Nirav مودی استرداد آغاز محاکمه در لندن

لندن: Westminster دادرس دادگاه در مرکز لندن روز دوشنبه شاهد آغاز یکی دیگر از استرداد دادگاه مربوط به یکی دیگر از مشخصات بالا, هندی, فراری – این بار زرق و برق دار الماس فروشنده Nirav مودی که متهم از swindling بیش از 11,000 تومان کرور روپیه از دولتی پنجاب بانک ملی (PNB).

Nirav مودی به نظر می رسد در دادگاه از طریق لینک ویدئو

با توجه به سخت مستند اقدامات در جای خود به عنوان یک نتیجه از COVID-19 گیر مودی به نظر می رسد در دادگاه از طریق لینک ویدئو از Wandsworth زندان در جنوب لندن جایی که او بازداشت شده است پس از دستگیری او در مارس 2019 به شنیدن اتهامات عنوان شده بود گذاشته شده توسط تاج دادستان خدمات (CPS) است که به نمایندگی از دولت هند.

منطقه قاضی ساموئل علامت Goozee گفته شد که Modi, 49, زیاده روی در رشوه و دروغ و تهدید در به دست آوردن وام و خطوط اعتبار است. CPS وکیل هلن مالکوم همچنین گفت که اتهامات علیه او ساخته شد در مکان های عمومی, مودی درگیر در یک کمپین ارعاب در برابر خبرچین و با دقت هماهنگ کمپین از شواهد تخریب.

اتهامات دیگر

گذشته از اتهام تقلب علیه PNB مودی نیز متهم توسط دولت هند شویی از درآمد حاصل از تقلب.

او بیشتر متهم جنایی ارعاب شاهدان و باعث ناپدید شدن شاهد اتهامات که اساس دادگاه در سال گذشته انکار مودی درخواست وثیقه پس از دستگیری با وجود او ارائه برخی 4 میلیون دلار در امنیت را تضمین می کند.

دادگاه همچنین شنیده می شود که مودی خود را نمی شود به شواهد در طول 5 روز دادگاه. در مورد او انتظار می رود که اثبات توسط یک سری از شهود متخصص.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de