دانستن شلوغ عمومی ادای احترام به یاد کسانی که فوت کرده اند برای مبارزه با این کشور امکان پذیر نخواهد بود این روز یادبود میشن ویجو تجلیل آمریکایی خدمات و مرد در یک راه متفاوت است.

  • لانه همراه آریل Gonzalez می شود برخی از عشق از Waka 9 ماهه پیت بول در طی روز یکشنبه خانه باز در لاگونا هیلز بیمارستان حیوانات. (عکس از جف Antenore کمک عکاس)

  • یک عکسي, “سالتر مزرعه” به تصویر می کشد هر خانه یک بار اشغال شده توسط Ed مسی و خانواده اش و یا یکی دیگر از قدرت سازمانی.

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • در این مه 29, 2012, فایل, عکس, باراک اوباما رئیس جمهور ارائه rock legend باب دیلن با یک مدال آزادی طی مراسمی در کاخ سفید در واشنگتن است. دیلن برنده 2016 جایزه نوبل در ادبیات, اعلام روز شنبه, اکتبر. 13, 2016.

  • برزیل رئیس جمهور سابق مجلس نمایندگان ادواردو کونها صحبت می کند در طول ارائه خود را دفاع در مجلس نمایندگان در برازیلیا, برزیل به دوشنبه. برزیل قانونگذاران در حال تصمیم گیری که آیا یک کلید متحد از رئیس جمهور میشل Temer باید محروم کردن صندلی خود را در بحبوحه اتهامات فساد و انسداد عدالت است.

ضربه زدن به ماشین رژه تبدیل شده اند که محبوب مردم فاصله اجتماعی را برای جلوگیری از گسترش coronavirus این شهرستان 34 نمایش آگهی ها خدمات اعضا که جان خود را در افغانستان و عراق جنگ از طریق آن مرکز مدنی است که ساکنان می توانند از طریق درایو و ببینید.

بسیاری از این آگهی ها از ویژگی های خدمات اعضا از اورنج کانتی از جمله سرلشگر حسن فیروزآبادی ، مگان McClung یک میشن ویجو بالا گراد بود که اولین زن افسر دریایی به کشته شدن در جنگ عراق.

گروهبان دوم ، Jonathan D. Davis از مقر گردان, 1st Marine Division, که در این شهرستان به تصویب رسید و در سال 2006 نیز در میان آگهی. 16 سال فعالیت حرفه ای دریایی کشته شد در سال 2013 در حالی که انجام عملیات جنگی در ولایت هلمند افغانستان.

آگهی ها نمایش داده خواهد شد در مرکز مدنی از طریق آوریل 28.

مسئولان شهرستان نیز میزبان مجازی مراسم روز یادبود در روز شنبه, مارس 25. ساکنان خواسته برای آپلود عکس ها از کاهش نیروهای نظامی به وب سایت شهر را شامل می شود در این مراسم که هوا در 8:30 صبح 25 مه در میشن ویجو و تلویزیون این شهر را در کانال یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de