راه آهن هند را بدست آورده تومان 16 کرور در روز 1 رزرو

دهلی نو: راه آهن هند است که در آغاز رزرو برای 15 جفت از قطار ویژه تقریبا دو ماه پس از تعلیق مسافر ایمیل و قطار اکسپرس خدمات را به دست آورده تومان 16.15 کرور از بیش از 45,500 بلیط رزرو شده در دوشنبه, مقامات گفت.

راه آهن باید شروع به مصرف رزرو برای 15 جفت از ویژه مطبوع قطار در روز دوشنبه در 6 p. m. آنلاین در وب سایت IRCTC. یک مقام ارشد وزارت راه آهن گفت که در روز دوشنبه بلیط به ارزش تومان 16.15 کرور فروخته شد با 45,533 PNR تولید شده است.

او گفت: برای 45,533 PNRs در مجموع 82,317 مسافران خواهد شد سفر در اولین هفته از این ویژه AC قطار. راه آهن باید روز یکشنبه اعلام کرد به بخشی از عمل 15 جفت از قطار ویژه از مارس 12.

راه آهن خواسته اند مسافران برای رسیدن به ایستگاه راه آهن 90 دقیقه قبل از خروج از قطار. حرارتی غربالگری مسافران انجام خواهد شد قبل از آنها خواهد بود و مجاز به ورود به ایستگاه محل. این مقام گفت که با پوشیدن ماسک ساخته شده الزامی است. مسافران تشویق شده اند تا حمل خود را در پتو آب و غذا برای سفر.

ملی حمل و نقل دارای مجموعه ای از هنجارهای ویژه برای تهویه هوا در داخل مربیان و درجه حرارت نگه داشته خواهد شد کمی بالاتر از حد معمول است. این مقام گفت که این قطار ویژه را در ظرفیت کامل اما راه آهن مناطق دستور داده شده است تا اطمینان حاصل شود که وجود دارد جداگانه ورود و خروج گیتس در ایستگاه به حدی امکان پذیر است به طوری که هیچ چهره به چهره جنبش و یا تماس با مسافران.

در حال حاضر راه آهن هند صادر کرده اند و یک جدول زمانی برای آموزش به اجرا ممکن است بین 12 و ممکن است 20. آنها را اجرا خواهد کرد به عنوان, روزانه, هفتگی یا دو هفته در قطار.

این قطار را اجرا خواهد کرد بین دهلی نو و تمام شهرستانها عمده در سراسر کشور: دیبروگره Agartala, Howrah, Patna, بیلسپور, رانچی Bhubaneswar, سکوندربد بنگلور چنای تریواندروم مدگن بمبئی مرکزی احمدآباد و جامو Tawi.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*