توسط بیل شیهان

Savahna کاستلو یک Cal State فولرتون کاربر از کنار رودخانه همواره اشتیاق به موفقیت است.

به عنوان یک 7 ساله او شکست خورده در یک ازمایش برای خواهر بزرگتر او Kyana 12-و-تحت والیبال دختران تیم را گرفت و آن را سخت.

“Savahna سوم شد-گریدر و کوچکتر از دختران دیگر گفت:” بروس Bartholomew بود که دریاچه ماتیوز باشگاه مربی. “او با پوشیدن این عینک و یک قطره اشک در او شکل گرفته چشم و نورد کردن او بررسی کنید. من فقط احساس بد در مورد آن است.”

زمانی که کاستلو به خانه او پشت سر هم به اشک. Bartholomew به زودی دریافت یک تماس تلفنی از پدر او. “من به او گفت که او ممکن است نا امید اگر او نبود بازی گفت:” Bartholomew. “”اما او خواست اگر او می تواند حداقل تمرین با تیم و موی توپ. من تا به حال یک نقطه در سمت چپ فهرست و آن را به او داد.”

Savahna کاستلو (حسن نیت ارائه میدهد عکس Cal State فولرتون)

“Savahna چنین جنگنده و رقیب. او در دادگاه در بازی دوم و همچنین بسیار کمی که فصل رقابت پنجم و ششم-کلاس,” او گفت:. “در مسابقات او را بانگ او در خدمت بیش از خالص. مردم ایستاده بودند در اطراف گفت: “سازمان دیده بان این دختر کوچک خدمت می کنند.’ “

او هنوز هم که قوی درایو داخلی. 5-پا-6 libero تا به حال حرفه ای های نجومی برای Titan والیبال زنان تیم در پاییز گذشته منجر کنفرانس در حفاری های هر مجموعه و درآمد همه بزرگ غرب ذکر شریف.

کاستلو و تیتان بیس بال پارچ تنر Bibee شد به نام مدرسه 2019 بزرگ غرب کنفرانس محقق ورزشکاران از سال است. هر مدرسه وست انتخاب آن دو گیرندگان. راهپیمایی مراسم به افتخار این دو لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من واقعا ممنون درست در نظر گرفته شود” گفت: کاستلو ریاضیات عمده با 3.7 معدل. “به رسمیت شناخته شود در هر دو دانشگاهیان و دو و میدانی – این نشان می دهد که سخت کار پرداخت می شود.”

یک سورئال لحظه بعد از بیدار شدن از خواب

20 ساله به یاد می آورد چگونه به او یاد گرفته در مورد موفقیت. “یک روز صبح من نمی توانستم بخوابم تا من چک ایمیل من حدود 7 صبح من نمی دانم اگر من تا به حال به عنوان خوانده شده که حق است. آن را حقیقی. من از تخت پرید و به نام و بیدار همه است.”

پدرش فرانک ستوده Savahna برای او تبدیل می کنند. “من بسیار افتخار او مفتخر شده است. او فقط یک کارگر سخت با بسیاری از پشتکار است که می خواهد به موفقیت است.”

“او ممکن است با استعداد ترین ورزشکار اما او در تلاش برای بهبود هر روز. او متعهد است بدون پشیمانی و حرکت رو به جلو به طور مداوم. و او لذت می برد الهام بخش به دیگران برای انجام بهتر” او گفت:.

یک valedictorian در لا سیرا دبیرستان در کنار رودخانه کاستلو به دست آورده Dean لیست وضعیت در پنج ترم در فولرتون و دو زمان بزرگ غرب کمیساریای رول افتخار انتخاب. به عنوان یک undeclared دانشجوی سال اول Costello توصیه شد پس از آن گروه ریاضی صندلی مارتین Bonsangue برای تبدیل شدن به یک ریاضی عمده.

