Mohammed Wajihuddin
محمد Wajihuddin

امروز ما خریداری دو ده انبه برای 1200 تومان. جوانترین دختر من Zareen نمی تواند پنهان کردن شادی خود را بیش از انبه آمدن به خانه. هیچ میوه می دهد به همان اندازه شادی را به کودکان به عنوان پادشاه در میان میوه ها می کند.

در دوران کودکی و نوجوانی انبه فصل بود و مشتاقانه در انتظار. صرف ساعت ها در باغ اجدادی, بازی, آواز خواندن, خواب در chowki (سخت تخت های چوبی) یا charpoy زیر سایه درختان بود که با بهره گیری از آزادی لجام گسیخته. خش خش برگ و نسیم غوغای پرندگان و نگه داشتن حیله گری kawwa (کلاغ) به دور از خراب میوه ها با تیز منقار خود را به حال سرگرم کننده است.

پدر بزرگ من بسیار افتخار از این باغ چون تمام درختان کاشته شد توسط او و با او زندگی می کردند به اندازه کافی بلند برای دیدن نوه هایش لذت بردن از آن دسته از میوه ها است. او بیش از حد ساعت را صرف وجود دارد. مؤمن او حتی انجام شده خود را بعد از ظهر و نماز با پخش کردن حصیر نماز در چوبی تخت.

جالب ترین زمانی بود که تابستان مهتابی شب فرود در مناطق روستایی راه اندازی. برخی از بیشتر پرماجرا پسران بازی kabbadi در شب و به دور کیک از دوده و گرد و غبار تشکیل شده با توجه به عرق سنگین شروع به پریدن کرد به نزدیکی یک برکه. آنها بازی و بازی در آب تا بدن شروع به درد بازگشت به خانه توسط لحظهای ساعت. زندگی در روستا بود ساده و سرگرم کننده پر. کوی لاوتا د woh din…

به عنوان انبه شروع به رسیدن ما به دنبال آماده خمیری آنهایی که در میان خوشه در شاخه. گاهی اوقات صرف حرکت تند و سریع به شاخه ای را جدا انبه رسیده از مادر خود درخت است. ما نیز با استفاده از یک هیات را به بهم زدن در خمیری انبه و آنها را تنها به خوردن آنها را به سرعت. خوردن انبه تازه از درختان در باغ متفاوت بود از خوردن انبه آغشته به یک بالتی-پر از آب است.

چگونه ما خوردن انبه? Katkar بله chooskar? من نیاز ندارد, Akshay Kumar به درخواست من این است. هنگامی که ما در باغ ما هرگز نیاز به قطعات خمیری انبه. و بنابراین ما هرگز نگه داشته و چاقو وجود دارد. ما فقط شسته و آنها را خوردند فشار دادن سخت مکیدن آب تا آنها شد مانند گود کردن و خالی کردن توپ.

ما هرگز خریداری و به ندرت آنها را فروخته است. وجود یک درخت استعداد من پدربزرگ مادری به مادر من در maika. هر سال انبه–انواع به نام kishanbhog–خواهد به خانه ما آمده. پس احساسات او متصل شد با این انبه که مستقیما از درخت استعداد به او مومیایی در زمان مراقبت به آنها توزیع خودش. رفته است مومیایی. پس او درخت انبه.

از زمانی که من کاشته خودم در بمبئی دهه پیش من از دست رفته انبه از روستای باغ. جدا از خرید آنها را نیز دریافت سبد بسیاری از آنها از دوستان در سال است.

اما من از دست کسانی که سبد انبه که به من تازه از دوستان در باغ ساحلی مسکونی. “من گیر در من ایجاد کرد. وجود دارد خیلی آلفونسو و دیگر انواع انبه در اینجا. من متاسفم من نمی توانید ارسال های خود را به اشتراک بگذارید” گفت: من دوست FM Thakur در گوشی از روستای خود در رتنگیری منطقه.

اردو-مراتی نویسنده وقار قادری است که از Konkan اما زندگی در محله را خواند به من ارسال یک دوجین انبه اما در این سال من شنیده ام و نه از او.

برجسته جراح Dr A R Undre بیش از حد استفاده می شود به نگه داشتن یک کارتن از انبه از روستای خود باغ در Raigadh برای من هر سال اما او بیش از حد باید در پیدا کردن آن را دشوار است به بهانه آن عالی aam (انبه) این سال است.

من نمی Mirza Ghalib که دریافت مقدار زیادی از انبه از عنوانی امپراتور مغول بهادر شاه ظفر و بسیاری از شاگردان. اما من چند نفر از دوستان که فراموش نکنید که برای ارسال انبه. صحبت از هدیه انبه, من به یاد داشته باشید نمایشنامه نویس برجسته و بالیوود اسکریپت نویسنده Javed Siddiqui یادآوری چگونه در اواخر بازیگر Farooque قرائت ترتیل ارسال خواهد او را در یک سبد انبه هر سال با یک تقاضا که او می خواست gutlis (دانه) به دلیل این که او را ایجاد و آنها را دوباره به خاک در باغ خود در خارج از بمبئی. خوب هیچ کس شکر خدا چنین تقاضا بر من در حالی که هدیه انبه. من محروم از آن لذیذ خمیری, میوه های شیرین با تشکر از این kambakht (احمق) تاج در این سال است.

محمد Wajihuddin ارشد روزنامه نگار است که در ارتباط با بار از هندوستان, Mumbai. این قطعه برداشت شده است از وبلاگ خود.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de