اطلاعات شخصی از بالا مشاهیر هک

لس آنجلس: بزرگ رسانه ای و سرگرمی های حقوقی در ایالات متحده به نمایندگی درجه یک از مشاهیر مانند Priyanka Chopra, لیدی گاگا, مدونا, Nicki Minaj, بروس اسپرینگستین و بیشتر تجربه کرده است و عمده نقض داده ها که در آن هکرها دسترسی به اطلاعات شخصی از این مشاهیر.

که گنجینه ای از اطلاعات به سرقت رفته از نیویورک-بر اساس شرکت توسط هکرها “در مجموع 756GB” شامل قرارداد عدم اطلاع توافق نامه های شماره تلفن و آدرس ایمیل و مکاتبات شخصی ” گزارش انواع.

قانون شرکت Grubman شایر Meiselas & کیسه, یا gsmlaw.com برای تجربه یک ransomware حمله که ظاهرا درگیر مناسب به نام REvil نرم افزارهای مخرب.

دیگر مشهور است که داده های شخصی حساس هک شده است در حال کریستینا اگویلرا و ماریا کری, جسیکا سیمپسون, Naomi Campbell, Robert De Niro, Sofia Vergara, Spike Lee, the Osbournes (Ozzy شارون و کلی) و چندین.

نمایندگان برای شرکت حقوقی موضوع نیست نظر و وب سایت خود را gsmlaw.com به طور موثر به صورت آفلاین نمایش فقط آرم خود را.

علاوه بر این شرکت های برتر در این شرکت لیست مشتری شامل کشف EMI, گروه موسیقی, Facebook, HBO, Imax, MTV, NBA, سرگرمی, Playboy Enterprises, سامسونگ الکترونیک و سونی Corp. Spotify, فیلم ترایبکا جشنواره جهانی موسیقی گروه و معاون گروه رسانه های, در میان دیگران.

با توجه به جهانی امنیت سایبر شرکت Sophos به جای به سادگی با ضربه زدن قانون شرکت از عمل به طور موقت ransomware کلاهبرداران را به سرقت اطلاعات شخصی از فهرست لباس های شسته شده از مشتریان مشهور.

در چنین ransomware گفت: Sophos cybercriminals به استفاده از تهدید انتشار سرقت اطلاعات به عنوان اهرمی برای گرفتن پرداخت.

REVil, همچنین شناخته شده به عنوان Sodin یا Sodinokibi نیست فقط عامل در مدرسه ransomware مدل “تقلا فایل های خود را و ارائه به فروش شما را کلید رمزگشایی”.

آخرین روند در ransomware است که برای استفاده از double-barrelled سلاح می دهد که قربانیان دو دلیل به پرداخت کردن.

به گفته Sophos اصلی جنایی توطئه پشت ransomware این بود که اگر شما پشتیبان گیری قابل اعتماد است که شما می توانید بازگرداندن سرعت و سپس شما ممکن است کمی چاره ای جز پرداخت تا برای رمزگشایی همه را درهم فایل ها و کسب و کار خود را در حال حرکت دوباره.

در ماه های اخیر, اما, cybercriminals به دو برابر کردن خود به اهرم.

قبل از تکاپوی همه فایل های خود را به عنوان یک راه برای گرفتن توجه خود را به کلاهبرداران بی سر و صدا ها بزرگ احداث مخازن به اصطلاح acetrophy اطلاعات” است که استفاده از آنها برای باج خواهی هر کسی که مردد به پرداخت.

به عبارت دیگر اخاذی مالی است و دیگر فقط یک “ربودن باج” برای دریافت فایل های خود را, اما همچنین یک باج تقاضا برای جلوگیری از کلاهبرداران نشت داده های خود را – و یا بدتر هنوز هم مشتریان خود را’ data – به جهان است.

“در واقع, REvil خدمه در حال حاضر به دنبال از طریق در آن تهدید شرمسار قربانیان که نمی پرداخت” Sophos گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

با توجه به اینکه ransomware کلاهبرداران دیگر فقط نگه داشتن شما را از داده های خود را, اما همچنین تهدید قرار داده و بقیه جهان در تماس با آن است که پیشگیری بسیار بهتر از درمان است گفت: Sophos.

کمتر ستاره نکردم اما کمتر نگران کننده است و همزمان گزارش می دهند که جهانی پستی شرکت تجهیزات Pitney Bowes را تجربه کرده است حمله توسط پیچ و خم ransomware.

به گفته Sophos, پیچ و خم یکی دیگر از جرایم اینترنتی باند می رود که در صورت باج و تهدید به افشای سرقت اطلاعات infamously خواستار حدود 6,000,000 سال گذشته از کابل و سیم تولید کننده Southwire.

Southwire ضربه به عقب با تشکیل پرونده به اصطلاح John Doe (نام مورد استفاده در ایالات متحده آمریکا که در آن متهمان هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است) مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر این جنایتکاران ناشناخته پشت پیچ و خم.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*