TS گزارش 79 جدید COVID-19 موارد همه از GHMC محدودیت

حیدرآباد: در بزرگترین سنبله تا کنون Telangana روز دوشنبه گزارش داد 79 Covid-19 موارد از همه بیشتر حیدرآباد گرفتن دولت شمارش به 1,275.

دولت شاهد جهش بزرگی در COVID-19 موارد

برای سومین روز متوالی دولت شاهد یک جهش بزرگ در تعدادی از موارد است. به عنوان بسیاری از 142 مورد گزارش شد در سه روز و محرومیت پنج مهاجران همه ثبت شد در بیشتر حیدرآباد.

هیچ فوری کلمه رسمی در چه موارد به طور ناگهانی افزایش یافت و که در زمینه ضبط عفونت های جدید.

به گفته مدیر بهداشت عمومی و رفاه خانواده و 50 نفر ترخيص شده از بيمارستان ، با این کار تعداد زیادی از مردم درمان/مرخص رز به 801. وجود دارد 444 بيماران تحت درمان در بیمارستان گاندی در حیدرآباد.

تلفات بدون تغییر باقی ماند

مرگ و میر بدون تغییر باقی مانده است در 30 که هیچ مرگ گزارش شده در روز دوشنبه.

این Covid-19 موارد نشان از کاهش روند برای آخرین روز 7-10 و دولت با اعتماد به نفس بود که وجود خواهد داشت هیچ موارد توسط مه 8. اما ناگهانی سنبله است برخورد یک ضربه به تلاش های دولت.

موجی ادامه داد: با وجود تمرکز مقامات در حیدرآباد بدترین میان دولت 33 مناطق. بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) را پوشش می دهد که حیدرآباد و اطراف آن حساب برای نزدیک به 60 درصد از تمام موارد ثبت شده تا کنون.

تعدادی از مناطق که گزارش شده است که هیچ مورد جدید برای گذشته 14 روز بیشتر نصب شده به 26. سه منطقه گزارش نشده اند تنها یک مورد.

تغییر منطقه رنگ

دولت در حال حاضر درخواست مرکز به روز رسانی 14 مناطق از منطقه نارنجی به سبز منطقه سه منطقه از منطقه قرمز به نارنجی منطقه.

این را ترک خواهد کرد و دولت تنها با سه منطقه قرمز مناطق – حیدرآباد Ranga Reddy و Medchal.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*