مرغان, سلطنت نا امید خواهد شد وجود ندارد اهل برگشتی

با NHL بالا minor league داشتن لغو آن باقی مانده به طور منظم فصل برنامه و کالدر جام حذفی میان Coronavirus خاموش کردن یک موضوع بسته شده است شامگاه تعدادی از سوالات باز در مورد بازیکن و توسعه و در دسترس بودن چشم انداز بالقوه NHL بازگشت و هر دو لیگ’ وضعیت برای 2020-21 فصل است.

پادشاهان لیگ هاکی آمریکا وابسته انتاریو سلطنت و اردک’ club San Diego مرغان در میان 31 franchises که فرمانداران رای دادند به اتفاق آرا به لغو بازی باقی مانده از 2019-20 فصل به طور منظم و برگشتی.

“همه نا امید امروز به عنوان واقعیت در مجموعه ای که ما نمی خواهد در بازی حذفی هاکی” مرغان سر مربی کوین Dineen گفت.

در عین حال کسب و کار هاکی راهپیمایی در شکل محدود به عنوان تیم نمی خواهید به شیرین کاری توسعه چشم انداز دیدن کاهش بازیکن مطبوع و یا رد کردن احتمال برخی از چشم انداز خود را کمک به پدر و مادر و باشگاه باید NHL پیدا کردن یک راه برای از سرگیری بازی و پایان این فصل است.

“این غیر معمول بار و ما در این مایه تاسف است اما لازم است وضعیت از داشتن مانده از اهل نجومی لغو شد,” پادشاهان’ مدیر توسعه بازیکن گلن موری گفت. “پس از این همه شروع کردیم همکاری نزدیک ما با قدرت و تهویه کارکنان به مطمئن شوید که ما در حال ارائه راهنمایی به بازیکنان ما برای اطمینان از اولین و مهمترین سلامت و ایمنی خود را, و همچنین نظارت بر پیشرفت خود را به مطمئن شوید که آنها اقامت خود متمرکز مطبوع اتاق آموزش مهارت و انجام کارهای درست به منظور ارتقاء فردی خود را توسعه است.”

هر دو تیم باقی مانده در حذفی شکار هنگامی که بازی متوقف شد. سن دیگو به نظر می رسد آماده نه تنها به صورت یک حذفی اسکله اما به طور بالقوه یک تیره-اسب فشار زمانی که آنها تا به حال کنار آشفته شروع به تبدیل شدن به یکی از لیگ صعودی جوخه های.

“راه ما بازی شد, به سوی پایان, ما واقعا هیجان زده در مورد یک حذفی اجرای” Dineen گفت. “ما احساس می کنیم روند در مسیر درست و در پلی آف ما می شده اند یک حریف نیرومند برای هر کس که ما با آن مواجه هستند.”

هر چند هیچ بازیکن بر روی اردک و یا مرغان را آزمایش مثبت یا به نمایش گذاشته علائم COVID-19 تصمیم به لغو عامل در بهداشت و سلامت بازیکنان و مربیان عرصه کارکنان طرفداران محلی و شهروندان است. آن را نیز در نظر گرفته گمنام از جمله محدودیت های مسافرتی ایمنی حمل و نقل و منطبق با رقابت های مختلف به دستورات دولت در اهل شهرها با توجه به مرغان رئیس جمهور از عملیات کسب و کار مت دانشمند.

دانشمند گفت که او نمی تواند فاش کردن هر گونه آمار و ارقام از لحاظ ضرر و زیان بالقوه ناشی از لغو آن است که مرغان شد “کسب و کار کوچک” که بدون شک حفظ و زیان از بلیط امتیازات کالا و دیگر جریانهای درآمد. او گفت که در حالی که بازپرداخت ارائه شد, به طرفداران این تیم تشویق شد نجومی-دارندگان بلیط به رول است که پول را در فصل آینده است.

مانند NHL ذكر شده است مجبور به در نظر گرفتن گزینه های مختلف مانند بازی کردن بازی ها با هم طرفداران کمتر و یا اصلا به هیچ عنوان سرهم بند با برنامه ریزی امکانات به جای آرایه وسیعی از تاریخ که در آن ممکن است تبدیل به عملی به میزبان همایش بزرگ و حوادث. نه لیگ کاملا خاص که 2020-21 فصل آغاز خواهد شد یا از دولتی محدودیت ها و نگرانی های بهداشتی به طور بالقوه می تواند معطل شدن به فصل آینده در بدترین سناریو بازی و یا بازی در طول تابستان می تواند تاخیر در اردوگاه های آموزشی و شروع فصل آینده در یک مجتمع اما بیشتر تشویق شرایط.

در ضمن NHL هنوز به حل و فصل سوال در مورد 2019-20 فصل و یک برنامه به طور بالقوه چگال برنامه برای این فصل به طور منظم برگشتی و یا هر دو به معنی گسترش فهرست اسامی می تواند تبدیل به یک امکان مجزا. حتی در حالت عادی کمپین اهل بازیکنان اغلب به ارمغان آورد تا در پلی آف. که می تواند به عنوان اورژانس به یاد می آورد به صورت فردی یا در گروه های بزرگ هنگامی که آنها در حال حذف از کلدر جام حذفی برای پیوستن به این تیم به عنوان “black aces” که به عنوان تمرین بازیکنان ناظران و پتانسیل جایگزین برای بازیکنان آسیب دیده از پدر و مادر ،

Dineen گفت: اردک سر مربی تیم دالاس Eakins تماس گرفته بودند مرغان’ بازیکنان و تغییر رژیم بود اجرا به سرعت. بازیکنان شده اند کششی, انجام, یوگا, بلند کردن وزنه و انجام قلبی روال. وجود دارد اما یک عارضه که تحت تاثیر بازیکنان در مرغان, سلطنت و تقریبا هر رقیب در این ورزش است.

“هیچ زمان یخ. یخ بازی کردن است خارج از محدوده در بیشتر قسمت ها. تا آنجا که به منطقه سان Diego وجود یخ در اینجا” Dineen گفت. “از مکالمات من با همه بازیکنان ما آنها را با قدرت خود و مطبوع برنامه اما آنها بر روی یخ.”

با وجود تمام عدم قطعیت — گزارش امروز نشان می دهد stay-at-home سفارشات به احتمال زیاد خواهد شد در محل از طریق جولای در لس آنجلس — شده اند وجود دارد هیچ نگرانی در مورد ضعف, آتروفی یا عدم فعالیت در بازیکنان ، است که به دلیل ارتباط با بازیکنان و سعی و کوشش برای ایجاد روال است که نگه داشتن آنها را در بازی شکل حتی در صورت عدم وجود رقابت است.

“وجود دارد هیچ سنگی در سمت چپ unturned. که یک چیز این سازمان واقعا قرار دادن یک اولویت در این است که مطمئن شوید که هنگامی که ما ضربه یخ, ما در حال آماده به رول” Dineen گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*