مادران و نوزادان در میان 16 مرده پس از کشته طوفان کابل بخش زنان و زایمان

Rahmat Gul AP

یک افسر امنیتی افغان حمل یک نوزاد پس از حمله افراد مسلح به یک بخش زنان و زایمان در کابل در روز سه شنبه.

کابل — مادران و نوزادان و پرستاران در میان 16 مرده افراد مسلح پس از حمله یک بخش زنان و زایمان در پایتخت افغانستان روز شنبه با توجه به وزارت امور داخله. شانزده نفر دیگر زخمی شدند.

بیمارستان یکی از شلوغ ترین در کابل و خانه های بخش زنان و زایمان اجرا شده توسط پزشکان بدون مرز. عکس و فیلم از صحنه نشان داد ماموران پلیس حمل نوزادان به اورژانس پزشکی تیم ها در این نزدیکی هست. یک عکس نشان داد یک زن دروغ گفتن بر پشت او مچاله در برابر یک بیمارستان دیوار اتاق یک بچه کوچک در آغوش او.

همان روز یک بمب گذاری انتحاری در یک افسر پلیس در مراسم تدفین Nangahar استان چپ 24 کشته و 68 زخمی با توجه به والی ،

این حملات آمده میان افزایش خشونت در افغانستان نزدیک به سه ماه پس از ایالات متحده و طالبان امضا نقطه عطفی قرارداد صلح. طالبان را تکذیب کرد مسئولیت هر دو حمله و تیراندازی در کابل به پژواک زودتر حملات در افغانستان گروه های اقلیت های انجام شده توسط دولت اسلامی است.

آینده گروه های تروریستی مانند دولت اسلامی در افغانستان یک عنصر حیاتی از مذاکرات میان ایالات متحده و طالبان در این منجر به امضای توافقنامه در ماه فوریه است. ایالات متحده خواستار مذاکره کنندگان اطمینان از طالبان که سازمان های تروریستی با هدف حمله به غرب خواهد بود و نه مجاز به فعالیت در قلمرو تحت کنترل خود را.

http://www.washingtonpost.com/video/world/gunmen-storm-kabul-maternity-ward-mothers-and-newborns-reported-killed/2020/05/12/fdfcc971-4991-4a96-8a2b-5137833beaed_video.html

طالبان به شدت حملات خود را در افغانستان در هفته های اخیر یک تاکتیک است که گروه های شبه نظامی می گوید که در چارچوب توافق با ایالات متحده اما که خشم رهبران افغان و موجب محکومیت از مقامات آمریکایی.

در پاسخ به روز سه شنبه خشونت رئیس جمهور اشرف غنی دستور داد تا نیروهای افغان را به از سرگیری حملات طالبان تغییر از “فعال دفاعی” جای پا برای “توهین آمیز” حالت — در یک حرکت است که می تواند بیشتر به خطر اندازد مذاکرات صلح.

بیمارستان حمله فقط آخرین مرگبار تیراندازی هدف قرار دادن گروه های اقلیت در کابل. بیمارستان در یک منطقه عمدتا هزاره محله که در آن دولت اسلامی است متمرکز حملات در گذشته است. در مارس در بورس منجر به کشته شدن 25 در یک گروه قومی هزاره و شیعه جمع آوری و بعد از آن که در ماه افراد مسلح با هجوم به یک معبد سیک کشته شدن 32.

نیروهای امنیتی افغان برای مبارزه نزدیک به چهار ساعت به پاک کردن سایت و کشتن مهاجمان. بیش از 100 بیماران و اعضای خانواده پزشکان و پرستاران تخلیه شدند از بیمارستان در طی این حمله است.

Hedayatullah میان

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک سرباز افغان حمل نوزاد از بیمارستان است.

یک متخصص زنان در بیمارستان گفت که او زد به سمت اتاق امن با یک پرستار و یک زن زخمی زمانی که او شنیده صدای تیراندازی و انفجار. هنگامی که او شروع به درمان زن در حالی که تیراندازی زنگ زد از طریق سالن بیمارستان.

[حملات طالبان در افغانستان افزایش پس از صلح ایالات متحده معامله تحمیل تلفات سنگین]

وزارت کشور سخنگوی طارق آرین به نام این حمله را یک “جنایت علیه همه ارزش ها است.” او افزود: “هر گروه است که درگیر چنین حملات در برابر همه انسان و ارزش های اسلامی.”

رئیس جمهوری اسلامی افغانستان از کمیسیون مستقل حقوق بشر Shaharzad اکبر را محکوم خشونت از یک حمله هدف قرار دادن نوزادان است. او نوشت: در یک صدای جیر جیر “در میان اولین تجربه [است] که هدفمند در یک جنگ آنها و مادران آنها تا به حال هیچ بخشی در.”

ادامه مطلب

داعش حمله در کابل برگ 32 کشته و بیش از 80 زخمی

دولت اسلامی ادعا کابل حمله اقلیت سیک

بیش از یک دوجین اعضای هیات افغانستان در کاخ ریاست جمهوری آزمون مثبت برای coronavirus

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de