“من شناخته شده اند Savahna برای چندین سال. او دانش آموز برجسته و یک فرد فوق العاده” گفت: Bonsangue که تدریس کاستلو در پاییز گذشته در مقدمه خود به اثبات کلاس. “او در مورد به عنوان سخت به عنوان یک فرد می تواند کار اغلب نوشتن چندین پیش نویس دشوار اثبات که او را ارسال کنید برای من نقد و بررسی و پیشنهادات خود را.”

کاستلو مشتاق است که در اصول اساسی ریاضیات است.

“من دوست دارم که آن تغییر نمی کند. بر خلاف دیگر افراد هستند که در نظر مبتنی بر وجود تنها یک پاسخ صحیح است. و وجود دارد تن از راه هایی برای رسیدن به آن یک پاسخ گفت:” کاستلو است که علاقه برای حساب دیفرانسیل و انتگرال.

“استاد Bonsangue بسیار تشویق و توصیه من در مسیر درست” گفت: کاستلو تبدیل خواهد شد که اولین فارغ التحصیل کالج در خانواده اش هنگامی که او دریافت مدرک خود. “من از مهندسی ژنتیک برای ریاضی, بنابراین من قرار داده اند در خیلی کار فوق العاده به چالش کشیدن کلاس.”

Bonsangue می بیند تشابه بین کاستلو به کلاس درس و در دادگاه فعالیت است.

“من رفتم به یکی از بازی های او در پاییز گذشته و این روشن بود: تیتان بودند یک تیم بهتر که Savahna بود روی زمین. او تهاجمی بازی در دفاع و نظرات دلگرم کننده به هم تیمی های او موجب آنها در بهتر باشد بازیکنان به صورت جداگانه و به عنوان یک تیم. من تو را دیدم که همان جرقه در اثبات کلاس – آن بهتر بود جلسه کلاس با Savahna وجود دارد.”

مربی ستایش او ویژگی های رهبری

اشلی پرستون نمی توانستم بیشتر موافقم. پنجم-سال تیتان سر مربی گفت: Costello باعث می شود اعضای تیم بهتر و دادگاه.

“Savahna به دست آورده احترام هم تیمی های او 10 برابر با مصرف سرب در شیوه ها و بازی ها” پرستون گفت. “او انتخاب شد به عنوان رهبر تیم در این بهار و در خدمت به عنوان یک رابط بین مربیان و بازیکنان است. او یک شنونده خوب است و قادر به پاسخ بسیاری از هم تیمی های او،”

کاستلو است libero (تلفظ le-bah-ro) یک متخصص دفاعی است که می توانید موقعیت هر backcourt بازیکن اما نمی تواند بلوک و یا بازگشت توپ هنگامی که آن را بالاتر از net. تنها یک libero – یک کلمه ایتالیایی به معنی “رایگان” – مجاز است در دادگاه و پوشیدن باید متضاد نیوجرسی رنگ.

Liberos شناخته شده برای انجام این تیم کار کثیف اغلب غواصی به طبقه به حفاری حریف سنبله و عبور توپ به گذارنده است. سرعت و سازگاری بسیار ارزشمند ویژگی های.

کاستلو بود که در یک پیاده روی در, گفت که او احساس ضعف به عنوان یک دانشجوی سال اول. “من با تمام این اعصاب. سرعت از این بازی است 100 برابر سریع تر زمانی که شما رسیدن به دانشگاه و من احساس مثل من نمی تواند نگه دارید تا.”

هنوز هم او رهبری در سال 2017 تیم با 345 حفاری و 3.63 حفاری در هر مجموعه و تا به حال یک تیم-بالا 25 خدمات aces. به عنوان یک دانشجوی سال دوم او دوباره شد رهبر تیم در حفاری (321, 3.61 در هر مجموعه) و دوم شد و در aces با 20. اما در طول این دو سال تیتان بودند 5-24 و 6-24 فقط با یکی از بزرگ غرب ،

پس از 2018 فصل حل و فصل نه تنها به بهبود مهارت های خود را, اما به کمک تیتان به نوبه خود چیزهایی در اطراف. و کاستلو رو به یک شروع فرخنده در 2019 که به او یک بورس تحصیلی.

