حتی به عنوان برخی از نقاط کشور شروع به بازگشایی بسیاری از مردم همچنان گفت که آنها باید در خانه بمانند و به منظور کمک به کند کردن گسترش coronavirus. اما اگر مردم در امن ترین خانه پس چرا برخی دولتها سفارش بسته شدن اجاره کوتاه مدت در حالی که اجازه می دهد هتل ها و دیگر موسسات مسکن باقی می ماند باز است ؟

نگاهی به ساحل نیوپورت که به تازگی تمدید آن مجبور به خاموش کردن اجاره کوتاه مدت تا زمانی که ممکن است 20. این استدلال به نظر می رسد که این بسته لازم است برای کاهش این احتمال که برخی از coronavirus حامل ممکن است وسوسه به پناهگاه در شهر (out-of-town پرسنل پزشکی در حال خوشبختانه معاف).

اما در ادامه به ممنوعیت اجاره کوتاه مدت ممکن است در نهایت انجام بیش از آسیب خوب.

همانطور که اشاره شد, هتل ها و دیگر محل سکونت مجاز به ادامه به کار گیرند. اما چرا ؟ با توجه به آنچه که دولت به ما گفت در مورد چگونه coronavirus اسپرد اجاره کوتاه مدت به احتمال زیاد یک گزینه امن تر از هتل ها. چنین اجاره اغلب خانواده های تک خواص که در آن مهمانان نمی معاشرت و همین حالا مشترک فاصله است. این معنا ندارد به آنچه که شاید امن ترین گزینه برای کوتاه مدت مسکن در حالی که اجازه می دهد هتل ها و متل ها—که متعدد فضاهای مشترک و کارکنان در حال حرکت بین اتاق—برای باز باقی می ماند.

دولت نباید فقط به طور تصادفی انتخاب برندگان و بازندگان در میان قانونی و کسب و کار. به جای آن می تواند پیشنهاد قوانین است که موسسات مسکن باید به دنبال حفاظت از ایمنی از مهمانان خود و مردم—آن را به مدت طولانی انجام می شود این برای رستوران ها و کسب و کارهای دیگر. اما انتخاب اجازه می دهد تا هتل ها و متل ها برای ماندن در کسب و کار, اما نه در کوتاه مدت, اجاره بویش از استبداد. به خوبی اجرا تمیز کوتاه مدت اجاره است امن تر از ضعیف اجرا, کثیف, هتل است. در عین حال در نیوپورت بیچ سابق باید بسته شود در حالی که دومی عمل می کنند. حکومت باید “پاک نمی دید” برای اجاره کوتاه مدت و همه خوابیدن.

ادعایی هدف ممکن است نگه داشتن out-of-towners از نیوپورت بیچ اما منظور نیز نادیده واقعیت از خاموش شدن برای بسیاری از افرادی که در حال حاضر در این شهرستان است. اجاره کوتاه مدت هستند فوق العاده انعطاف پذیر قالب مسکن. شاید کسی نیاز (و یا فقط می خواهد) فضای بیشتری در طول خاموش کردن چرا که آنها به طور ناگهانی بچه ها در خانه در تمام طول روز است که نیاز به اتاق را برای ادامه تحصیل خود را. یا شاید چند نسل خانواده می خواهد به حرکت آسیب پذیر از اعضای خانواده به امن تر جدا شده مسکن. مردم نیازهای متعدد و متنوع هستند و در کوتاه مدت اجاره غرفه آماده برای دیدار با آنها را—اگر تنها دولت خواهد اجازه دهید آنها را. به جای بسته شدن سفارشات مردم را وادار به هتل ها که در آن آنها ممکن است کمتر امن و راحت کمتر و کمتر قادر به حفظ برخی از ظاهر عادی.

در نهایت این دستورات را انکار عادی کالیفرنیا صاحبان اموال بالقوه اقتصادی تاسیسات در یک زمان از قبر بحران اقتصادی است. با این کشور به سرعت در حال نزدیک شدن به 20 درصد بیکاری بسیاری از افراد و خانواده های آنها در تلاش برای پایان می رسد دیدار. ملک به مدت طولانی در خدمت به عنوان یک منبع بالقوه از درآمد افراد است. حتی اضافی $500 در هر ماه ممکن است تفاوت بین گرفتن در مقابل سقوط از پشت. تا زمانی که کسی در عمل به شیوه ای امن است هوس باز به انکار آنها به معنی حمایت از خود و خانواده خود را.

قدرت فوق العاده ای به فرمانداران و شهرداران را به عهده گرفت و در طول این بحران باید در اختیار داشت مسئولانه و بر اساس بهترین اطلاعات در دسترس. پس آنچه ما می دانیم نشان می دهد که اجاره کوتاه مدت در واقع ممکن است یک گزینه امن تر از هتل ها و متل, بسته شدن آنها را مانند به نظر می رسد غیر ضروری به کالیفرنیا صاحبان املاک در زمانی که آنها می توانند حداقل آن را ندارند.

مت میلر است که یک دادستان ارشد در Goldwater موسسه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de