آمیت شاه عبدالله مودی ‘آواز محلی’ تماس

دهلی نو: به زودی پس از نخست وزیر نارندرا آدرس به ملت روز یکشنبه اتحادیه خانه وزیر Amit Shah مورد ستایش قرار داد PMs آواز محلی’ اظهار کرد و گفت که “در حالی که مارک های محلی به ما کمک کرد تا در زمان بحران ما باید تعهد به استفاده بیشتر و بیشتر محصولات محلی و محلی ما جهانی”.

در یک سری از توییت شاه گفت که وقت آن است که به حکم “قرن 21 خواهد بود که قرن زمانی که هند می درخشد” درست است.

او اضافه کرد که این تنها می تواند به دست آورد اگر 130 کرور سرخپوستان متحد به دنبال “Aatmanirbhar بهارات” (متکی هند) تعهد.

“امروز نخست وزیر شده درخواست تجدید نظر ویژه ای. در این وضعیت عجیب و غریب وقتی که همه چیز بسته شد مردم ما شد سخت-زمان اصحاب و پشتیبانی ما. بنابراین زمان آن رسیده است برای ما به تعهد به استفاده بیشتر و بیشتر محصولات محلی و محلی ما جهانی” شاه توییتی در هندی.

شاه نیز مورد ستایش قرار داد نخست وزیر رهبری در میان بحران گفت: رهبری او داده است یک مسیر جدید به جهان است.

“در این زمان به چالش کشیدن جدید هند نه تنها رفتار خود را با شور و نشاط اما همچنین کمک به تمام جهان است که تغییر راه جهان views هند امروز” شاه گفت.

او همچنین به ستایش تومان 20 lakh کرور بسته اعلام شده توسط نخست وزیر.

نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد اقدامات محرک اقتصادی که کل مبلغ اعلام شده توسط وزارت مالیه و RBI به تومان 20 lakh کرور یا 10 درصد از تولید ناخالص داخلی.

شاه گفت که این بسته شامل منافع فقیر و کشاورزان و طبقه متوسط و کلاس کسب و کار به عنوان به خوبی.

“بسته خواهد شد و توانمند سازی هر بخش و کشور متکی,” شاه گفت.

با توجه به نخست وزیر آن است که در حال حاضر زمان را به هند خود به اندازه کافی در هر راه و هر هندی باید از خرید و ترویج محلی کالا.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*