“من تا به حال یک ذهنیت جدید و بیشتر سپاسگزار برای این فرصت. من خودم ‘از یک میلیون نفر خواهد بود در کفش من,’, ” او گفت:. “من در عشق با این ورزش دوباره. من بازی آزادانه تر. اگر من تا به حال یک عمل بد من را تکان داد ، که باعث می شود یک دنیا تفاوت به عنوان یک ورزشکار.”

تیتان والیبال برنامه می شود قبل

در همان زمان پرستون تصمیم را مجددا برنامه است. او با استخدام نیکول Polster, نیکی توپ و اسپنسر Fournell به عنوان دستیار مربیان, استخدام در خارج hitter وظیفه جولیا کرافورد از Lakewood و شروع به بازسازی تیم است.

کاستلو به پیوند با پرستون تقویت شده است. “ما ضربه سر کمی در ابتدا با دیدگاه های مختلف. این برنامه فرهنگ منتقل شده و مربی پرستون بزرگترین کمک کننده به آن تغییر است. ما رابطه فوق العاده است در حال حاضر و او است که همیشه وجود دارد برای من.”

“من می خواهم یک libero است که آرام و ثابت و Savahna نمونه که در بهار گذشته به تمرینات گفت:” پرستون. “او بیشتر شد, صوتی, صحبت کردن به مردم در دادگاه و داشتن آن برای خودش. او مورد مطالعه فیلم. و او پرسید که چگونه او می تواند کمک به یک گذارنده یک hitter وظیفه و وسط بازی بهتر است.”

در ماه سپتامبر تیتان برنده این شهر بادخیز دانشگاهی والیبال دعوتی با Costello نام مسابقات MVP. او همچنین UC ریورساید کلاسیک تمام مسابقات Libero به عنوان فولرتون پیچیده 8-3 غیر, کنفرانس, رکورد.

تیتان تصادفا به یک 0-4 شروع در غرب بازی قبل از دستیابی به موفقیت win at UC Irvine, در اواسط ماه اکتبر که جامعی 22-کنفرانس بازی از دست دادن خط. این تیم با پیروزی سه بزرگ غرب مسابقات به پایان رسید و 12-15 به طور کلی به دو برابر آن پیروزی در مجموع از فصل قبل است. آن .444 درصد برنده بهترین نشان برای این برنامه از سال 2012.

“ما تا به حال طرز فکر مثبت تمام فصل. هنگامی که ما برنده در ارواین در نگرش ما بود ” این یک شروع است. حالا بیایید ببینید که چگونه بسیاری از کنفرانس های ما می تواند برنده’ ” گفت: Costello.

پرستون بود به نام 2019 بزرگ غرب Co-مربی از سال های افتخارات با هاوایی رابین Ah توده یونجه یا کاه. کرافورد به دست آورده لکه بر روی همه بزرگ غرب تیم اول و دانشجوی سال اول تیم کاستلو کنفرانس دریافت لوح وضعیت.

بزرگ غرب در حفاری در هر مجموعه

کاستلو به حال یک هیولا فصل به طور متوسط در یک کنفرانس-بهترین 5.31 حفاری در هر مجموعه ای که رتبه 13 در کشور است. او 531 کل حفاری شد ششمین بیشتر در تیتان تنها-فصل تاریخچه و او رتبه ششم حرفه ای حفاری با 1197. او نیز دوم شد و تیم کمک (93) و برای دوم در خدمات aces (15) که فصل.

او را دعوت به سعی کنید از برای زنان ایالات متحده آمریکا تیم ملی بود و در میان 47 liberos رقابت برای فهرستی از نقاط در ماه فوریه است. و اگر چه او نمی محل امن در این تیم آن را فراموش نشدنی سه روز در کلرادو اسپرینگز ،

“من تاکید شد اما آن را بسیار سرگرم کننده در دومین و سومین روز. من در حال بازی رایگان. آن را به بهترین تجربه من تا به حال والیبال-حکیم که در ورزشگاه با تمام این ورزشکاران گفت:” کاستلو که به بینش بیشتر به اهمیت تیم شیمی و ماندن در لحظه.

