کوچک اورنج کانتی شهر که لگد کردن یک جنبش در برابر کالیفرنیا بحث پناهگاه دولت قانون لغو دوشنبه شب محلی فرمان هجوم دولت است.

از بین بردن محلی آن قانون معافیت لوس آلامیتوس از کالیفرنیا SB-54 بخشی از یک توافق حل و فصل رسیده با یک گروه اجتماعی است که شکایت این شهرستان با کمک از آزادی های مدنی آمریکا بنیاد کالیفرنیای جنوبی, در میان دیگران.

کالیفرنیا پناهگاه دولت قانون محدودیت همکاری بین مقامات اداره مهاجرت فدرال و محلی اجرای قانون در موارد مربوط به افرادی که در این کشور غیر قانونی است.

“من فکر می کنم این مهم است به عنوان مثال هنگامی که مقامات منتخب به دنبال سیاست هایی که در حال سیاسی و پلاریزه اما اصلا به نفع جامعه این مهم را به ایستادگی کردن و به چالش کشیدن است که گفت:” برگرد. ساموئل Pullen, شاکی در دادخواست و رهبر لوس آلامیتوس جامعه متحد شکل گرفته است که به مخالفت با فرمان.

دو طرف توافق پس از هانتینگتون بیچ خود را از دست داده در مورد یکی دیگر از پرونده های مربوط به یک موضوع مشابه.

با استناد به یک “الزام آور حقوقی سابقه” لوس آلامیتوس مقامات نوشت: در گزارش کارکنان که آنها می خواستند به “جلوگیری از هزینه ادامه دادخواهی در حل و فصل سوال از قانون است.”

مقامات شهر نمی تواند از نظر دوشنبه شب.

لوس آلامیتوس’ فرمان بود کاتالیزور برای بیش از 60 شهرستانها و استان ها در سراسر کالیفرنیا – از جمله بیش از نیمی از اورنج کانتی – به اتخاذ برخی از نوع اندازه گیری محکوم کالیفرنیا قانون است.

در حالی که بسیاری از تصمیم غیر الزام آور قطعنامه خود را به عنوان شکلی از اعتراض علیه دولت محراب قانون لوس آلامیتوس و هانتینگتون بیچ در زمان تهاجمی تر روش است. لوس آلامیتوس ایجاد قانون خود را دارد که در ذات و گفت: این معافیت خود را از دولت قانون است. و هانتینگتون بیچ کالیفرنیا شکایت کرد.

هر دو مورد برخورد با مسائل مشابه – منشور شهرستانها ادعا دولت قانون بود و قانون اساسی تخلف در حقوق خود را به تنظیم خود را ،

این لوس آلامیتوس مورد در انتظار قرار داده شد در حالی که هانتینگتون بیچ طرح دعوی در دادگاه اقدام است. که در مورد حل و فصل شد مارس 2, زمانی که دادگاه عالی کالیفرنیا کاهش یافته است به شنیدن این شهر چالش به قانون دولت اجازه ایستادن یک تصمیم دادگاه استیناف که گفت: هانتینگتون بیچ باید رعایت چه, همچنین شناخته شده به عنوان کالیفرنیا ارزش عمل می کنند.

این لوس آلامیتوس شورای شهر رأی برگزار شد در طول یک جلسه آنلاین به دلیل coronavirus درو هیچ مخالفت دوشنبه. و هیچ مخالفت وجود دارد زمانی که این موضوع مطرح شد در مارس 4, یا, Pullen گفت.

این یک استارک تفاوت به دو خشن جلسات برگزار شده در ماه مارس و آوریل سال 2018 زمانی که صدها نفر از مردم فرود در شورای مجلسی به صدای نظرات مختلف است که در نهایت به یک فشار سنج در تفرقه بیش از مهاجرت.

“کسی که نشان داد که از کل باند از آنچه بودند در خارج از آشوبگران,” Pullen گفت: خطاب به اعضای شورا در مورد رای خود را برای لغو این قانون است.

“این بسیار پر هزینه سیاسی کاری” او گفت:.

در علاوه بر این به پرداخت خود را وکیل و هزینه دادگاه شهرستان موافقت به پرداخت $200,000 برای جامعه ایران برای آن هزینه وکیل. مسئولان شهرستان همچنین توافق کردند برای دیدار با جامعه ایران و به تعیین یک شهرستان نماینده به آدرس شهرستان انطباق با قانون دولت است.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de