جکسون Rowe: خداحافظی فولرتون, hello فرانسه

او یک حرفه ای است که با سن بهبود و چشم انداز. زمانی که مردم نگاه کردن به جکسون Rowe بسکتبال سوابق در حالی که در Cal State فولرتون اعداد را بگویم یکی داستان که رو یکی از تاثیرگذار ترین بازیکنان در تاریخ برنامه.

و هنگامی که رو به نظر می رسد بازگشت او به دیدن این بنیاد از داستان دیگری است. داستان چگونه یک کالیفرنیای جنوبی اواسط عمده بسکتبال برنامه تبدیل آرام و خجالتی کانادا به بین المللی حرفه ای.

هفته گذشته رو امضا یک قرارداد حرفه ای با Chorale de روآن سبد در فرانسه نخبگان ProA لیگ برتر کشور لیگ. 6-پا-7 رو می بیند آن را به عنوان یک فرصت واقعی برای به جلو است که می تواند دفاع ارتجاعی و اجرای دقیق مجموعه ای از مهارت های کال فولرتون دولت مردان بسکتبال مربی Dedrique تیلور القا رو در طول چهار سال گذشته است.

“من علاقه مند به دیدن چه نوع از استعداد آنها بیش از وجود دارد. این است که احتمالا بهترین پیشنهاد من قصد دارم به عنوان یک تازه کار,” او گفت:. “آنها را ندارد بسیاری از rookies که در لیگ. آنها مانند جوانب مثبت چاشنی طوری که به یک تازه کار در این لیگ واقعا نادر است. چیزی که من عامل به من توضیح داد که او به من نشان داد ارائه دهد.

“این یک فرصت خوب را از هر دو بازی و نظر مالی شود.”

البته فرصتی است که — حسن نیت ارائه میدهد از COVID-19 pandemic — Rowe نیاز به صبر کنید. به جای گزارش به شهرستان خارج از لیون رو همچنان در کالیفرنیا انجام می دهند — به عنوان او را از تعبیر آن “اساسا زندان تمرینات” (در حال اجرا, فشار یو پی اس, یو پی اس, کوه در می رم لاستیک و توپ-دست زدن به بالا و پایین سطح شیب دار از پارکینگ گاراژ).

در حال حاضر که یک تصویر. شما را به آپارتمان خود را در گاراژ و یک مخروط عضلانی 6-7 کانادا دریبل گذشته شما را به شما به عنوان درایو در.

آن را در پارکینگ رو. آن را به یک تصویر آنها ممکن است بحث در مورد سال از در حال حاضر زمانی که Rowe است که به ناچار پذیرفته به این Cal State فولرتون ورزشی سالن از شهرت. شماره خود را ضرب و شتم نیست شما بر سر مانند هم تیمی های سابق Kyle Allman جونیور و خلیل احمد. و نه آنها باشگاه شما با gaudiness از سدریک کبللس هنری ترنر, سیم, ایجاد و یا بروس بون.

همه آنها انجام شده است مقایسه مطلوب.

  • پس از به ثمر 1,340 امتیاز و پایین کشیدن 800 ریباند برای تیتان جکسون رو آینده خواهد بود برای Chorale de روآن سبد, یک تیم در فرانسه نخبگان ProA لیگ. “آنها را ندارد بسیاری از rookies که لیگ,” او می گوید. “آنها مانند جوانب مثبت چاشنی طوری که به یک تازه کار در این لیگ واقعا نادر است.” (عکس توسط Matt Brown/حسن نیت ارائه میدهد Cal State فولرتون)

  • Cal State Fullertion ارشد به جلو جکسون رو (حسن نیت ارائه میدهد عکس Cal State فولرتون)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • جکسون رو کنترل توپ در برابر ساحل طولانی دولت در نیمه دوم در یک کنفرانس غرب بسکتبال مردان بازی در والتر هرم در ماه ژانویه است. Rowe فراخوانده شد هفته گذشته در فرانسه نخبگان ProA لیگ برتر کشور لیگ. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/SCNG)

رو یکی از این دو بازیکن در تیتان بسکتبال مردان تاریخ به نمره 1000 در نقاط متراکم کردن حداقل 660 ریباند 160 کمک 80 بلوک و 60 دزد — ترنر بودن دیگر. Rowe 21 حرفه ای, دو-دو برابر چهارم, در برنامه, تاریخ, خود 811 حرفه ای پرتاب ریباند دوم به تونی نیل 1,115 (که جلوتر از هر دو NBA آلوم کبللس و بذر) و 113 حرفه ای بلوک دوم به نیل 115.

رو ضرب و شتم coronavirus بل که خود را به پایان رسید ارشد نجومی به کسب یک نقطه در برنامه top 10 تمام وقت به ثمر رساند لیست خود 1,340 امتیاز قرار دادن او 10. او یکی از تنها 26 تیتان در تاریخ برنامه به نمره 1 ، 000 حرفه ای امتیاز.

در طول راه, رو, شد, بزرگ غرب دانشجوی سال اول از سال در سال 2017, یک دو بار همه بزرگ غرب لوح های انتخاب و همه بزرگ غرب دوم تیم انتخاب این سال است. که او هرگز یک تیم انتخاب می شود توضیح داد قوام خود را بیش از هر چیز دیگری است. رو به طور متوسط 12.1 امتیاز و 7.3 ریباند بیش از کار خود را در حالی که تیراندازی 53.5% از این زمینه است.

