لس آنجلس — دادستان سابق چارلز منسون پیرو لسلی ون هوتن در روز دوشنبه تحت فشار قرار دادند یک دولت در دادگاه تجدید نظر به انتشار مشتری خود را در خود تعهد و یا با توجه به قید وثیقه پس از یک زندانی در ون هوتن مسکن واحد آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

سه زن متهمان در منسون در دادگاه نشان داده شده است, از چپ به راست: سوزان اتکینز پاتریشیا Krenwinkel و Leslie Van Houten, مارس 29 سال 1971 آنها به عنوان بازگشت به دادگاه برای شنیدن مجازات پایان نه ماه محاکمه در تیت-LaBianca قتل اوت 1969. (عکس از آسوشیتدپرس)

ون هوتن زندانی در کالیفرنیا موسسه برای زنان در تاج.

حرکت به کالیفرنیا 2nd District دادگاه تجدید نظر ارسال شده بود توسط غنی فایفر که درخواست کرده بود به قید وثیقه و یا آزادی برای مشتری خود را بر اساس سن او در ماه فوریه است. دادگاه است و نه در عمل که حرکت فایفر گفت.

“امروز من یاد گرفتم که یک زندانی در خانم ون هوتن مسکن واحد آزمایش مثبت برای COVID 19 و او در حال حاضر قرنطینه” فایفر گفت. “با توجه به سن پیشرفته این خانم ون هوتن در معرض خطر.”

ون هوتن 70 است.

فایفر افزود: “خانم ون هوتن مخالف نیست به خانه حبس… و او می تواند به ترتیب برای تمام هزینه های خارج از زندان است.”

ون هوتن — که در خدمت زندگی زندان — محکوم شد قتل و توطئه برای شرکت با همکار منسون اعضای خانواده چارلز “Tex” واتسون و پاتریشیا Krenwinkel در اوت 1969 قتل بقال لنو LaBianca, 44 و 38 ساله, همسرم, رزماری بودند که هر یک چاقو چندین بار در Los Feliz صفحه اصلی.

سابق مونروویا cheerleader مدرسه بالا هم شرکت نمی کنند در منسون خانواده, قتل باردار, بازیگر, شارون تیت و چهار نفر دیگر در یک بندیکت دره عمارت شب قبل از.

ون هوتن شده است توصیه می شود برای آزادی مشروط سه بار اما آن توصیه شده اند معکوس — دو بار پس از آن رژیم صهیونیستی است. جری براون و یک بار در سال 2019 توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom.

ون هوتن است که هنوز هم یک تهدید Newsom گفت: سال گذشته است.

“در حالی که من ستایش خانم ون هوتن برای تلاش های خود را در احیا و ایمان جوانان خود را در زمان جنایت من در مورد نقش خود در این کشتار و بالقوه برای آینده خشونت” او در تصمیم خود. “خانم ون هوتن بود که مشتاق شرکت کنندگان در قتل LaBiancas و نقش مهمی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de