به عنوان تیتان شروع تمرینات در ماه مارس Costello و همکار junior Alicia دنیس mused در مورد این که چگونه این خواهد بود نهایی خود را در فصل بهار جلسات در فولرتون. سپس در اواسط تمرین در مارس 12, مربیان اعلام کرد که تمام فولرتون ورزشی متوقف شده بود به دلیل Covid-19 شیوع آن اعلام شده بود یک بیماری همه گیر از روز قبل است.

در حالی که آگاه از بحران رو به رشد اکثر بازیکنان حیرت زده شد توسط ناگهانی, اخبار Costello گفت. “ما فقط فک کاهش یافته است.” بعد از آن روز یک والیبال جوانان باشگاه کرده و به مربیگری تعطیل شد. “همه چیز در زندگی من بود که لغو شد,” او گفت:.

در نظر گرفتن کلاس های آنلاین و جا ماندن

با پردیس بسته Costello مانده است مشغول در خانه با کلاس های آنلاین و روال تناسب اندام. او اجرا می شود و وزنه. “من می خواهم به انجام یوگا و پیلاتیز است که مفید برای هر دو بدن و ذهن است.” و بدون دسترسی به یک والیبال خالص او محدود است به کنترل توپ دریل و ضربه زدن به توپ خارج حصار.

مربیان در تماس باقی می ماند برگزاری هفتگی تیم و سلامتی زوم همایش. و کاستلو تحصیل شده است ، “من از تماشای بازی های قدیمی چیدن در خود عادات و دیگر تیم ها در عادات مردم است که من می دانم که من بازی در کنفرانس” او گفت:.

برای Costello وجود دارد هیچ دیگر ورزشی مانند والیبال است. “همیشه وجود دارد یک نقطه به ثمر رساند در پایان هر تجمع بنابراین شما هرگز انتظار برای چیزی اتفاق می افتد. بزرگ پخش اغلب اتفاق می افتد. این فقط یک بازی است که نگه می دارد توجه شما را واقعا به راحتی.”

او خواهر بزرگتر لنا و Kyana هر دو رقابت در والیبال و یک جوان Costello با آنها کار می کرد در عبور از هدف قرار دادن و حفر. او با بازی در دریاچه ماتیوز باشگاه در کنار رودخانه سه سال قبل از تعویض به, تاج, بر اساس Mavericks والیبال باشگاه. او و فولرتون هم تیمی تایلر Fezzey با هم بازی در ماوریکس به مدت هفت سال.

در La Sierra دبیرستان Costello پیوست شد با Bartholomew, او اولین مربی باشگاه. Kyana که دو سال بزرگتر بود و لا سیرا libero. کاستلو عینک شماره 01 در لا سیرا قبل از تعویض به شماره 1 در فولرتون. “خواهر من Kyana عینک شماره 10 و من می خواستم به تلنگر است.”

چهار سال استارت Costello صرف اکثریت از وقت خود را خارج از بازی hitter وظیفه. “او مانند یک ورزشکار بزرگ است. حتی در ارتفاع, او تا به حال مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک دیدنی hitter وظیفه و led لیگ در کشته شدن به عنوان یک مقام ارشد گفت:” Bartholomew کاستلو که کمک سوق دادن این تیم به CIF 3A نیمه نهایی به عنوان یک تازه وارد.

او یک رودخانه لیگ انتخاب چهار بار به عنوان به خوبی به عنوان در لیگ دفاعی MVP به عنوان یک تازه وارد و آن MVP به عنوان یک ارشد. کاستلو به دست آورده لا سیرا تیم MVP افتخارات در فینال سه سال است.

“او مجموعه ای استاندارد برای چقدر سخت ما را در عمل به کار هر روز” Bartholomew گفت. “نگرش او بود” ما در حال رفتن به آن لذت ببرید اما سخت کار می کنند و بهتر است.’ بازیکنان جوان خواهد نگاه کردن به او و می خواهید به بهبود است.”

