اورنج کانتی سالانه HomeAid پوشک درایو بر دیجیتال کمک های مالی

این HomeAid ملزومات پوشک درایو متفاوت به نظر می رسد در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما به همین دلیل نیاز این رویداد سالانه را پر می کند — گرفتن پوشک به کم درآمد پدر و مادر — حتی بیشتر است.

به جای جمع آوری کمک های مالی در سایت تلاش برای جمع آوری یک بار مصرف پوشک دستمال مرطوب و دیگر محصولات بهداشتی نوزاد خواهد بود که عمدتا دیجیتال.

محدودیت های اعمال شده توسط ایمنی و بهداشت اقدامات نیز به معنای محبوب سازندگان برای نوزادان رقابت — که در آن تیم را مسخره سازه های خارج از پوشک یکبار مصرف — این است که احتمالا. در حال حاضر رقابت سالانه معمولا در ماه ژوئن برگزار شد در آناهایم ورزشگاه به تعویق افتاد.

این سال را آنلاین HomeAid ملزومات پوشک درایو لگد کردن در روز مادر و اجرا خواهد شد از طریق ژوئن 5. اهدا کنندگان را تشویق به خرید پوشک به طور مستقیم از طریق ابی & فین کلرادو آنلاین مبتنی بر پوشک اشتراک شرکت و یا با ساخت کمک های پولی به HomeAid ملزومات پوشک درایو. اطلاعات در هر دو گزینه های است که در homeaidessentials.org.

مقامات با HomeAid یک خیریه بازوی صنعت ساختمان انجمن امیدوارم که هر گونه کمبود را می توان با پر که به تازگی افتتاح اورنج کانتی پوشک بانک.

  • پوشک یکبار مصرف از اورنج کانتی پوشک بانک که توسط جامعه عمل مشارکت اورنج کانتی همراه هستند و در انتظار بود با توجه به خانواده های نیازمند در یک درایو-از طریق توزیع برگزار شد در MainPlace بازار پارکینگ در سانتا آنا. پوشک توزیع کمک می کند تا خانواده های صدمه دیده از این بیماری همه گیر کوروناویروس shutdown. (حسن نیت ارائه میدهد از اقدام جامعه مشارکت اورنج کانتی)

  • پوشک یکبار مصرف جمع آوری شده در سال گذشته در سازندگان برای نوزادان رویداد برای HomeAid ملزومات پوشک درایو ذخیره شد در اورنج کانتی بانک مواد غذایی انبار در باغ بیشه. 2020 پوشک رانندگی خواهد بود که عمدتا دیجیتال تلاش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (حسن نیت ارائه میدهد از حلقه گل قرار دادن غرب در انعکاس Studio)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

Orange County بانک مواد غذایی در باغ بیشه یک برنامه جامعه اقدام مشارکت اورنج کانتی رهبری تلاش در سال گذشته برای ایجاد شهرستان برای اولین بار علنا بودجه پوشک بانک. حدود ده کوچک خلبان-برنامه توزیع آغاز شده است که در ماه فوریه شتاب به دلیل همه گیر و در حال حاضر ارائه پوشک به 44 سازمان گفت: پوشک مدیر بانک ناتالی اندرسون.

یکی از این توزیع تا 1500 پوشک باز به هر کسی که نیاز به, می گیرد چهارشنبه در MainPlace بازار در سانتا آنا شروع 8 صبح گیرندگان باید نمایش یک گواهی تولد یک کارت از زنان و نوزادان و کودکان برنامه یا دیگر اثبات یک کودک نیاز به در خانه.

اطلاعات در مورد پوشک بانک در دسترس است capoc.org/diaperbank/.

پوشک از HomeAid ارائه شده رایگان به مادران مجرد, بی خانمان, پدر و مادر و خانواده های کم درآمد که دریافت کمک از حدود 20 سازمان های غیر انتفاعی که HomeAid اورنج کانتی کمک کرده است تا با پروژه های مسکن. این HomeAid درایو در حال حاضر در آن 13 سال برگزار می شود در رابطه با اول 5 اورنج کانتی (محلی کودکان و خانواده های کمیسیون). United Parcel Service ارائه $10 ، 000 در خدمات حمل و نقل.

در سال های گذشته کمک های مالی منجر به میانگین مسافت حدود 1.2 میلیون نوزاد موارد برای HomeAid درایو — 1 میلیون پوشک و منابع مختلف از دستمال مرطوب غذا و مراقبت از دیگر موارد گفت: Gina C. Scott, مدیر اجرایی HomeAid اورنج کانتی.

اسکات گفت: برخی از ضروری در محل کار هنوز هم در عمل در طول همه گیر می خواهید به نگه دارید-سایت مجموعه دیسک و HomeAid کار خواهد کرد و با آنها در مورد چگونه به انجام این کار با خیال راحت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*