دهلی نو: بیش از 230 سرخپوستان بودند عودت از مانیل, فیلیپین توسط یک ویژه هوایی هند پرواز تحت ‘Vande بهارات’ ماموریت که در اینجا فرود آمد در فرودگاه IGI در اواخر شنبه شب.

در پنجمین روز از Vande بهارات ماموریت هر دو هوایی هند و شرکت تابعه آن هوایی هند اکسپرس آورده مسافران از انگلستان, آمریکا, فیلیپین, مالزی, سنگاپور و کشورهای خلیج فارس به شهرهای مختلف در کشور است.

در روز سه شنبه, حمل و نقل هوایی داخلی وزارت در بیانیه ای گفت که بیش از 6000 رشته شهروندان در خارج از کشور شده اند و پرواز بازگشت به هند در 31 پرواز توسط هوایی هند و هوایی هند اکسپرس تحت Vande بهارات ماموریت در پنج روز از آغاز مارس 7.

این مرکز آغاز ماموریت – یکی از بزرگترین طرح های برای بازگرداندن اتباع هند با وزارت حمل و نقل هوایی عمران هماهنگی با وزارت امور خارجی و دولت.

“هوایی هند همراه با آن فرعی هوایی هند اکسپرس عامل در مجموع 64 پرواز (42 توسط هوایی هند & 24 توسط AI اکسپرس) به 12 کشور منطقه ، ایالات متحده آمریکا, انگلستان, بنگلادش, سنگاپور, عربستان سعودی, کویت فیلیپین و امارات متحده عربی و مالزی به بازگرداندن 14 ، 800 زمین سرخپوستان در مرحله اول” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

“هر تابع در این هوا تخلیه ماموریت به شدت پایبند به ایمنی و بهداشت پروتکل گذاشته توسط دولت و DGCA. MoCA AAI و هوایی هند ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت به اولویت بندی ایمنی مسافران و خدمه و دست زدن به زمین کارکنان در این حساس تخلیه پزشکی, ماموریت” به آن اضافه شده است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de