19,000 و شمارش: لاگونا وودز ایجاد ماسک توزیع شیفت به دنده بالا

  • ایجاد مدیریت خدمات کارکنان به عهده ماسک توزیع در لاگونا وودز ایجاد کرد. از سمت چپ در حال حمل و نقل هماهنگ کننده خراردو Gutierrez, متخصص ارتباطات سوزان لوگان-McCracken, زمانبندی, Joana Rocha, تفریح و رویدادهای ویژه مدیر برایان Gruner و اداری هماهنگ کننده جکی Kupfert. (حسن نیت ارائه میدهد از ایجاد کرد و خدمات مدیریت)

  • ایجاد مدیریت خدمات کارکنان و داوطلبان توزیع بیش از 3000 رایگان ماسک صورت برای ساکنان در طول یک درایو از طریق خدمات در Clubhouses سه و پنج در مارس 29. بعد ماسک توزیع شد در طول های مختلف لاگونا وودز محله با کمک بلوک کاپیتان و باشگاه است. (حسن نیت ارائه میدهد از ایجاد کرد و خدمات مدیریت)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • ایجاد مدیریت خدمات کارکنان و داوطلبان توزیع بیش از 3000 رایگان ماسک صورت برای ساکنان در طول یک درایو از طریق خدمات در Clubhouses سه و پنج در مارس 29. بعد ماسک نیز توزیع های مختلف لاگونا وودز محله با کمک بلوک کاپیتان و باشگاه است. (حسن نیت ارائه میدهد از ایجاد کرد و خدمات مدیریت)

  • ایجاد مدیریت خدمات کارکنان و داوطلبان توزیع بیش از 3000 رایگان ماسک صورت برای ساکنان در طول یک درایو از طریق خدمات در Clubhouses سه و پنج در مارس 29. تا به امروز بیش از 19,000 ماسک داده شده است. (حسن نیت ارائه میدهد از ایجاد کرد و خدمات مدیریت)

  • ایجاد مدیریت خدمات کارکنان و داوطلبان توزیع بیش از 3000 رایگان ماسک صورت برای ساکنان در طول یک درایو از طریق خدمات در Clubhouses سه و پنج در مارس 29. تا به امروز بیش از 19,000 ماسک داده شده است. (حسن نیت ارائه میدهد از ایجاد کرد و خدمات مدیریت)

با لاگونا وودز ایجاد کرد clubhouses بسته به علت COVID-19 حماسه مارس 29 ترافیک در اطراف clubhouses 3 و 5 ممکن است هر کسی را شگفت زده کرده اند اما ساکنان که تا به حال بدست کلمه ای که ceVillage مدیریت خدمات در رابطه با بنیاد لاگونا وودز ایجاد شد از دادن رایگان N95 ماسک برای ساکنان آن روز.

“ما گذشت حداقل 3000 تا آن روز که یک برآورد محافظه کار گفت:” آیلین Paulin مدیر ارتباطات و رسانه برای ایجاد مدیریت خدمات.

با رانندگان پوشش برای یک ماسک در هر خودرو مردم در انتخابات که چگونه بسیاری از ساکنان هنوز هم نیاز به ماسک صورت.

بعد ماسک نیز توزیع های مختلف لاگونا وودز محله با کمک بلوک کاپیتان و باشگاه ها گفت: مارسی Sheinwold, بنیاد, رئیس جمهور. پایه و اساس فراهم می کند مواد غذایی و دیگر روزی به ساکنان این روستا در نیاز.

“ما باید به اورژانس فاجعه صندوق فجایع مانند زلزله و آتش سوزی — هرگز ما رویای یک بیماری همه گیر” او گفت:.

به تاریخ ایجاد کرد کارکنان و داوطلبان گذشت بیش از 19,000 ماسک — بسیاری از بسیاری دیگر در واقع اگر یک شمارش ایجاد گروه هایی مانند دوخت سوپرها فردی ساکنان باشگاه ها و گروه های کلیسای محلی که در حال توزیع پارچه ماسک برای سالمندان یا رایگان و یا به صورت اسمی مواد هزینه.

