Pac-12 مربیان فوتبال صحبت حالات ایده آل برای آماده شدن برای سال 2020 فصل

به عنوان کشورهای مختلف در سراسر کشور آغاز مراحل را به باز کردن و بلند کردن اجسام اقامت در خانه, سفارشات, Pac-12 در ادامه به برگزاری گفتگو در مورد چگونه 2020 فوتبال فصل خواهد بود نهفته coronavirus بیماری همه گیر.

“ما در حال زندگی در هر روز, روز به روز از نظر اطلاعاتی که ما دریافت” کلرادو مربی کارل Dorrell گفت.

در دومین روز از این هفته Pac-12 وبینار سری های مختلف فوتبال سر مربیان Dorrell همراه با واشنگتن مربی جیمی Lake, یوتا Kyle Whittingham صحبت به رسانه ها روز شنبه در مورد شرایط ایده آل برای آماده سازی تیم های خود برای سال 2020 فصل است.

با برخی از دانشگاه ها در حال حاضر لغو فرد در فعالیت ها از طریق اوت است که در همان ماه به عنوان اردوگاه آموزشی برای فوتبال برنامه های Pac-12 مربیان موافق آنها نیاز به شش هفته حداقل به بازیکنان خود را آماده است.

وجود دارد سه تیم در این همایش که با استقبال جدید مربیان در offseason که نیست برای شروع بهار شیوه قبل از اینکه فرد در فعالیت ها و زمستان های ورزشی لغو شد با توجه به COVID-19.

Dorrell که در زمان بیش راس کلرادو برنامه در اواخر ماه فوریه می گوید که او ترجیح می دهند که هشت هفته با تیم خود را پس از آن یکی از سه است که قادر به دریافت و در بهار تمرینات.

“من می خواهم به یک ماه از آموزش و مطبوع به نیمه آنها را در شکل و سپس یک ماه از اردوگاه های آموزشی و پس از آن بازی این بازی این است که آنچه در آن پایین آمده است,” او گفت:. “اما من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به چیزی نزدیک به آن است.”

یکی دیگر از چالش با برنامه ریزی قبل از فصل آموزش در توازن است متفاوت دولت دستورالعمل. با هر ایالت در جدول زمانی خود را برای لغو اقامت در خانه سفارشات برخی از کشورها خواهد شد اجازه می دهد تجمعات قبل از دیگران. این باعث ایجاد یک نقطه ضعف برای تیم در آمریکا با محدود تر دستورالعمل.

در حالی که برخی از مربیان ترجیح می دهند یک پتو حاکم بر مسئله برای هر تیم در سراسر کشور, دیگران گفت: آنها نمی خواهند ورزشکاران مجبور به صبر برای همه اگر آنها تا به حال توانایی برای شروع آموزش.

“این همه چیز است که در بهترین منافع از بازیکنان” یوتا Whittingham گفت. “وجود دارد عدم تعادل و بی عدالتی در سراسر هیئت مدیره در NCAA تسهیلات حکیم, استخدام بر اساس چیزی که واقعا در برابر زمانی که شما به آن نگاه کنید. من نفرت را به دیدن ورزشکاران تنها نشسته در اطراف هنگامی که آنها را می توان در آموزش و آماده شدن برای فصل فقط به خاطر جاهای دیگر نیست و در عین حال به آن نقطه است.”

همانطور که برای افکار خود را بر آنچه در این فصل می تواند مانند نگاه کنید از جمله این ایده از تمام برنامه های کنفرانس مربیان معتقدند که آنها باید یک بتن ایده چند هفته از هم اکنون که بیشتر اطلاعات در دسترس می شود. Whittingham ذکر شنیدن نه و یا 10-بازی برنامه به جای استفاده از نمونه 12-برنامه بازی.

“در حال حاضر بدیهی است که همه گزینه ها روی میز هستند و ما باید تمام انواع از چیزهایی که ما در مورد صحبت کردیم به عنوان یک کنفرانس” Whittingham گفت. “چیزهای زیادی وجود دارد که ناشناخته و بسیار fluidness به این وضعیت است که آن را بی معنی واقعا سعی کنید به دقت اشاره کردن به هر جهت که ما در حال رفتن به در.”

نام تصویر و شباهت

با بسیاری از سوالات پیرامون این فصل آینده یکی دیگر از چالش به سیستم حرکت رو به جلو است NCAA را تصویب اجازه می دهد ورزشکاران برای دریافت غرامت از تاییدیه و حامیان مالی.

در روز سه شنبه Dorrell گفت که او معتقد است این به نفع فوتبال کالج است.

“این رفتن به جالب خواهد بود,” او گفت:. “من فکر می کنم وجود دارد هنوز هم برخی از پارامترهای چیزهایی که چگونه است که با این نسخهها کار ما واقعا نمی دانم آنچه در آن است. … من فکر می کنم این یک چیز خوب است. از آن خواهد شد یک چیز مثبت برای بازیکنان ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*