اصلی جستجو برای جدید خود را با نام و هویت. هر دو دست و فکری این است که یک نگاه اجمالی در آنچه زندگی است مانند برای به حاشیه رانده شده و اهمیت پیدا کردن عشق و پذیرش خود. آن را نیز نشان می دهد که چگونه همه ما متصل به یکدیگر و به ما تاریخ.

استفانی Danler جدید خاطرات “ولگرد” که در مورد زندگی او در حال رشد با دو پدر و مادر گرفتار در چنگال اعتیاد.

پس از اولین رمان “Sweetbitter,” نویسنده استفانی Danlerجدید خاطرات “ولگرد” که در مورد زندگی او در حال رشد با دو پدر و مادر گرفتار در چنگال اعتیاد. Danler نوار خودش لخت برای خواننده, بررسی عناصر گذشته او با صداقت. آن است که گفت: از دیدگاه کسی که به عقب کشیده شده به جنوب کالیفرنیا جایی که او یک بار به نام خانه با وجود هر چالش. اگر چه Danler نمی کند نشان می دهد یک پایان خوش, او هنوز هم برگ خواننده پر امید دانستن که همه چیز خوب خواهد بود.

پس از طلاق, مگی اسمیت شروع به یک سری از متفکر توییتهایی بر عشق و از دست دادن هر پایان با کلمات “نگه دارید در حال حرکت.” مجموعه جدید او به درستی با عنوان “حرکت” است که مرتب به سه موضوع: تجدید نظر انعطاف پذیری و تغییر و تحول است.

پس از طلاق, مگی اسمیت شروع به یک سری از متفکر توییتهایی بر عشق و از دست دادن هر پایان با کلمات “نگه دارید در حال حرکت.” مجموعه جدید او به درستی با عنوان “حرکت” است که مرتب به سه موضوع: تجدید نظر انعطاف پذیری و تغییر و تحول است. در یک بیماری همه گیر زده جهان, این کتاب نمی تواند به موقع تر. آن است که الهام بخش است که شما نمی دانستید شما نیاز پر با یادآوری است که بدون توجه به آنچه در زندگی شما پرتاب شده است امروز شما استقامت خواهد شد. خرید یکی برای خودتان و برای همه شما عزیزان – این ادبی مرهم برای زمان نامشخص است.

طبخ گوشه

David Castro Hussong (آشپز واله ده گوادلوپ را جانوران) و جی پورتر به عنوان معرفی خوانندگان به باخا کالیفرنیا آشپزی سابقه در “باخا کالیفرنیا آشپزی.”

نگاهی به ویژوال سفر به مکزیک با رستوران David Castro Hussong (آشپز واله ده گوادلوپ را جانوران) و جی پورتر به عنوان آنها را به شما معرفی کنم باخا کالیفرنیا آشپزی سابقه در “باخا کالیفرنیا آشپزی.” این برنامه شامل بیش از 60 دستور العمل mouthwatering مانند آبجو کتک Fish Tacos با کلم و سس سفید یا سیب زمینی سمبوسه با گوشت چرخ نویسندگان ارائه ترکیبی از هر دو ساده و پیچیده تر ظروف. کاوش وسیع جغرافیای این منطقه از مکزیک, کتاب سفر از شراب کشور به مزرعه و ساحل.

جسیکا Dennison فراهم می کند یک راه حل برای پخت و پز در خانه با “قلع می تواند سحر و جادو” مجموعه ای از دستور العمل های که با استفاده از اساسی شربت خانه.

در زمانی که سوپر مارکت ها در حال مبارزه برای مدیریت انبوهی از جان گذشته خریداران جسیکا Dennison فراهم می کند یک راه حل با “قلع می تواند سحر و جادو” مجموعه ای از دستور العمل های که با استفاده از اساسی شربت خانه. جدا به فصل که براساس مواد تشکیل دهنده مانند عدس سبز و شیر نارگیل, این ظروف هر دو خوشمزه و آسان به جمع آوری. تشویق خوانندگان به استفاده از آنچه آنها در حال حاضر در دست آن را نیز فراهم می کند راه های جایگزین برای آماده سازی دستور العمل اگر شما لازم نیست که هر عنصر.

ملیسا کلارک “شام در فرانسه” شامل “تفکر آینده” بند با هر دستور غذا به عنوان به خوبی به عنوان یادداشت در مورد چگونه ظرف است به طور سنتی در فرانسه.

محترم نیویورک تایمز مواد غذایی نویسنده و نویسنده کتاب آشپزی ملیسا کلارک با “شام در فرانسه” او قصیده به یک کشور دامن زده است که تصورات او همکار سرآشپزها جولیا کودک و Dorie greenspan. با عکس های خیره کننده و از جمله دستور العمل به عنوان خشکیده استیک با ریحان Bernaise و مایر لیمو ترش را با روغن زیتون و فلور د Sel, Clark, متفکرانه شامل “تفکر آینده” بند با هر دستور غذا به عنوان به خوبی به عنوان یادداشت در مورد چگونه ظرف است به طور سنتی در فرانسه.

“ماگنولیا, جدول, جلد 2” جوانا Gaines’ عاقبت به اولین کتاب آشپزی.

طرفداران جوانا گینز“خانه و با نام تجاری شیوه زندگی می تواند شادی به عنوان عاقبت به اولین کتاب آشپزی “ماگنولیا, جدول, جلد 2,” بازدید قفسه های این ماه است. در اینجا شما را پیدا خواهد کرد 145 دستور العمل های جدید از مرغ-گردو – مارچوبه غذای مرکب از گوشت وارد به ماگنولیا مطبوعات کیک شکلاتی. ترکیبی از غذاهای که او باعث می شود در صفحه اصلی و همچنین از رستوران و کافی شاپ این دستور العمل است که شما لذت بردن از با عزیزان بسیاری مناسب برای یک مناسبت خاص است. چیزی که همه ما می تواند به جلو نگاه به آینده است.

“جدید, در خانه, آشپزخانه” توسط جوزف Shuldiner. نویسنده فراهم می کند ایده های در مورد چگونه به حفظ, می, تخمیر و اب چیزی را گرفتن مواد غذایی خود را.

اگر شما خودتان را با یک مقدار غیر معمول از زمان در دست های خود را (و راستش الان که نمی کند؟) انتخاب کنید تا یک کپی از “جدید, در خانه, آشپزخانه” توسط جوزف Shuldiner. نویسنده فراهم می کند ایده های در مورد چگونه به حفظ, می, تخمیر و اب چیزی را گرفتن مواد غذایی خود را. او بر اهمیت نه تنها درک آنچه می رود به مواد غذایی خود را, اما همچنین چگونگی توانمند سازی آن می توان آن را به خودتان. با بیش از 250 دستور العمل های شما می توانید افراط درونی خود را آشپز خود را ساخت پنیر یا miso رب. آن را به شما لذت بردن آهسته تر راه زندگی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*