Rowe است تمایز دیگر یکی او در مورد خود را به عنوان به یاد ماندنی ترین لحظه. هنگامی که تیتان برنده بزرگ غرب مسابقات در سال 2018 — Rowe را سال دوم — او عضو یکی از تنها سه فولرتون تیم به بازی در مسابقات NCAA.

“من بیشتر از خاطرات مردم من بیشتر از هر چیزی من نمره عاقلانه,” او گفت:. “هاروارد جایی که من رفتم 10-برای-10, من به یاد داشته باشید مربی تیم (جان) اسمیت و مربی Dedrique (تیلور) به من گفت که من نیاز به توان بیشتر هیجان زده در مورد موفقیت من. من به یاد داشته باشید همه شاد بودن برای من و برای من است.

“اما بیش از ثمر آن شب من احساس می کنم مانند خاطرات stay with me بیش از هر چیز دیگری است. من به یاد داشته باشید هر کس به من گفتن که بیشتر از من به یاد داشته باشید بازی.”

Rowe است که تقریبا ترسو صحبت کردن در مورد آن است. خود را طولانی حافظه از دست رفته است صبح زود تمرین با دستیار سابق مربی اسمیت. در حال حاضر فقط از طریق سال اول خود را به عنوان کال پلی سان لوئیس اوبیسپو سر مربی اسمیت استفاده می شود را صبح زود از قطار سواری به کار با Rowe. یک روز صبح Rowe را زنگ رفتن نیست و او از دست رفته تمرین.

آن را نمی خوب به پایان رسید. به طور معمول حتی-keeled اسمیت رفت و گرما خود را شارژ.

“این تنها یکی از من تا کنون از دست رفته و او خیلی ناراحت بود به من” رو گفت. “او می تواند در مورد آن خنده در حال حاضر و من به خنده در مورد آن در حال حاضر, اما در آن زمان من احساس وحشتناک. که احتمالا به یاد ماندنی ترین چیزی که من به یاد داشته باشید در Cal State فولرتون و من می دانم که او به یاد می آورد آن را به عنوان به خوبی.”

کسانی که همه تک تک لحظات رو برداشت. خوب اذکار حرفه ای تعریف شده است که Rowe را آرام قوام به عنوان به خوبی به عنوان او تعریف شده است که نقش. اما تیلور و کارکنان خود را — همراه با دانشگاه — سزاوار حد اعتباری برای گرفتن محفوظ Rowe و اجازه دادن به او را پیدا کنید درونی خود رهبر. آن را نمی آمد آسان برای کسی که می خواست چیزی بیش از به عنوان مثال منجر شود.

“من یاد گرفته بعد از سال دوم هنگامی که ما تا به حال بسیاری از بازیکنان فارغ التحصیل بود که من باید به عنوان یک رهبر خوب نمی شود آرام می شود و نه درونگرا. من باید خودم برای رسیدن به مردم و آسیب پذیر می شود,” او گفت:. “Cal State فولرتون خوبی بود چیزی که برای من چرا که من مجبور به گرفتن این نقش اگر من می خواستم به نفع خود بازی که من می خواستم برای انجام. آن را به من ساخته شده از پوسته.

“من متوجه شدم بعد از سال سوم من هنگامی که ما از دست ما دو منجر گلزنان است که ما نیاز به یک نمره حضور, اما بیشتر از آن ما نیاز واقعی رهبری فرد کسی است که هر کس می تواند بر روی تعداد. من متوجه شدم که هر کس می تواند به من نگاه برای پاسخ.”

با وجود یک آسیب است که هزینه او برای اولین بار 11 بازی فصل رو ارائه پاسخ آن. او تیتان, سواری, شتاب رفتن به مسابقات غرب قبل از coronavirus خراشیده رقابت است. او آموخته است که صبر و هنگامی که به prod یک هم تیمی و همچنین زمانی که به ستایش یک — تمام مهارت های او را برای رفتن به پیدا کردن جای مفید در فرانسه.

“همه چیز بستگی به من آموزش نحوه کار با مردم و آسیب پذیرتر می شوند, وقتی که من نیاز به,” او گفت:. “من یاد گرفتم که چگونه به تکیه بر روی هم تیمی های من برای انجام کارهای آنها خوب است. من یاد گرفتم چه آنها می تواند و نمی تواند انجام دهد و آموخته است که چگونه به نگه داشتن آنها را پاسخگو باشد. … داشتن که صبر چیزی بود که من قطعا تا به حال برای یادگیری و انتخاب کنید تا.”

آیا می دانید که…?

که رو شد یک مدل از قوام خود را بیش از CSUF حرفه ای. او به طور متوسط بین 29.9 و 31.1 دقیقه در هر بازی بین 10.4 و 15.6 امتیاز و یک بازی بین 6.7 و 7.9 ریباند و 1.6 و 1.9 کمک یک بازی است. او شروع به 107 111 بازی بیش از چهار سال است.

او گفت: آن را

رو در مورد اخلاق کار او آموخته شده از تیتان’ سر مربی Dedrique تیلور در Cal State فولرتون: “موفقیت نیست متعلق به. آن را اجاره. و اجاره است که به علت در هر روز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*