“آن قلقلک من که او را به نام یک دانشمند ورزشکار. من یک معلم ریاضی و او در زمان کلاس من به عنوان یک دانشجوی سال اول. من می تواند پرتاب واقعا به چالش کشیدن مسائل در او. او همان نگرش در کلاس درس به عنوان او در دادگاه است.”

دو باقی می ماند و کاستلو گاهی اوقات ناهار با Bartholomew و همسرش. “او بسیار دلگرم کننده و فوق العاده شدید. او دریافت نمی کند عصبانی با شما. شما می خواستم به کار سخت برای او,” او گفت:.

یک پیاده روی در به دنبال یک چالش

فولرتون را پرستون به دنبال Costello حرفه ای در ماوریکس و لا سیرا و او را تشویق به پیوستن به فولرتون به عنوان یک پیاده روی در. “من تا به حال برخی از خارج از دولت, گزینه, اما من به سرعت متوجه شدم که من نمی خواهم به ترک خانواده من” گفت: Costello. “من می خواستم که چالش بهبود تیم و اینکه بخشی از آن را تغییر دهید.”

پدر و مادرش فرانک و دیانا لذت بردن از حضور در بازی تیتان. فرانک با این نسخهها کار برای یک شرکت تلوان ماشین آلات و مادر او مدیریت یک فک و صورت گروه آموزشی پروتزهای دندانی در نارنجی. علاوه بر او دو خواهر او دارای یک برادر کوچکتر Trystan.

او به دست آورده برجسته جایزه خدمات در لا سیرا بالا برای ترویج سرطان پستان در ماه آگاهی و کار در دیگر مبارزات. در فولرتون او در آنها شرکت داشته و در چندین پروژه های جامعه است که باید با پشتیبانی سازمان های جوانان و بی خانمان.

کاستلو نیز برخوردار paddleball ورزش pickleball مربی در ماوریکس برای یک سال قبل از باشگاه منحل شد. برای دو سال گذشته او یک مربی 14-و-تحت تیم برای عمل والیبال در یوربا لیندا.

پس از به دست آوردن او ریاضیات درجه Costello می خواهم یک شانس برای بازی حرفه ای خارج از کشور قبل از اینکه در نهایت ادامه تحصیل خود را. او با هدف دریافت مدارک تحصیلی و تدریس ریاضی و مربی والیبال در دبیرستان قبل از اینکه در نهایت درآمد یک مدرک کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش است.

Fezzey او دیرین تیمی است که فارغ از فولرتون در این بهار. او را از دانشگاه وست فلوریدا در پنساکولا که در آن او خواهد شد کار بر روی یک MBA و بازی در مدرسه تیم والیبال.

“Savahna همواره بسیار خوب و تکنیک های که واقعا سخت کار. او تا به بسیاری از اعتماد به نفس و هرگز ترس به طور مستقیم هر دو جلو و پشت ردیف” گفت: Fezzey که رقابت در سال 2016 برای زیر 17 تیم ایالات متحده آمریکا در چالش جهانی در کرواسی. “او را به انجام بزرگ بعدی فصل” Fezzeu گفت.

“او فقط یک فرد خوب است و همیشه آماده برای انجام کاری برای مردم است. هنگامی که ما یک تولد او را تزئین بازیکن را قفل و پخت چیزی.”

Fezzey و کاستلو در آغوش گرفت و گریه کرد در اواخر ماه نوامبر در سن لوئیس اوبیسپو پس از تیتان’ بازی نهایی فصل مشخص شده است که پایان خود را در دادگاه اتصال. “این سخت بود برای ما صحبت کنید. ما همیشه وجود دارد برای هر یک از دیگر. آن را بسیار عاطفی برای هر دوی ما” Fezzey گفت.

به عنوان Covid-19 بحران ادامه Costello فقط می توانیم حدس بزنیم که آیا والیبال فصل برگزار خواهد شد در این پاییز. “من کمی عصبی که شاید من نمی خواهد به این بازی قرار می گیرند. اما من عصبی نیست که من هرگز به بازی. ما می تواند تا پایان بازی در بهار و یا در هر زمان. من نمی ترسم که آن را نمی خواهد اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de