توسط پرویز باری

بوپال: دهها هزار نفر از شهروندان به تماشای زندگی می کنند آنلاین در کنفرانس ملی اجرایی شورای جبهه از هند (PFI) با شعار “مستند فاشیسم: چیزی را اشکار دستور کار پنهان”. این کنفرانس به افشای سوء استفاده از Coronavirus مستند توسط دولت مرکزی به شدت آن اقدامات استبدادی و همچنین جلب توجه شهروندان نسبت به بی اعتنایی مطلق از مقامات بیش از مخمصه میلیون ها نفر از مردم فقیر رشته در سراسر کشور با توجه به مستند.

PFI رئیس سازمان اوما سلام تحویل آدرس ریاست جمهوری. او گفت که در حالی که کل جهان در حال مبارزه با یک ویروس در هند در حال مبارزه با ویروس در طول مستند, کرونا ویروس و جمعی از ویروس. قطعا جمعی ویروس است که به مراتب مرگبارتر برای کشور است.

“ما هرگز شاهد چنین ضد مردم و دولت مانند یک است. در حالی که کارگران فقیر و صنایع کوچک رنج می برند دولت است نوشتن کردن بدهی های بزرگ از شرکت های بزرگ غارتگران است. رسانه ها به تصویر می کشد که جامعه مسلمان به عنوان حامل بیماری ایجاد کلاس جدید از نجس در میان مردم است. دولت با استفاده از lockdown برای پیاده سازی خود را در دستور کار پنهان با دستگیری NRC-NPR-کا معترضان تحت شدیدی UAPA مقررات در حالی که Hindutva عناصر فاشیستی که مهندسی دهلی ضد اسلامی پوگروم در سمت چپ رایگان” سلام شارژ.

او خواسته احزاب مدنی و سازمان های حقوق همه شهروندان برای متحد کردن و بالا بردن صدای خود را به صرفه جویی در جمهوری دموکراتیک سیستم از کشور است.

PFI ملی, دبیر Anis احمد ارائه سخنرانی. او گفت که این کنفرانس به دلیل در حالی که در تمام کشور آورده شده است به وقفه توسط مستند فاشیسم در حال کار بدون محدودیت .صدای مردم خرد شد; تنها روایت دولت مجاز است به شنیده می شود مانند آلمان نازی است. کارگران هستند که درخواست خود را حق اساسی اجازه داده می شود برای رفتن به خانه در حال ارائه به عنوان دشمنان ملت.

او خاطر نشان کرد که با این حال قدرتمند آنها ممکن است به نظر می رسد فاشیسم شکست ناپذیر نیست. اما تنها زمانی که کشور سکولار و نیروهای دموکراتیک گرد هم می آیند و با قرار دادن یک مبارزه متحد ما می توانید از بین بردن فاشیسم از این سرزمین است.

پرداختن به کنفرانس مولانا Khaleel-u-رحمان سجاد Noumani گفت که ما نمی توانیم پرواز شر با شر است. بدي را به مبارزه با نیک. مسلمانان هند باید به معنای واقعی کلمه نشان داد این مثال از طریق اقدامات خود را. “من مطمئن هستم که مسلمانان باید انجام بزرگترین مقدار از کار امداد در کشور است. در عین حال آنها درمان می شود به طرز وحشیانه ای توسط مقامات. این مبارزه ای است در برابر هر دین خاص اما در برابر ظلم و ستم از هر فرم. قطعا هند برای بهتر را تغییر دهید. برای این که ما باید دست در دست کنار گذاشتن تمام اختلافات ما او اظهار داشت.

راج راتان Ambedkar ملی رئیس جمهور از جامعه بودایی هند, همچنین خطاب به کنفرانس آنلاین. او اظهار داشت که آن را در حال حاضر روشن است که مبارزه در این کشور است بین مجلس و مخالفان اما بین مجلس و بقیه از هند است. ما را به ما تظاهرات به خیابان ها. “اگر یکی از آنا Hazaare می توانید جمع آوری ده ها هزار نفر از مردم در رم لیلا میدان به صورت کاذب باعث چرا ما نمی توانیم همین کار را برای ما حقوق اساسی” او مورد سوال است.

پرداختن به این کنفرانس Sasikanth Senthil, IAS افسر و فعال اجتماعی گفت که دولت بوده است و پیش رفتن با سیاست از دستگیری هر صدای مخالف از فعالان و روشنفکران. در حال حاضر آنها شروع به دستگیری و حتی جوانان و دانش آموزان و شارژ آنها را تحت UAPA. “من می خواهم برای ابراز همبستگی با همه آنها را و می خواهم به می گویند که آنها تنها نیستند. من نیز خوش بینانه است که بر خلاف آلمان و یا ایتالیا و هند است که بیش از حد بزرگ و متنوع کنترل شده توسط یک ایدئولوژی”, Senthil اضافه شده است.

دکتر Tasleem رحمانی ملی از حزب سوسیال دموکرات هند (SDPI) همچنین خطاب مجازی جمع آوری است. او گفت که وجود دارد این است که یک مستند در کشور وجود دارد که در آن یک کنترل بر زندگی روزانه حرکات اما با استفاده از این فرصت را به دولت تحمیل یک مستند در مردم صدای مخالفان است. “از طریق این کنفرانس جبهه اتحاد غرق از این مستند با بالا بردن صدای خود را” او گفت:.

PFI ملی وزیر محمد Shakif در حالی که پیشنهاد رای از تشکر گفت: این مستند را نمی توان دلیلی برای توقف ما را از فعالیت های ما حتی در مستند جنبش در حال کار خستگی ناپذیر پس از تمام اجتماعی فاصله دستورالعمل. با وجود تلاش از فاشیست به قطع او گفت: مشارکت فعال مردم در این کنفرانس و به توییتر هش تگ کمپین دعوت از مستند فاشیسم بود و بسیار دلگرم کننده است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de