دهلی نو: اقلیت هستند “شکوفایی” در هند شده اند و یک شریک برابر در توسعه بدون تبعیض تحت مودی دولت, اتحادیه وزیر مختار عباس نقوی گفت: رد اتهامات از اسلام هراسی به عنوان یک تلاش برای بدنام کردن کشور است.

این “نارندرا هراس باشگاه شده است قادر به هضم رشد فراگیر تحت نخست وزیر و درگیر یک “نابکار کمپین” در هند و خارج از کشور از طریق تبلیغات جعلی ادعا “عدم تحمل جماعت و تبعیض علیه اقلیت ها در هند, نقوی گفت.

در یک وبلاگ با عنوان “اسلام هراسی — دیو از ساختگی هجوم تیپ” این اقلیت وزیر امور استدلال کرد که “مودی هراس باشگاه” است و این اسلام هراسی کارت” برای آسیب رساندن به کثرت گرا پارچه از هند اما موفق نخواهد شد.

Naqvi سخنان آمده روز پس از موجی از واکنش عصبانی در توییتر توسط شهروندان و فعالان حقوق از کشورهای عربی زیر اتهامات که مسلمانان در حال سرزنش كردن COVID-19 در بخش هایی از هند است.

همچنین 57-عضو برجسته بین المللی Mulim گروه سازمان همکاری اسلامی به تازگی متهم به هند از “اسلام هراسی”.

هند رد همه این اتهامات است.

“اقلیت ها در هند در حال شکوفایی به همان اندازه با همه شهروندان با حس برابری و امنیت و رفاه. اطلاعات غلط در برابر چنین بخشنده و بردبار کشور و رهبری موثر است چیزی جز ارتفاع جهل و روانی ورشکستگی” Naqvi گفت.

او ادعا کرد که هیچ ضد شورش در محل در 5 سال گذشته از دولت مودی و آن را پس از “نابکار موعظه” توسط کسانی که irked با این که دهلی شورش اتفاق افتاد.

نقوی گفت: زنانی که نشسته در تظاهرات در شاهین باغ نامیده می شود نمی “ضد اتباع” اما آنها تا به حال شده است “غلط توسط ساختگی هجوم تیپ .

این تیپ تحت فشار قرار دادند این زنان در یک مسیر که در حال ورود به دروازه اما بدون خروج از دروازه ،

این یک محاسبه توطئه توسط تیپ است که می خواهد به رسوایی و ننگ مودی و هند نقوی گفت.

او همچنین استدلال کرد که برای “اولین بار پس از استقلال” هند جعلی است و روابط قوی با تقریبا تمام کشورهای اسلامی و کشورهایی مانند عربستان سعودی, امارات متحده عربی, افغانستان, روسیه, فلسطین, موریس و مالدیو را اعطا مودی با بالاترین جوایز غیر نظامی.

“سازمان ملل متحد نیز اعطا نارندرا با معتبر ‘قهرمانان از زمین جایزه’. نخست وزیر نارندرا جهانی پذیرش و محبوبیت نمی کند نیاز به هر گونه گواهی” Naqvi گفت.

این مودی دولت هرگز برنامه ریزی توسعه بر اساس چگونه بسیاری از است هندوها و مسلمانان سیک ها مسیحیان و یا در منطقه و کاست و آن را در اولویت بوده است فقیر و محروم Naqvi, گفت:, و اضافه کرد که هنوز هم برخی از مردم با تعصب طرز فکر در حال تلاش برای بدنام کردن هند با افزایش دیو از اسلام هراسی است.

وجود دارد نه یک حادثه از تبعیض علیه هر بخش از جامعه از جمله اقلیت های تحت مودی دولت, وزیر تأکید کرد.

همه بخش ها از جمله اقلیت هستند به شدت در حال حرکت به جلو در مسیر توسعه با عزت در زیر مودی دولت, او گفت:.

زمانی که این چالش با توجه به کروناویروس در مراحل اولیه در سراسر جهان در اوایل ژانویه و چندین کشور از جمله پاکستان گرفته نشده بود مراقبت از مردم خود در خارج از کشور این بود که دولت مودی است که به ارمغان آورد هزاران نفر از سرخپوستان رشته در ووهان (چین), ایران, عراق, عربستان سعودی و دیگر کشورهای Naqvi, گفت:, و اضافه کرد که اکثریت این افراد مسلمان بودند.

در اخیر Vande بهارات ماموریت همچنین دولت هند برای بازگرداندن هزاران نفر از سرخپوستان از کشورهای جهان از جمله کشورهای مالدیو, امارات متحده عربی, عربستان سعودی, ایران, قطر و کشورهای دیگر که شامل تعداد زیادی از مسلمانان او اشاره کرد.

“قوی ابدی تعهد از کشور من خواهد شکست و تخریب جعلی و ساختگی اسلام هراسی کارت ‘هند هجوم تیپ’,” نقوی گفت: در وبلاگ خود.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de