متنوع گروه های داوطلب از جمله یک گروه از UCI مرکز پزشکی پرسنل در حال پیوستن به ماسک تولیدات در درجه اول برای پزشکی کارگران بلکه برای دیگر کارگران خط مقدم و همچنین سالمندان و بسته-ins در سراسر جنوب کالیفرنیا.

Paulin و Sheinwold به تازگی گفت: ثبت نام چگونه N95 ماسک درایو بودجه توسط بنیاد به وجود آمد. Paulin کارگردانی بسته بندی و توزیع فرایند که شامل VMS, کارکنان, کارکنان امنیتی و داوطلبان از MemorialCare Saddleback مرکز پزشکی چاشنی ماسک به کیسه های پلاستیکی.

“برای اولین بار ما می خواستیم به انجام یک جامعه دوخت پروژه اما به سرعت متوجه شدم که ماشین آلات دوخت تا به حال تبدیل شدن به جدید کاغذ توالت” Sheinwold اشاره کرد.

“ما سعی کردیم به هشت ماشین آلات دوخت اما تنها یک نشان داد تا” Paulin اضافه شده است.

پایه و اساس حل و فصل خرید ماسک یکبار مصرف و در رابطه با VMS رفت و به کار می کنند. Paulin اعتبارات بنیاد اختصاصی پروژه و ستایش VMS مدیر عامل جف پارکر معاون اجرایی بکی جکسون و لاگونا وودز خدمات اجتماعی برای خود unflagging پشتیبانی می کند.

این عملیات نیز غیر منتظره افزایش می دهد: در هفته اول در ماه آوریل ساکنان باد از اورنج کانتی هیئت ناظران’ برنامه ای برای تبدیل Ayres, هتل مجاور به لاگونا وودز مرکز جامعه به مسکن برای بی خانمان COVID-19 بيمار. ساکنان روستای صحنه تظاهرات پر سر و صدا با توجه به Ayres’ نزدیکی به خوابگاه و خدمات حیاتی.

این ماسک نیز یافت دلسوز متحد در CBS پخش روزنامه نگار استیسی ساقی. او به رسمیت شناخته شده لاگونا وودز’ سالمندان’ آسیب پذیری به همه گیر و متصل Paulin با دوست دانا McElroy که با شریک کسب و کار Jimmy آهنگ صاحب یکپارچه اتصالات, لوازم آرایشی و شخصی-محصولات مراقبت از بنگاه های تولیدی.

با کارخانه های مستقر در کره جنوبی این شرکت آغاز شده بود تولید دست عفونی و ماسک به عنوان به زودی به عنوان COVID-19 ضربه آسیا گفت: McElroy که متولد و بزرگ شده در اورنج کانتی. مجتمع اهدا 10,000 کاغذ ماسک و همچنین ارائه بیش از 700 قابل استفاده مجدد ماسک در هزینه. شهرستان, مدیر, کریس مکن تسریع پرداخت به صورت آن است و آنها در مورد یک بعد افزایش Paulin گفت.

McElroy اضافه شده است که این شرکت نمی خرده فروشی ماسک و خود فروشی و مشتریان نیز اهدا آنها به خط مقدم کارگران است. “ما به دنبال کمک دست عفونی و ماسک های که در آن آنها مورد نیاز است.”

“K-CAL گزارش تلویزیون من را لمس کرد چرا که مردم آنقدر بالا خطر و بدون ماسک. ما می خواستیم برای کمک مالی به دلیل این که قلب ما با مردم ایستاده تا برای خود و اجازه دادن به مردم می دانم که آنها نیاز به ماسک,” او گفت:.

ساکنان نیاز به یک ماسک باید تماس بگیرید خدمات اجتماعی در 949-597-4267 و یکی خواهد شد از طریق پست برای آنها در اول بیا اول خدمت اساس گفته مدیر بخش سوزان McInerney.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*